Jump to content

prostek

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About prostek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

1,855 profile views
 1. Jak pisałem wcześniej - Berberis. Kilka wersji, różne funkcje, sensowne rozwiązania - na pewno zauważycie poprawę. To nie nastąpi od razu, ale krok po kroku, jednak osiągniecie zmianę. Po prostu będziecie mieć lepsze wyniki i tego się trzymajcie.
 2. Jeszcze Berberis. W wersji darmowej jest Minima - ograniczona do jednego stanowiska, ale pod małą działalność to wystarczy. Jest prosty magazyn, marketing, masowa korespondencja. Ale to najlepiej pobrać i zobaczyć.
 3. Dołożyłem do tego jeszcze jeden system - o nazwie Berberis. Bardzo dużo funkcji w darmowej wersji. Zobaczymy ;-)
 4. Dzięki - przejrzę sobie chociaż tak ogólnie te aplikacje, to może wtedy będę w stanie coś więcej powiedzieć ;-)
 5. Działalność agencyjna związana z ubezpieczeniami ;-)
 6. Powiedzmy inaczej - szałowego ruchu jeszcze nie ma, ale pracuję nad tym. Plus taki, że ten ruch jest dosyć konkretny i pochodzi z dochodowej branży. Więc zakładam, że mimo wszystko będą szanse na jakieś sensowne konwersje.
 7. Chodzi ogólnie o poprawę zarządzania, planowania i porządek. Żeby nie dochodziło do sytuacji, że o czymś zapominamy, a jednak niestety jak na razie do tego dochodzi. Notowanie wszystkiego na kartkach absolutnie problemu nie rozwiązuje.
 8. Zaczynam od sieci Awin, pewnie wiesz o co chodzi, cały taki system i wiele programów w jednym, bo chyba bawić się w pojedyncze umowy to nie ma sensu. Zgłosiłem się do kilku programów i zaczynam się bawić w testowanie. Nie spodziewam się, że od razu jakieś cudowne efekty uda mi się z tego wyciągnąć, ale zakładam, że z czasem wypracuję z tego jakiś pasywny zysk.
 9. Ale wy działacie na tych rozwiązaniach, które sugerujecie? Napiszcie jakie zauważyliście ich plusy na podstawie własnej działalności...
 10. Czy waszym zdaniem przy działalności jednoosobowej ma jakikolwiek sens korzystanie z CRM? W sensie - czy to będzie jakiekolwiek wsparcie, ułatwienie obsługi? Działacie na takich systemach? Zatrudniam pracowników, ale tylko zdalnie, bez stałej kadry i biura.
 11. Wszystko fajnie brzmi w teorii, ale czy sam działasz w jakimś konkretnym programie i masz wyniki. Bo o tym, jakie kokosy można zarobić w niektórych przypadkach, to ja już się nie raz naczytałem ;-)
 12. W jakich programach partnerskich działajcie i jakie macie wyniki? Czy Adsensy mają jeszcze sens? W jakich systemach faktycznie teraz można nieźle zarabiać?
 13. Ten temat ogarniałem już dawno temu, opinie są bardzo ok - zapomniałem nawet zajrzeć do tematu po jego założeniu, ale ogólnie serwer założyłem. Na razie jeszcze się bawię, ale przejdę na wyższy pakiet za jakiś czas.
 14. Miałem podobnie kilka razy - zazwyczaj poprzedni właściciel miał ją jeszcze na koncie, ale zdarzyło mi się, że np. miałem domenę dodaną na Jupe, a komunikat wywalało mi na Hekko. Nie sądziłem, że jeden i drugi będzie traktowany tak samo.
 15. To moje pierwsze podejście, stąd być może dziwne wątpliwości. Czy na VPSie poniżej 10 zł miesięcznie (a taką stawkę ma Hekko) da się normalnie prowadzić sklep internetowy?
×