Jump to content

internetdomains

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by internetdomains

 1. warszawacentralna.com Sprzedam https://www.aftermarket.pl/domena/warszawacentralna.com
 2. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2601782 tutaj może być ciekawa cena końcowa
 3. To bardziej dla siebie zrobiłem https://zakupdomene.pl/ , ale do wglądu i zapraszam po stronę, sklep, blog, lp.
 4. Cena fajna, ale i nazwa konkretna.
 5. Podbijam i zapraszam do złożenia oferty
 6. Dziś zakończenie aukcji https://www.aftermarket.pl/domena/keygen.pl
 7. Zapraszam ponownie po stronę. Z początkiem lutego kończę kolejny projekt i mam wolny slot na nowy. Miłej niedzieli!
 8. Nawet bardzo, bardzo niska bym rzekł trudno. Jak mówię sam miałem tak wystawione, więc się również z tym liczyłem. Lepsze takie 800 zł niż jakieś odbiory sądem jeśli nazwa znakiem zastrzeżonym itp.. (taka mała info, nie wiem jak jest rzczywiście) Pozdro Di.
 9. Sprzedaję na aukcji https://www.aftermarket.pl/aukcja/2600600/ Dziś koniec blisko cena minimalna. Domena z 2006 roku.
 10. 800 zł - Cena słaba, ale lepsze to niż nic. Zakupił jak się okazuje InPost, ale kto wiedział Negocjacji nie było zwyczajnie miałem taką cenę wystawioną, więc ani nie żałuję, ani sobie nie pluję w twarz bo sam taką ustaliłem Zarejestrowane z palca jakieś parę mc temu. Pozdro Di.
 11. Keygen.pl Zapraszam do licytacji https://www.aftermarket.pl/domena/keygen.pl
 12. Trzeba otworzyć nową społeczność skoro ta się "kruszy" Niestety wszystko zapewne ucieka w FB, to tak na Offtopa... I witamy na Di.
 13. Podbijam temat w trakcie https://tatuazysta.com/, ale na jakieś zlecenie znajdziemy czas.. Pozdrawiam Podaje ponownie ostatni realizacje https://lato.pl/ https://zima.pl/ https://ognio-odporni.pl/ https://edukato.pl/ https://www.ugotujcie.pl/ https://www.kbfoto.com.pl/ https://event-party.pl/ https://trafionekupony.pl/ https://aukcjemonet.pl/ https://klimczyk-meble.pl/ https://citygruz.pl/ https://podpowiedzi.com/ https://www.fotosbudka.pl/ https://kolekcjoner.pl/ https://tatuazysta.com/
 14. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2598900/ No ciekawe, czy 10k dojdzie. Fajna walka
 15. Wiadomo, że najlepiej dedykowany ko, panel itp, ale i na wordpres takie rzeczy też robią ;) koszty zależne od wytycznych. Ewentualnie programista weźmie za 1rg.
 16. Zacna ilość wejść jest na pewno gdyż dostałem na AM info i na Di PM więc lekki spam (czyt. reklama) zrobił robotę. Życzę wysokiej sprzedaży.
 17. Sprzedam stronę https://ugotujcie.pl + E-book + Instagram. Strona tworzona na dedykowanym szablonie od podstaw. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
 18. Opoony.pl Opoony.pl Ciekawa domena na aukcji od 10 zł https://www.aftermarket.pl/aukcja/2597953/
×