Jump to content

mwyczolkowski

Użytkownik
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Days Won

  24

Everything posted by mwyczolkowski

 1. widziałem te sprzedaże w dziale "lista ostatnio sprzedanych DOMEN" https://www.aftermarket.pl/Market/LastSold/ stąd pytanie, też wpadłem na to że chyba opcje a nie domeny, niemniej AM ma to w dziale takim a nie innym.
 2. mwyczolkowski

  mecz.pl

  software.pl 2020-06-03 22:46:26 Sprzedano na aukcji mecz.pl 2020-06-03 22:46:26 Sprzedano na aukcji ktoś coś? za ile poszły?
 3. mwyczolkowski

  site.pl

  site.pl = 10000 euro site.co = 5000 usd Nasi górą
 4. drukarka.pl silownie.pl osuszacze.pl drabina.pl membrany.pl odchudzanie24.pl azyl.pl Zapraszam na aukcję 76 bardzo dobrych domen. Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2474022/?_track=6bf800a95836fa69ef1482d71ed2bc13 Lista domen : aleksander.eu aleksandra.eu anglomania.pl archivision.pl azyl.pl babol.pl badanierynku.pl blizniaki.pl bloczki.pl bytom.eu cag.eu cyrk.eu depilator.pl divide.pl dmuchawce.pl drabina.pl drukarka.pl drzewka.eu dydaktyk.pl dzc.pl esportlive.pl fxr.pl gkh.pl hvr.pl hzd.pl inspekt.pl kalipso.pl kancelariaubezpieczeniowa.pl karol.eu kimono.pl kolysanki.pl kowary.eu lumpex.pl luxshop.pl membrany.pl mlotek.pl mobile24.pl mplatforma.pl mpq.pl mvr.pl myfitbox.pl nab.pl namiocik.pl nauczycielangielskiego.pl nieco.pl nre.pl odchudzanie24.pl odznaka.pl okop.pl orez.pl osuszacze.pl osuszanie24.pl planszownia.pl podlogowo.pl polanie.pl precelek.pl prezenciarnia.pl przemiany.pl puc.pl ruiny.pl saltmine.pl sierp.pl silownie.pl sitowie.pl skoczki.pl skok.eu strefadesignu.pl strefadiety.pl strzelby.pl sygnatura.pl technopark.pl trawniki.com.pl vinyle.pl vli.pl wedrowka.pl wklady.pl
 5. Pisz na support mi zmienili z tego samego powodu bez problemu.
 6. Natomiast nadal nie wiem co się dzieje z domeną po realizacji opcji : nie ma jej w liście domen do opłacenia ani nigdzie nie mogę znaleźć. Czas od realizacji już około 2 godziny.
 7. U mnie czyści: https://imgur.com/a/iLhcUsw
 8. Formularz do rejestracji domen już czyści . A jak mam pytanie, czy znalazł ktoś miejsce gdzie można obejrzeć zrealizowane opcje? W starym AM była zakładka "zrealizowane opcje", teraz jedynym chyba potwierdzeniem realizacji opcji jest wiadomość mejlowa z tego co widzę.
 9. Dokładnie tak jak poniżej smogwawelski, w profilu sprzedającego opcja :"pokaż listę wydarzeń na giełdzie" i tam wszystko, co wystawiono, co usunięto, jaką ustawiono cenę , jak ją zmieniono... i tak niektórzy mają od 2012 roku historię do przejrzenia Wcześniej nie było takiej informacji, aktywowałem konto od razu na początku i na pewno nie było.
 10. Sprzedaż -> zmiana wyglądu ofert sprzedaży -> odnośnik do profilu. Dodam, że AM udostępniło dla wszystkich - przeglądanie aktywności każdego użytkownika , który nie chce być anonimowy - kompletny spis wszelkich wydarzeń na koncie od jego zarejestrowaniu na giełdzie Taki pamiętnik dostępny dla każdego.
 11. Jak tak przeglądam jakie loginy koledzy wybierali przy zakładaniu/weryfikacji konta i wiedząc jaki sam wybrałem miałbym prośbę czy istnieje szansa na ponowny jednorazowy wybór? Nie było NIGDZIE informacji, że wybrany login staje się z automatu nazwą kupującego, zazwyczaj taki wybór loginu = wybór jakiegoś smiesznego/głupiego/dziwnego słowa lub przezwiska z lat szczenięcych ... a teraz się z tym zostało jak Himilsbach z angielskim
 12. Na plus lista sprzedanych domen za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnieniem na to w jaki sposób domena została sprzedana: " na aukcji", "przez negocjacje", "kup teraz" itp.
 13. Nowy serwis jak na razie na minus. Brak narzędzi jak już ktoś wspominał, brak możliwości sprawdzenia domen do rejestracji jak są w tekście "śmieci" typu data itp. A jak dostałem na mejla informację o domenach przechwyconych na giełdzie to wygląda ona tak:
 14. Warta odnotowania sprzedaż, platforma SEDO.
 15. Dlaczego nie będę mógł sprzedać domeny .at , którą utrzymuje w AM, mało tego specjalnie je tutaj przeniosłem po zakupie?
 16. i jeszcze dodam , że nie w złotówkach
 17. w sumie nie mam zakazu publikowania ceny a więc podaję , na złość wszystkim przeciwnikom nowych domen: prawie 10 tys.
 18. Kontakt przez parking, negocjacje mejlowe - szybkie i zadowalające obie strony (aczkolwiek po transakcji jak i zdecydowaniu kupującego wydaje mi się, że można było zacząć negocjacje z wyższego pułapu...) , sprzedaż z małymi komplikacjami (kraj rezydencji kupującego) ale zakończona przez escrow.com z sukcesem.
 19. a ja drodzy Państwo na tą chwilę nie mam żadnych odrzuconych ofert , no chyba żeby liczyć drukarka.pl 15 tys. ale to miesiąc temu było...
 20. Link do oferty : https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3542351&no_stat=1
 21. drukarka.pl Witaj. Sprzedam pakiet wartościowych domen: drukarka.pl osuszacze.pl depilator.pl drabina.pl membrany.pl kapela.pl silownie.pl komplet za 50 tys. netto oferta ograniczona czasowo do końca miesiąca. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. pozdrawiam
 22. Dzisiaj zakończenie aukcji, zapraszam.
×