Jump to content

Tobi

Użytkownik
 • Content Count

  1,509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Everything posted by Tobi

 1. Tobi

  systeme.pl

  Patrzysz bardzo wąsko, to nie są jedyne możliwości. Może np. ktoś chciałby na tej domenie zarabiać w systemie afiliacyjnym? https://systeme.io/affiliate-program Poza tym jeśli - jak twierdzisz - kilka domen ccTLD jest już zajętych, to znaczy, że ktoś widzi w tym jakiś sens. Więc domena może być COŚ warta. Nie analizuję ile ale pierwotnie zapytałeś "Dlaczego miałaby być cokolwiek warta?". Odpowiedziałem dlaczego.
 2. Tobi

  systeme.pl

  Dlatego: https://systeme.io/pl
 3. Tobi

  canis.pl

  Rozumiem, że w wycenie bierzecie pod uwagę tylko naming, a nie konkretne otoczenie biznesowe jak np. branżę.
 4. Tobi

  canis.pl

  canis.pl Zapytania od różnych podmiotów, również od spółki o tej samej nazwie ale .cz Ile byście wołali?
 5. SalonSamochodowy.pl
 6. http://foor.pl No nie wpadłbym na to
 7. Na spokojnie, są osoby z fali przeddomenowej, które naprawdę porejestrowały w '99 perełki i wcale nie musieli się z nami użerać na tym forum przez 20 lat Poczekajmy na ofertę.
 8. OVH, promocja do 7. października .pl - 4,49 netto .com - 23,99 netto https://www.ovh.pl/deals/#domains
 9. OVH, promocja do 7. października .pl - 4,49 netto https://www.ovh.pl/deals/#domains
 10. I jest też odpowiednio większa konkurencja. Ale do konkretów -prowadzisz jakąś wyprzedaż?
 11. Allegro Lokalnie? WTF? Ustaw tu podobną cenę, to może kupię. https://www.aftermarket.pl/domena/wyniki.tv/
 12. Daleko szukasz Napisz.
 13. Cześć, jeśli już decydujesz się je przedłużać, to zacznij od przeniesienia ich do tańszego rejestratora, nie ma powodu trzymać ich w home i przepłacać.
 14. Są tam jakieś perełki tzn. domeny z ruchem lub gotowe sensowne strony (tzn. nie zawartość z pp)? Lub ile ew. za całość?
 15. Koniec możliwości rezerwowania domen od 8. stycznia 2020. Zmiana na plus, czy na minus? Zapraszam do dyskusji. Więcej na: https://www.dns.pl/zmiany_w_procesie_rejestracji_nazw_domeny_.pl
 16. Alternatywnie, dla domen w Premium - wybierasz opcję przekierowanie domeny, z dodatkową treścią. Wtedy nie musisz podpinać żadnego hostingu. W efekcie otrzymujesz ramkę z informacją, a po jej zamknięciu użytkownik przekierowywany jest na inną stronę. (Właściwie strona powinna być wyświetlana od razu, z ramką u góry, ale często nie działa to ze względu na zabezpieczenia.) Przykład i ustawienia poniżej. http://ssbt.pl/
 17. <meta http-equiv="refresh" content="10;url=adres_strony" /> Przekierowanie na adres strony po 10 sekundach. Podmień odpowiednie wartości na pożądane. Kod musisz zamieścić w sekcji <head> strony.
 18. Ale kolega wie, na jakie forum trafił? Czy dodaje tę samą ofertę wszędzie jak leci?
 19. whois nie działa mi od wczoraj, może ktoś sprawdzić czy u niego działa? przeładowuje stronę po wpisaniu captcha i tak w kółko
×