Jump to content

Rumen

Użytkownik
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by Rumen

 1. Otwarcie postawię się w roli ignoranta i przyznam, że nie przeczytam Twoich wypocin, mam nieodparte wrażenie że jak zwykle argumentujesz na około. Moja racja jest taka, że jeżeli myślący globalnie internetowy wyjadacz, nie żaden tam dziad czy innego rodzaju chałupnik, planując rewolucyjny biznes postanowił wykorzystać niechlubną peelkę, to tysiące rodzimych przedsiębiorców, których biznesy z założenia nigdy nie przestaną być lokalne, przynajmniej w najbliższych latach nie wybiorą inaczej. Twoja racja może być inna, zostań przy niej. Popyt na rynku jaki jest, każdy widzi. Niezależnie od wszystkiego jest to popyt, którego zignorowanie oznacza utratę potencjalnych zysków. Mniejszych lub większych, pieniądz nie śmierdzi, a i każdy z nas ma inny poziom satysfakcji z zarobków czy skłonności do ryzyka. Nie mam zamiaru krytykować Twojego podejścia do biznesu, celujesz wysoko i prawdopodobnie jesteś w stanie wysoko operować, tylko pozazdrościć. Sam jednak wiesz, że rynek ma różne potrzeby, do zaspokojenia również na niższych szczeblach - w tym wypadku na rynku pl. Rób swoje i nie próbuj wmówić innym że popełniają błąd, ciesz się mniejszą konkurencją na swoim poziomie.
 2. W ramach dolania oliwy do ognia, Domeniacz, całkiem niedawno opisywałeś na forum swoje plany związane z utworzeniem serwisu przechwytywania domen. Serwis ten miał stać na domenie Domeniacz.pl. Podpowiedz, dlaczego wtedy wybrałeś rozszerzenie pl?
 3. serwiscnc.pl rozbiorki.com.pl Cześć, ustawione zostało KT dla domen: SerwisCNC.pl - 150 pln https://www.aftermarket.pl/domena/serwiscnc.pl/ Rozbiorki.com.pl - 100 pln https://www.aftermarket.pl/domena/rozbiorki.com.pl/ Pzdr
 4. Trafne spostrzeżenie. Od siebie dodam, że generyki to nie tylko domeny produktowe jak buty/meble, ale też np. Bankier czy Prawnicy. W ich wypadku żadne słowotwórstwo nie będzie brandowo lepsze, tak samo jak nie będzie lepsza np. domena portalfinansowy*peel. Co z domenami typu Onyks/Diament/Posesja itp, przecież to także „generyki”.
 5. U mnie w mieście baner samochody.pl wisi jakoś od 2019. Na analizy finansowe jest jeszcze za wcześnie, nie robi się ich/nie mają sensu przy tak niskich wartościach.
 6. Tysiące euro miesięcznie, dziesiątki cennych robo-godzin na projekt i tyle samo na antyreklamę na forum. Jakbyś wiedział co robisz, to poświęciłbyś równowartość tych ostatnich na speca, a nawet choćby zwykłego copywritera, co by przerabiał Twoje opryskliwe teksty na coś nadającego się do publikacji.
 7. I na typ etapie popełniłeś błąd. W Twoim wypadku już lepsza byłaby pusta szeptanka. Położyłeś swój uber projekt swoją własną butą. Dziwisz się, że odezwały się 3 osoby? Ciężko Cie człowieku traktować poważnie. Może i technicznie wymiatasz, ale odpuść sobie samodzielną promocję czy kontakt z klientem. We wszystkim jesteś up to date, nie do zagięcia, a serwis mogący zwojować rynek promujesz wyzwiskami na forum. W tym temacie masz sporo do nadrobienia, zacznij od podstaw.
 8. SerwisKas.pl Cześć, nie planuję przedłużać domeny SerwisKas.pl. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jej tanim zakupem, to mogę odstąpić za 170 pln netto (100+przedłużenie), w innym wypadku trafi do posiadacza opcji. Czas do wtorkowego wieczora. Pzdr
 9. Rumen

  RLW.pl

  Dzisiaj o godzinie 20:00 zakończenie aukcji. Do osiągnięcia minimalnej niewiele brakuje.
 10. Rumen

  RLW.pl

  RLW.pl Cześć, dobrze wyglądająca i łatwa w wymowie domena trzyliterowa trafiła na aukcje. Bardzo niska cena minimalna. Zakończenie aukcji: 2021-02-17 o 20:00 Link: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2514106/?_track=d82395436cbb79f0878802be78a28cb4 Pzdr
 11. Rumen

  SerwisKas.pl

  Właściciela opcji na domenę zachęcam do kontaktu. Myślę, że się dogadamy
 12. Rumen

  Resursy.pl

  Dzisiaj o godzinie 20:00 zakończenie aukcji. Pzdr
 13. Rumen

  Resursy.pl

  Resursy.pl Cześć, ruszyła aukcja domeny Resursy.pl. Aukcja BCM od 10 pln. Zakończenie 14.01.2021, 20:00 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego wprowadza wymóg odtworzenia historii eksploatacji urządzeń w celu dokonania jego oceny stanu technicznego. Przepisy mają za zadanie uregulować obszar eksploatacji urządzeń transportu bliskiego z niewiadomą historią eksploatacji lub przebiegiem, przy zachowaniu minimalnego, akceptowalnego stopnia bezpiecznego funkcjonowania tego typu urządzeń. Wymóg odtworzenia historii eksploatacji odnosi się do tzw. resursu, który wyznacza graniczne parametry stosowane do oceny i identyfikacji stanu technicznego, określone na podstawie liczby cykli pracy i stanu obciążenia UTB w założonym okresie eksploatacji z uwzględnieniem rzeczywistych warunków użytkowania. Resurs to okres zdolności użytkowej ustalony teoretycznie lub doświadczalnie, określający czas eksploatacji urządzenia, wyrażony w odpowiednich dla niego jednostkach. Przyjmuje się, że w tym okresie zagwarantowane jest bezpieczeństwo i sprawność użytkowania. Resurs dla urządzeń jest określony liczbą cykli pracy a dla mechanizmów liczbą godzin w założonym okresie eksploatacji z uwzględnieniem obciążenia nominalnego. Szacowanie stopnia wykorzystania resursu dotyczy wszystkich UTB podlegających dozorowi technicznemu. Żródło: Resurs.info.pl
 14. Rumen

  kwatery24.pl

  Pierw domenę kup, później zapytaj o jej wycenę.
 15. Proponuję cofnąć się do podstaw i zwrócić większą uwagę na aspekt relacji międzyludzkich. To ważny element.
 16. Rumen

  gcbr.pl

  Osobiście nie kojarzę żadnej spółki gamingowej operującej polską nazwą, a co dopiero tak skomplikowaną i "starodawnie" brzmiącą. Ot zwykła 4 literówka bez sensownego rozwinięcia, z praktycznym brakiem szansy sprzedaży.
 17. Proponuję założyć ruch „anty-generyczny”, dążący do skutecznego uświadomienia Polaków o szkodliwym działaniu domen generycznych na ich portfele. Wyjdźcie na ulice nawołując do przebudzenia. Przy tym zaangażowaniu będziecie tworzyć całkiem prężnie działającą ~3 osobową grupę.
 18. Nie biorę pod uwagę scenariusza, że ktoś może opierać marketing na IDN, nie posiadając analogicznego non-IDN jako podstawowej domeny. Nie spotkałem się z taką sytuacją.
 19. Z mojego punktu widzenia, bądź co bądź trochę wypaczonego, gdy widzę billboard na którym widnieje domena z polskimi znakami to myślę o takiej firmie w trochę jaśniejszym świetle - prestiż. Kilka takich mijałem i zapadły mi wręcz z tego powodu w pamięć, ale wiem że tyczy się to jakiegoś mikro ułamka społeczeństwa. Jednak osoby starsze, powiedzmy mniej obyte z internetem, które nie przywykły do pomijania polskich znaków, przejeżdżając np. obok billboardu "zaluzje.pl" czy "gasnice.pl" mogą po prostu nie przyswoić że chodzi o żaluzje bądź gaśnice, a to może wpłynąć na efektywność reklamy. Przyrównałbym to do dwu czy trzy-członowych domen, których przeczytanie i zrozumienie przeważnie zajmuje trochę więcej czasu, którego w przypadku reklamy stacjonarnej, samochodowej czy telewizyjnej może czasami brakować.
 20. Cześć, szkoda żebyś się łudził, domena nie przedstawia żadnej wartości.
 21. Dołączam się do pytania.
 22. Śmiech to zdrowie, a to niezły kabaret jest.
 23. Jeżeli została opłacona to świetnie, dobrze że poczekaliście z Waszymi wypocinami. Rozumiem jednak, że masz w zwyczaju uświadamiać swoich klientów po domknięciu transakcji, że ich zakup nie był do końca przemyślany? Czy skupiasz się wyłącznie na nieswoich sprzedażach? Działacie na niekorzyść rynku, bez odbioru.
 24. Gratulacje dla DD ale także dla kupującego. PS. Jesteście niemożliwi, chcąc udowodnić swoje racje podważacie słuszność zakupu domeny przez klienta i to jeszcze przed jej opłaceniem. Pamiętajcie, że nie tylko sprzedawcy czytają te wpisy.
×