Jump to content

Igorex

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Igorex last won the day on February 5 2022

Igorex had the most liked content!

Community Reputation

21 Excellent

About Igorex

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

5,786 profile views
 1. Może to nie miejsce na to pytanie, ale co tam, wszędzie i tak wolna amerykanka. Podpowiecie mi Domeniacz i pb gdzie opchnąć trzy znakową info? Sedo? Dan? Dom.info wisi i bym się pozbył. PS Jedną trzyliterówkę w pl też mam, kupiłem od kogoś na tym forum za 100pln.
 2. Tego się właśnie obawiam, mała zmiana algorytmu google i kopniak w tyłek. Na stronach dochodowych ryzykował nie będę i pousuwam te arty. A tak z ciekawości posprawdzałem stare artykuły sprzed 5 czy 10 lat na stronach moich i cudzych i https://www.zerogpt.com/ pokazuje często że są to treści w 50% pisanych przez AI.
 3. Indeksować to się indeksuje w większości, ale czy jest szansa na topy? Późno się tym tematem zainteresowałem. Zlecałem teksty, umieszczałem je na strony stare i nowe. No i dopiero teraz je sprawdzam i wszystkie (kur) są pisane przez AI. Mam też dwie nowe strony które mają 100 procent treści pisane przez AI. Myślicie że ma to szanse powisieć czy kwestia czasu aż wyleci z google?
 4. tesprawy.pl Dobra domena na bloga cz sklep ero. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2580649/?_track=a9cf20d76b0a63512f180290c8463430
 5. finansomania.pl Zapraszam do aukcji. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2578969/
 6. Igorex

  e-gotowka.pl

  Dziś koniec aukcji.
 7. e-gotowka.pl Zapraszam do aukcji https://www.aftermarket.pl/aukcja/2554519/ Nie zostanie zakończona przed czasem i nie ma ceny minimalnej. Ps domena ma ruch i linki. Zapraszam.
 8. Daawno temu jak byłem małym glutem moje babcie tym straszyły i oczekiwały czarnego papieża To miał być jeden ze znaków zwiastujących koniec świata. Innymi to trzecia płeć człowieka i choroba obiegająca cały świat.
 9. Domeniacz nie każdy ma ma takie umiejętności jak Ty, że wszystko jest łatwe i proste, topy łatwo się robią i zbija się kokosy. Ja tak nie umiem. Dla mnie to ciężka praca i jak widać po pytaniach w temacie kolega 360 też ekspertem nie jest. Podtrzymuję swoją opinię, że to tematyka nie warta świeczki. Mam portale większe i mniejsze chyba w każdej tematyce (poza ero) i praca to jedyna którą sobie odpuściłem, bo jest wąska, niewielu reklamodawców i inwestowanie w nią się nie opłaca. Może to się zmienia przy naprawdę dużej inwestycji, ma się setki tys uu miesięczne? Nie wiem, tu nie dotarłem bo walka o taki ruch i topy się nie opłacała. Inne branże przy mniejszym nakładzie %% i ruchu dają - a przynajmniej mi, znacznie lepsze profity. Polecałbym bardziej wyszukiwarkę nieruchomości z bazą artykułów.
 10. Gra nie warta świeczki wg mnie, lepiej zainwestować w inną branże. Postawisz wyszukiwarkę i co dalej? Na pewno są serwisy (małe) które zezwolą na pobieranie ich ofert, ale ich oferty to kopie kopii. Ruchu z tego raczej nie będzie. Najlepiej mieć unikalną bazę, czyli zrobić wyszukiwarkę z opcją publikacji ofert, ale trzeba zainwestować w reklamę żeby tych ogłoszeniodawców mieć. Bo na import unikalnych ofert nie ma co liczyć. Nawet Urzędy Pracy nie zezwalają na pobieranie od nich. Mi na masowe zapytania o to, tylko jeden urząd dał pozytywną odpowiedź. Załóżmy że już masz trochę ofert i ruchu. Jak na tym zarobić? Adense to śmieszne grosze a programów partnerskich brak. (przynajmniej tak było lata temu gdy się w to bawiłem) Z poważną propozycją współpracy nikt się nie zgłosił. Kolejna sprawa która mnie zaskoczyła. Pierwszy raz zetknąłem się z depozycjonowaniem. Gdy wybiłem się na top30 praca+miasto, zaczęło się właśnie depozycjonowanie. Niestety przed tym obronić się nie potrafiłem.
 11. Igorex

  wzorycv.pl

  Za kilka godzin koniec aukcji.
 12. Igorex

  wzorycv.pl

  wzorycv.pl Zapraszam do aukcji od 1pln. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2542346/
 13. Środki ze zrzutki z jakiego powodu zostały zablokowane?
 14. Nie wiem po co kiedyś zakładałem na tą domenę opcję. Chyba z braku doświadczenia. prawo.edu.pl
 15. dom.info Zapraszam do składania ofert https://www.aftermarket.pl/domena/dom.info/?_track=e1a079357f48fb969f235db988907bab Kupiłem domenę w zeszłym roku na Sedo pod własny projekt, ale jakoś entuzjazm mi minął i odsprzedam jeśli dostanę dobrą ofertę.
×