Jump to content

kK

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

kK last won the day on November 7 2019

kK had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

About kK

 • Rank
  Stażysta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zakończenie aukcji dziś. Zapraszam
 2. cryptocoin.pl autolombard.pl cryptocoin.pl - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2512006/ autolombard.pl - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2512005/
 3. kK

  Gwardia.pl

  Oferta sprzedaży nadal aktualna.
 4. kK

  Gwardia.pl

  Gwardia.pl Sprzedam domenę gwardia.pl Domena słownikowa z dużą możliwością zastosowania. (od branży ochroniarskiej, militaria, po kluby sportowe) Oferty proszę kierować poprzez formularz na stronie domeny lub PW
 5. U mnie też ten theme sprawdza się najlepiej Też to zauważyłem. Mam domenę z ruchem na poziomie 200-250 uu dziennie. Na automacie miała do 10 klików w reklamę. Po zmianie słów kluczowych ma 35-50 klików. Zarobki poszły w górę 3-kronie.
 6. shape.pl turniej.pl piatnica.pl kisiel.pl inspektor.pl Sprzedam w komplecie lub pojedynczo. Cenę podam podam zainteresowanym na PW Wszystkie opcje wygasają w 2022.
 7. omnibussimulator.pl - (co prawda domena ma ruch, coś na PC zarabia, ale była wystawiona giełdzie z ceną 300 pln)
 8. Patrząc na nick zwycięzcy licytacji - to raczej tak - klik
 9. kK

  cryptocoin.pl

  cryptocoin.pl Bracia domeniarze; cryptocoin.pl - Co o niej powiecie?
 10. To prawda, kilka razy zdarzyła mi się osobiście taka sytuacja i nie opłaciłem w terminie (weekendowa przerwa techniczna w banku). Ale zaraz w poniedziałek pisałem ticketa, opisywałem przyczynę i przywracano mi możliwość opłacenia licytacji/zakupu domeny. Pożyjemy .... zobaczymy jak to rozwiązanie będzie działać w praktyce. Kiedyś (nie raz) dostawałem rekompensatę związaną z brakiem płatności za sprzedaną na giełdzie a nie zapłaconą domenę. Obecnie chyba tego już nie ma, bo nie dalej jak miesiąc temu miałem "taką transakcję". Kupujący nie zapłacił, dostał blokadę, zapłacił karną opłatę, odblokowano mu konto, a ja żadnej rekompensaty nie dostałem.
 11. Też tego samego zdania jestem. Jeśli tylko w czasie trwania aukcji licytującemu wyskoczy ujemny ranking, jego oferty powinny być anulowane.
 12. Ja tam zadowolony jestem, ustawiłem sobie limit górny ceny i wyżej nie licytowałem. Wyżej licytowali dwaj userzy i obaj dostali blokadę/bana. Około 2 tygodnie po zakończeniu licytacji dostałem propozycję od AM zakupu i obie przyjąłem.
 13. w grudniu dwie domeny po takiej sytuacji nabyłem
×