Jump to content

Tobi

Użytkownik
 • Content Count

  1501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Everything posted by Tobi

 1. OVH, promocja do 7. października .pl - 4,49 netto .com - 23,99 netto https://www.ovh.pl/deals/#domains
 2. OVH, promocja do 7. października .pl - 4,49 netto https://www.ovh.pl/deals/#domains
 3. I jest też odpowiednio większa konkurencja. Ale do konkretów -prowadzisz jakąś wyprzedaż?
 4. Allegro Lokalnie? WTF? Ustaw tu podobną cenę, to może kupię. https://www.aftermarket.pl/domena/wyniki.tv/
 5. Daleko szukasz Napisz.
 6. Cześć, jeśli już decydujesz się je przedłużać, to zacznij od przeniesienia ich do tańszego rejestratora, nie ma powodu trzymać ich w home i przepłacać.
 7. Są tam jakieś perełki tzn. domeny z ruchem lub gotowe sensowne strony (tzn. nie zawartość z pp)? Lub ile ew. za całość?
 8. Koniec możliwości rezerwowania domen od 8. stycznia 2020. Zmiana na plus, czy na minus? Zapraszam do dyskusji. Więcej na: https://www.dns.pl/zmiany_w_procesie_rejestracji_nazw_domeny_.pl
 9. Alternatywnie, dla domen w Premium - wybierasz opcję przekierowanie domeny, z dodatkową treścią. Wtedy nie musisz podpinać żadnego hostingu. W efekcie otrzymujesz ramkę z informacją, a po jej zamknięciu użytkownik przekierowywany jest na inną stronę. (Właściwie strona powinna być wyświetlana od razu, z ramką u góry, ale często nie działa to ze względu na zabezpieczenia.) Przykład i ustawienia poniżej. http://ssbt.pl/
 10. <meta http-equiv="refresh" content="10;url=adres_strony" /> Przekierowanie na adres strony po 10 sekundach. Podmień odpowiednie wartości na pożądane. Kod musisz zamieścić w sekcji <head> strony.
 11. Ale kolega wie, na jakie forum trafił? Czy dodaje tę samą ofertę wszędzie jak leci?
 12. whois nie działa mi od wczoraj, może ktoś sprawdzić czy u niego działa? przeładowuje stronę po wpisaniu captcha i tak w kółko
 13. No i jeszcze taka ciekawostka: https://nowy.aftermarket.pl/pozyczki-spolecznosciowe/
 14. A jednak http://nogimeblowe.pl ktoś kupił, jest przekierowana. Też pracowałem w tej branży i może leży tu jakieś parę stówek, nie powiedziane, że nie.
 15. "tę" domenę A jest jakiś popyt na te nóżki?
 16. No to jedziemy z tematem. A już myślałem, że domeny umarły a tu proszę, taki duży gracz inwestuje w rozwój. https://nowy.aftermarket.pl/ Myślę, że to zainteresuje nas najbardziej Wyłączone funkcje: https://nowy.aftermarket.pl/tag/wylaczone/
 17. Podeślij listę, szpiegowanie ludzi to moje hobby i trochę praca.
 18. Tego 'nie wiem' - w sensie nie dysponuję wiedzą u źródła. Rozpatruję to od strony technicznej i wyrażam swoje zdanie. Nie trzeba blokować/usuwać mechanizmu, wystarczy go zablokować do użytku.
 19. Dyskusja jest czysto akademicka. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby "rezerwację" w postaci opcji zostawić w niezmienionej formie, przy usunięciu samej rezerwacji jako takiej.
 20. Gdybym ja miał decydować, to wywaliłbym rezerwacje, a przywrócił testy.
 21. Tobi

  kawior.eu

  Jest brak odzewu, bo to taka domena, która nie jest ani dobra, ani zła. Ciężko pochwalić, ciężko skrytykować. Gdyby była to kompletna ninja, to na pewno ktoś by Ci to napisał. Jest potencjał na te niskie xxx i ja bym to sprzedał. Pieniądz lubi pracować. Nie ma co kisić tej domeny, bo nie ma za bardzo potencjału. Rynek też już przeżywał lepsze chwile niż obecnie, teraz mamy trochę patową sytuację - domeny "premium" czekają na swoich milionerów, wszystko w miarę sensowne jest przechwytywane i tam toczy się walka. Jednak te naprawdę dobre domeny mają założone opcje, już dawno. Jak masz dużo czasu i chęci, to pobaw się w przechwytywanie, może za te zarobione parę stówek złapiesz coś ciekawego. Powodzenia!
 22. Tobi

  kawior.eu

  Jaka domena, taki odzew. .Eu sprzedasz jak się pofatygujesz i roześlesz trochę mailingu do potencjalnie zainteresowanych, ewentualnie zostaje Ci allegro. Szału nie ma, tyle powiem.
×