Jump to content

Rumen

Użytkownik
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Rumen last won the day on July 27

Rumen had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

1 Follower

About Rumen

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

3854 profile views
 1. Jeżeli została opłacona to świetnie, dobrze że poczekaliście z Waszymi wypocinami. Rozumiem jednak, że masz w zwyczaju uświadamiać swoich klientów po domknięciu transakcji, że ich zakup nie był do końca przemyślany? Czy skupiasz się wyłącznie na nieswoich sprzedażach? Działacie na niekorzyść rynku, bez odbioru.
 2. Gratulacje dla DD ale także dla kupującego. PS. Jesteście niemożliwi, chcąc udowodnić swoje racje podważacie słuszność zakupu domeny przez klienta i to jeszcze przed jej opłaceniem. Pamiętajcie, że nie tylko sprzedawcy czytają te wpisy.
 3. Rumen

  Cokoly.pl

  Cokoly.pl Cześć, domena z branży budowlanej cokoly.pl trafiła na aukcję BCM. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2503688/?_track=6bf65cc14a98e9f03b54a80adfd2bef7 Zakończenie aukcji 23.09.2020. pzdr
 4. Masz rację. Nie chciałem sugerować tego modelu jako optymalnego rozwiązania, a jedynie wskazać, że jednak ktoś mógłby być zainteresowany współpracą, w kontekście wypowiedzi jakoby na stole leżały same domeny i kto chciałby odwalać za nie brudną robotę. Faktycznie bez odpowiedniej wiedzy nawet z pozycji inwestora ciężko wejść w ten temat.
 5. Osobiście zrozumiałem, że ThreeMonkeys pokrywa wszystkie koszty, tj. copywriterzy, zdjęcia itd., a nie tylko dostarcza domeny. Dla jakiegoś bardziej rozgarniętego studenta może to być ciekawa opcja, o ile te domeny faktycznie się do czegoś nadają.
 6. PracowniaRTG.pl SerwisCNC.pl Cześć, jak ocenianie potencjał sprzedażowy powyższych domen? Jakieś tam firmy funkcjonują pod danymi frazami. Dzięki za opinie, pzdr
 7. Rumen

  schowek.pl

  Skrytki depozytowe, magazyny do wynajęcia. W dużych miastach stają się coraz bardziej popularne.
 8. SerwisCNC.pl Cześć, przez kilka następnych dni zaakceptuję ofertę 150 pln za domenę SerwisCNC.pl pzdr
 9. W moim odczuciu samo słowo "coaching" nabrało ostatnimi laty negatywnego wybrzmienia i osoby które trudnią się tym fachem raczej unikają go na rzecz wszelkiego rodzaju "treningów" czy rozwoju osobistego. Podstawowa wersja zarówno w .pl jak i .com.pl służy jako przekierowanie, wersja z "e" się do tego nie da. Dla mnie lipa.
 10. Wchodzisz w "Listę Twoich domen" -> przy wybranej domenie klikasz w te kreseczki -> "Sprzedaj" -> "Wystaw na giełdzie" i zmieniasz co potrzebujesz
 11. Najprościej klikając na domenę: sprzedaj -> wystaw na giełdzie. Poprzednia cena, opis itp. zaciągają się z automatu.
 12. Obowiązkowe roczne sprawozdanie też jest pewną upierdliwością. Niewielką bo niewielką, ale wymaga trochę czasu lub kilku stówek.
 13. Rumen

  Harlekin.pl

  Harlekin.pl Cześć, do momentu wygaśnięcia ustawiłem na domenie cenę KT w wysokości 99 pln. https://www.aftermarket.pl/domena/harlekin.pl/ Zainteresowanych zapraszam. Pzdr
 14. Ja na tą chwilę oczekiwałbym 10.000 - 20.000 PLN.
×