Jump to content

Walewski

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Walewski

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. seotop.pl dla jakiegoś seowca, jak myślicie? ile cenić taką domenkę? Składa się z 2 fajnych fraz znanych dla seowców.
 2. Domena była przechwycona, sam ją również zlecilem i bylo nas ok 10-20 osób. Ja doszedlem do 2 tys i dałem spokój. Grospol wygral na 100% gosc od centrumkrzesel.pl oraz producent krzeseł. Walczyl z nim a zresztą zobaczcie sami. Ja tez uważam, że za droga jak na taką nazwę.
 3. Skrzynkielektryczne.pl Brukujemy.pl Jak myślicie? Ta brukujemy mi się podoba. Dla duzej firmy np co obskakuje cale duze misto lub nawet poł Polski.
 4. Dziękuję szogun. Chciałem poznać zdanje innych. Tez mi się tak wydawało. Milej niedzieli.
 5. Nic specjalnego klepnij w google moje nazwisko i bedziesz wiedział. Jak myslicie klient bardziej zapamieta myślnik czy com? Bo albo to albo to bedzie inne od jakisprodukt.pl
 6. Na jakisprodukt.pl jest sklep konkurencji. Nie powiedzialbym ze to podszywanie ponieważ jest to domena produktowa. Zdaję sobie sprawę, że wracający klienci mogą wpisywać nazwę konkurencji, ale to moj powiedzmy 5 sklep z tym produktem a najlepszą główną domenę mam ja. Moze dam na przykladzie rowery.pl powiedzmy ze ta domena jest moja, ale najlepiej sie sprzedają rowery gorskie dlatego chcialbym zrobic sklep rowery-gorskie.pl lub rowerygorskie.com
 7. Jak w temacie. Podpowiedzcie proszę jaka wersja bedzie lepsza na Polskę. Oczywiscie domena jakisprodukt.pl jest zajęta. W 1 i 2 przypadku jak klient się zapomni to klepnie do konkirencji. Dodam, że mialby być to sklep internetowy a obydwie domeny mam na swoim koncie.
 8. portalogloszeniowy.pl Antykisklep.pl Co myślicie o takich domenach?
 9. Ja mam domeny kierujące na swoje serwery i ruch się zwiększa. Co w ogóle oznacza ten ruch? Że bezposrednio ktoś tak wpisał nazwę domeny w pasku przegkądarki?
 10. Mam jakąś wiedzę na temat tego Pana od ok 1 h kiedy to sprawdziłem, że jest właścicielem domeny jaka mnie intersuje, ale widzę, że owy Pan cieszy się niezłą repytacją. Tak czy inaczej wolałbym zakup z Polski. Nie czaję SEDO Ps czy Pan o nicku keyword to nie jest właśnie Pan Góral?
 11. Witam, jest to mój 1 wpis. Witam wszystkich i proszę o pomoc, bo jestem ciemny w tych tematach. W sedo jest zaparkowana domena, która mnie interesuje. Cena to min 1000 EUR. Przyznam, że trochę dużo jak dla mnie a sama branża nie jest bardzo konkurencyja. Myślę, że moge dać 1 może 2 tys zł. Czy jest szansa zakupu po uprzednim kontakcie z sedo w niższej cenie? Sprawdziłem, że właścicielem domeny jest Theo Góral Może jest szansa na zakup bezpośrednio od właściciela? Zapewne niełatwo będzie się z nim skontaktować. Proszę Was o informację.
×