Jump to content

dezso

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

dezso last won the day on October 12 2017

dezso had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About dezso

 • Rank
  Nowy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,834 profile views
 1. dezso

  onet.info.pl

  Wszystkie razem i każda z osobna warta 0. Nie zarejestrowałbym.
 2. tranferuj.pl - tam nie ma "s" https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2311472
 3. Jeszcze może programy do obsługi obiegu dokumentów, programy biurowe. Domena mega, gratulacje
 4. Dziękuję za opinię. I żeby nie było, to ja do przeciwników szczepień nie należę
 5. nieszczepie.pl Witam wszystkich po dłuższej przerwie Jako że sezon urlopowy w pełni i o chorobach nikt nie myśli, to ze spokojem można podejść do tematu. Chciałbym poznać Wasze opinie o domenie przeznaczonej dla przeciwników szczepień, czyli nieszczepie*pl (nie szczepię w *pl).
 6. Jak powyższe to autentyk, to dobry jesteś, bo domena zarejestrowana wczoraj. Chociaż nie jestem do końca przekonany, czy wyrażający zainteresowanie są świadomi, że domena to xn--wiatwhisky-37b.pl a nie swiatwhisky.pl
 7. IDN-y nie przyjęły się na polskim rynku. Chęć posiadania IDN-a to bardziej fanaberia niż realna potrzeba i faktyczny zysk dla korzystającego. Jak dostałeś ofertę na 3k to bierz jak najszybciej, zanim się ktoś rozmyśli, tym bardziej, że na am domena ta wisi z ceną kup teraz 1,5 k. Tak z ciekawości, przez jaką platformę dostałeś ofertę, bo na am i sedo nic nie widać?
 8. Strasznie to wygląda, jak przypadkowy ciąg znaków, zbytniej szansy na sprzedaż nie widzę. Poza tym jakie miałoby być zastosowanie praktycznie niewymawialnej domeny? W ogóle czy powstanie tej jednostki administracyjnej wpływać będzie na jakąkolwiek branże w Polsce?
 9. Czy ktoś jeszcze nie otrzymuje bonusu za wyceny domen? Od 19 lipca nie dostaję nic, a wysłałem kilka wycen. Support poza poinformowaniem o przekazaniu problemu do działu technicznego milczy. Może ktoś ma lub miał podobny problem...?
 10. dezso

  yuotube.fr

  Literówka jak każda inna, bez ruchu nic nie warta, jak ma sensowny ruch, to coś na niej zarobić będzie można. Bez statystyk nikt nie napisze nic innego. Zarabia coś?
 11. To ja napiszę w ten sposób: żaden regulamin, przepis czy nawet najbardziej precyzyjna procedura nie zagwarantuje, że element ludzki będzie zgodnie z nią postępował. 100 % automatyzmu wykona maszyna, co w przypadku platformy działającej online oznacza, że muszą istnieć stosowne skrypty. Napisanie w pełni automatycznego systemu jest bardzo kosztowne, a skoro obecni klienci w większości akceptują istniejący system, to zdaję sobie sprawę, że powstanie takiego skryptu nie należy do celów priorytetowych osób decyzyjnych, szczególnie jeżeli zamyka się to im finansowo. @projektor Sprzedałeś domenę, ale dokumenty potwierdzające sprzedaż wystawia aftermarket. Z tego co się orientuję, to fakturę możesz otrzymać od jednej z 3 firm. To samo dotyczy osoby, która od Ciebie kupiła domenę. Bardzo prawdopodobne zatem jest, że faktury za tą samą sprzedaż wystawiają 2 różne firmy, co prawda powiązane, ale jednak każda z nich ma osobny byt prawny, a księgowo wszystko musi się zgadzać. Wymaga to stosownych przeksięgowań itd. Takich sprzedaży dziennie masz setki (sprzedaż za 1 zł na aukcji to też sprzedaż). Dla każdej z takich transakcji może wystąpić sytuacja opisana powyżej. Oznacza to sporą papierologię. Do tego dochodzą Tobie wypłaty. Jak spojrzy się na to w ten sposób, to te 5 dni roboczych nie wydaje się nieuzasadnionym przedłużaniem wypłat.
 12. Właśnie dostałem odpowiedź z supportu. W przypadku mojej domeny temat zakończony, transfer przeszedł, domena widoczna w panelu
 13. Pomijam fakt, że support nie raczy nawet odpowiedzieć. Mi nie przeszedł transfer wczoraj ok 16. Napisałem ticket i ok 23 dostałem odpowiedź, że przekazują do działu technicznego. Od tamtej pory cisza... Mogą sobie naprawiać, ale niech chociaż przedłużą lub umożliwią przedłużenie domen. Nie wyobrażam sobie, żebym później miał jeszcze dopłacać za reaktywację domeny.
 14. dezso

  Nowy wygląd forum

  Nadal widoczne są posty ukryte, np.:
 15. Na temat domeny termometr.pl powiedziano naprawdę dużo w tym wątku: Nie wydaje mi się, żeby uwagi tam poczynione co do potencjalnego zastosowania uległy jakiejś diametralnej zmianie. Co do ceny widzę, że założyłeś nowy wątek, więc tam powinieneś uzyskać aktualne wyceny. Przychylam się też do wcześniejszych opinii o pozbyciu się większości rozszerzeń, zwiększą nakłady, a w moim odczuciu nie przełożą się w wystarczającym stopniu na wzrost ceny przy sprzedaży.
×