Jump to content

Igorex

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Igorex last won the day on May 15

Igorex had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About Igorex

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

5222 profile views
 1. https://forum.rootnode.pl/topic/2154-simplycom/?tab=comments#comment-16787
 2. Dziś koniec aukcji.
 3. notebook.com.pl Zapraszam do aukcji https://www.aftermarket.pl/aukcja/2528876/
 4. notebook.com.pl Cześć. Domena przechwycona kilka dni temu. Jak ją wyceniacie?
 5. mediapress.co.uk Sprzedam domenę mediapress.co.uk. Lada moment wygasa i nie będę jej przedłużał. Może się komuś przyda. Mam też wersję z .uk gdyby ktoś był zainteresowany https://www.aftermarket.pl/domena/mediapress.co.uk/
 6. e-gotowka.pl Zapraszam na aukcję, cena startowa 1 zł. Najwyższa oferta jaką otrzymałem za tą domenę to 1 tys netto. Domena należała do banku, ma sporo linków i ruch. Zarabia na przekierowaniach, stąd np luka w statystykach. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2526288/
 7. nowe-mieszkanie.pl Zapraszam do aukcji https://www.aftermarket.pl/aukcja/2522812/?_track=72d6bc379d4b3e48ea5bcb2e7358b253
 8. Igorex

  dom.info

  Podbijam, bo z oszacowaniem tej domeny mam problem. Nadaje się do komercyjnego zastosowania? Jakieś widełki?
 9. Było dobrze, ale teraz jest fatalnie. Mam prawie tysiąc zł. na koncie i nie można z nich opłacać przechwyconych domen. Takie kretyńskie zasady wprowadzili. Doładowałem więc konto o środki potrzebne na opłacenie przechwyconej domeny, portfel się zwiększył, domeny nie opłaciło. WTF? i jeszcze mam komunikat że jeśli nie opłacę domeny to mi konto zablokują. Cyrk jakiś.
 10. Igorex

  dom.info

  dom.info Co myślicie o tej domenie? Byłbym wdzięczny za oceny i opinie.
 11. wzorycv.pl Co myślicie o tej domenie? Kika stówek, może więcej? Tematyka niby popularna, ale chyba już nie tak jak kilka lat temu.
 12. 5 lat. Dodam że w żaden sposób na tym nie zarabiałem. Nawet reklam nie było na stronie. Na forum prawnym mi odpisali.: Art.14.1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a wrazie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych Jeśli będą mnie dalej cisnęli oczywiście wezmę prawnika. Teraz próbuję po prostu dowiedzieć się na czym stoję.
 13. Była taka opcja, że gdy ktoś na precla się rejestrował i i chciał umieścić wpis, wyświetlała się informacje o konieczności przestrzegania regulaminu. W regulaminie między innymi link do darmowych obrazków. Nie pamiętam co tam było jeszcze bo to było ładnych kilka lat temu. Od dawna strona jest zamknięta przed rejestracją i stare zbędne opcje i wtyczki pousuwane.
 14. Taka sprawa wyszła. Mam stronę precla, gdzie użytkownicy umieszczają wpisy z linkiem i często jakąś grafiką. No i z tą grafiką jest problem. Jeden użytkownik wkleił zdjęcia (bez jakiejś licencji) do których teraz przyczepiła się firma. Za każde zdjęcie chcą 2200 pln. Sprawa dotyczy 2 (kto wie może i więcej znajdą bo gość ma ponad 500 wpisów) i dają termin 14 dni. No i nie wiem co z tym fantem zrobić. Artykuły z tymi zdjęciami są podpisane imieniem i nazwiskiem użytkownika który je opublikował. Oczywiście je usunąłem. Czy to ja jako właściciel strony jestem odpowiedziany za to co opublikował użytkownik? Czy może to jakiś troling i próba wyłudzenia kasy?
×