Jump to content

BartX

Użytkownik
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

BartX last won the day on May 7

BartX had the most liked content!

Community Reputation

165 Excellent

About BartX

 • Rank
  Maniak
 • Birthday 04/06/1982

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dublin

Recent Profile Visitors

11,867 profile views
 1. kurierzy.eu hej, za kilka dni kurierzy.eu trafi do usunięcia, jeżeli ktoś jest zainteresowany domeną to proszę o szybkie info na pw btx
 2. BartX

  tobie już działają PM ?

  1. Show previous comments  1 more
  2. BartX

   BartX

   trochę Ci Am namieszał, nie

    

  3. vul

   vul

   Ty mi piszesz na aktualizacji statusu- wszyscy mogą zobaczyć o czym piszemy :D

   Pisz priv jak coś :P

    

   Tak- trochę namieszali. Stara wersja lepsza była.

  4. damien

   damien

   No, trochę widzimy. :) I to na boku forum się pojawia :D

 3. Bardzo, ale to bardzo chciałbym, żeby wrócił stary AM! Taka rozjebunda się zrobiła, że szkoda gadać, raz jakaś opcja jest, następnego dnia już nie ma, ludzie tak się nie robi. Skoro domeniarze mają tyle problemów z nowym systemem to co dopiero janusze. Może zróbmy głosowanie i jak będzie więcej niż 10 osób, którym się nie podoba to Michau przywróci poprzednią wersję. Michau litości!
 4. Dobry wieczór Dawno mnie tu nie było, a tu takie zmiany ... Stary After był fajny a nowego jeszcze nie miałem okazji widzieć, bo "przewa techniczna". Ehh życie, życie ... Pisały do mnie dzisiaj dwie osoby, czy ponownie uruchomię przesiewacz bo AM wyłączył nazędzia Szybkie pytanie, czy Ty (tak Ty!) jesteś zainteresowany włączeniem przesiewacza? Jeżeli tak to ile jesteś w stanie miesięcznie zapłacić za takie narzędzie? Kolejne pytanie, jakich narzędzi najbardziej Ci brakuje? Będę bardzo wdzięczny za informacje i odpowiedzi wysłane na PW. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! Bartek
 5. ... a tak tylko dodam, że oszust i kanciarz
 6. kupił i natychmiast zamknął serwis
 7. sdfgsdfgsdfgsd.pl - wygasa: 2017-03-23 22:53:10 PS. proszę nie pytać sąkd domena się u mnie wzięła
 8. Jest dokładnie tak jak mówisz. Jeżeli mogę mieć jakiekolwiek pretensje to tylko i wyłącznie do siebie za głupotę lub za naiwną wiarę w człowieka. Z drugiej strony jest to bardzo dobra aczkolwiek droga lekcja, którą zapamiętam do końca życia. Temat uważam za wyczerpany.
 9. Witam, Chciałbym przestrzec wszystkich przed robieniem jakichkolwiek interesów z Panem Michałem Lechem na forum znanym jako lechoo Jest to zwykły oszust i naciągacz! W przeszłości kupiłem od tego człowiem kilka domen, kilka razy rozmawialiśmy też na chacie i wydawał się rozsądnym i uczciwym człowiekiem. Bląd!!! Przed Świętami napisał do mnie maila, że w związku z tym, że nie wypełnił jakichś dokumentów to zablokowali mu konto. Zapewniał mnie, że dokumenty już uzupełnił i w ciągu kilku dni odblokują mu konto i natychmiast odda pieniądze. Różne rzeczy się w życu zdarzają, a perspektywa Świąt bez żadnych pieniędzy wygląda słabo więc przelałem mu pieniądze, o które prosił. Tu można by zakończyć całą historię, bo tak samo jak pieniądze tak samo zniknął Pan Lech. Zero kontaktu, zero odpowiedzi na maile, zero odpowiedzi na wiadomości wysłane na forum (pomimo tego, że tu zagląda) i z jakiegoś dziwnego powodu przestał również wchodzić na chat. Przypadek? Udało mi się porozmawiać z tym oszustem na GG, gdzie zapewniał mnie, że pieniądze wysłał. Może i wysłał, ale ja ich nie dostałem. Powiedział też, że natychmiast robi przelew na połowę a drugą połowę odda w następnym dniu. Fakt, połowę pieniędzy odzyskałem, po prawie 2 miesiącach, dziesiątkach maili, wiadomości i podstępnej rozmowie na GG. Na drugą połowę już nie liczę. Pan Lech prowadzi "agencję interaktywną" renoma - tu też radzę bardzo uważać. Agencja zajmuje się usługami SEO i pozycjonowania, z tego co wiem większość zaplecza stoi na kradzionych artykułach. Skąd wiem? Bo sam dla niego pisałem skrypt do masowego pobierania artykułów z różych stron. Artykuły wrzuca do mieszarki i na zaplecze. Taki byznes robiony na kolanie! Tak jak pisałem wyżej Pan Michał Lech to zwykły oszust, naciągacz i kombinator! Ja prawdopodobnie pieniędzy już nie odzyskam, dlatego jeszcze raz ostrzegam przed robieniem jakichkolwiem intetesów w tym człowiekiem! Panie Michale, żeczę powodzenia w dalszych interesach! Dla zainteresowanych kontakt do agencji Pana Michała: "Renoma" Ul. Generała Kowalskiego 4 lok. 5, 08-530 Dęblin NIP - 7132830771 REGON - 360036565 biuro@renoma.com.pl Biuro - 539 035 497 Techniczny - 507 140 520 Bartosz Kita (bartx)
×