Jump to content

rockbottom

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About rockbottom

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

809 profile views
 1. To się zdecyduj sprzedajesz, czy nie sprzedajesz
 2. A jak miałem inaczej napisać? Domena jak dla mnie mega średnia Każdy ma swoje zdanie więc nie bij piany na kogoś kto nie napisze że xx.xxx
 3. Jak dla mnie cena rejestracji.
 4. nie jest. zajeta i tyle. pytam wobec tego ktora opcja jako alternatywa jest lepsza.
 5. Moi drodzy, rozszerzenie pl oczywiście jest zajęte. Alternatywnie to którą myślicie, żeby lepiej wziąć? Domena wykorzystywana ma być pod projekt troche informacyjny, troche handlowy. Która końcówka ma w Polsce lepszy odbiór?
 6. Odezwij się do nich i przeproś A tak poważnie - wydaje mi się, że domeny com w portalach nie są aktualnie tak odbierane jak .pl P.S. Nie jestem profesjonalista
 7. gieldamedyczna.pl Witam, proszę o opinię. Giełda Medyczna
 8. rockbottom

  taca.pl

  Wg mnie też bez rewelacji. Może producent tacek do mięsa. A tak poważnie, serio jako laik nie widzę zastosowania.
 9. Żeby nie otwierać nowego tematu, mam takie pytanie, czy można zlecić przechwycenie domeny, która jest po okresie rozliczeniowym i w najbliższym czasie będzie znów "wolna" - znając życie automat ją przechwyci.
 10. A co się dziwisz kolego. Domeny totalny badziew. Ludzie rejestrują wszystko jak leci i myślą, że zbiją kokosy, a 3/4 domen, które się tu pojawiają do wyceny to totalny syf. Wg mnie te domeny warte są 0zł. Do czego niby miałaby służyć domena mama.net.pl lub tata.net.pl. Rozumiem .pl, ale nikt sensowny nie będzie się pchał w takie rozszerzenia.
 11. motodoradcy.pl Domena motodoradcy.pl Jaka Wasza wycena?
×