Jump to content

smogwawelski

Użytkownik
 • Content Count

  400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by smogwawelski

 1. Łykam to jak młody pelikan. Gratulacje Artur! Szanuję bardzo, że podałeś kwotę
 2. Jeszcze nic nie zarzucam To bylo tylko pytanie do kolegów. Możliwe, że kupujący gapa Zaraz puszcze PW.
 3. Właśnie otrzymałem maila od klienta który twierdzi, że złożył ofertę na moją domene jednak nie otrzymał żadnej odpowiedzi z mojej strony. Pyta czy ma ponowić ofertę. Oczywiście ja nie widzę oferty ani na mailu ani na aftermarket. Czy ktoś spotkał sie z podobnym przypadkiem? Słabo...
 4. Domena wygenerowała w ostatnich dniach ponad 1tys odwiedzin, 3 zapytania i 1 oferte. Oddam w granicach niskiego xxxx. Jeżeli ktoś uważa, że jest w stanie wyciągnąć z niej więcej i nie będzie miał wyrzutów sumienia (ja mam) to zapraszam do kontaktu.
 5. Pamiętam, że też byłem lekko zaskoczony formą ratalną. Dostałem prośbę o sprzedaż ratalną i z tego co pamiętam przystałem na nią. Później nie otrzymałem ani potwierdzenia, że kupujący się o tym dowiedział ani, że odrzucił transakcję. Ostatecznie do sprzedaży nie doszło.
 6. PiekloKobiet.pl sprzedam/wymienie domene na czasie. PiekloKobiet.pl https://www.aftermarket.pl/domena/pieklokobiet.pl/ kontakt @ domainer.com.pl
 7. sntander.pl sanander.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506013/ https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506014/ Domeny trafiły na aukcje AM. Centa startowa 500PLN. Bez ceny minimalnej. Zapraszam
 8. Kobieta się na mnie drze bo siedzę non-stop od 5 godzin w tym wątku i czytam o kozach z koronawirusem.
 9. Spiskowcy to typowe Seby harającę za winklem monopola. Byleby pierd*#ić system i wszystko co z tym związane. Nie życzę nikomu źle ale takim oczy się otworzą tylko w momencie kiedy komuś z ich rodziny się zamkną. Chociaż i to nie jest pewne.
 10. Jutro koniec aukcji ZywnoscBezglutenowa.pl KONIEC: 2020-09-16 19:40. Jest pierwsza oferta. Zapraszam
 11. Co miales odnowic jutro odnow dzisiaj Info mailowe od AM: Ze względu na prace serwisowe w NASK, jutro tj. w niedzielę 13 września, mogą wystąpić utrudnienia w dostępnie do systemu rejestracji domen .pl w godzinach 7:00 - 20:00. W szczególności, odnawianie domen może nie być możliwe. Z tego powodu prosimy o zwrócenie uwagi na domeny wygasające w tym czasie i ich wcześniejsze odnowienie.
 12. ZywnoscBezglutenowa.pl Spanish.pl Shepherd.pl PizzaBoy.pl Appo.pl Domeny wystawione na aukcje LastMinute. Cena startowa: 5PLN. Zapraszam.
 13. Nie ma sensu zebys przedłużał na zapas wątpliwe domeny. Jeżeli mają jeszcze 4 miesiące do okresu wygasania to szybko wystawiaj na giełdę, może akurat coś się sprzeda a Ty zaoszczędzisz niepotrzebne wydatki na przedłużenie. Ewentualnie możesz zrobić ukłon w strone kupca kiedy będzie juz zdecydowany na zakup.
 14. Działa to w ten sposób, że to Ty opłacasz domenę, hosting itp. Dodatkowo gimnastykujesz się żeby ściągnąć na swoje strony ruch (potencjalnych klientów). Dostajesz prowizje za zakup/rejestracje z Twoich linków umieszczonych w serwisie lub tak jak w przypadku projektu Kangura musisz być dogadany z jakąś firmą która w ten sposób reklamujesz.
 15. Nie chcę mi sie wierzyć, że to najlepsze domeny z całego pakietu o ktorym wspominałeś w poprzednim wątku. Podeślij swoją listę na kontakt @ domainer.com.pl. Z podanych szansę na sprzedaż widzę tylko dla mobilnynauczyciel i poradypsychiatry.
 16. Patrząc na te strony to i jeden i drugi biznes siebie warte. Tragicznie to wygląda
 17. Szczepienie .com.pl Termy .com.pl
 18. Lozka.eu Sprzedam domenę Lozka*eu.
 19. Nie jest zla. Potrzymaj rok a pozniej sie zastanowisz co dalej
 20. Pewnie akcesoria rowerowe skoro biegacz sprzedaje to co sprzedaje w sklepbiegacza.pl
×