Jump to content

krzysztoft

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About krzysztoft

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najlepiej byłoby kupić bitcoiny. Bitcoin w perspektywie ostatnich 10 lat zwielokrotnił swoją wartość ok. 15 000 razy. Analitycy przewidują, że w perspektywie kolejnych 15 - 20 lat jego wartość osiągnie 1 000 000$. Waluty elektroniczne to przyszłość. Na forach dotyczących bitcoina, od czasu do czasu, pojawiają się osoby, które x lat temu kupiły kilka BTC dla "jaj", zapominały o nich, a teraz będąc "milionerami" szukaają porad jak przelać je na konto, aby zapłacić jak najmniejszy podatek.
 2. Jeżeli firma nie życzy sobie, aby sprzedawać jej produkty pod nazwą domeny, która może mylnie świadczyć o tym, że sprzedaży dokonuje producent, to taką domene najlepiej jest im oddać. Kiedyś jeden z moich dawnych klientów sprzedawał klocki lego pod nazwą jednej z serii lego i co? Stracił domenę wyrokiem sądu, a jedyne co uzyskał to zwrot kosztów zakupu/ostatniego odnowienia.
 3. Od kilku lat nie zajmuje się już domenami ani stronami internetowymi, a więc chciałbym je sprzedać. Pamiętaj! Sprzedać, a nie oddać handlarzowi pod dalszą sprzedać, a więc oferty typu "dam 200" - nie interesują mnie. (Domeny z serwisami internetowymi są dodane w postaci linków, abyście mogli zobaczyć co się na nich znajduje) 1. Domeny 3 literowe dzr.pl gpj.pl me3.pl - portal muzyczny ok. 2000 wejść/msc rgd.pl - podobna strona jak wyżej, ale mniej wejść oc.edu.pl oor.pl pvx.pl - ok. 16 - 30 wejśc/msc tjp.pl tjr.pl - kreator avatarow ok. 1000 wejść/msc tug.pl zbw.pl zcd.pl - strona dotycząca ciąży vgb.pl ygb.pl Domeny wieloliterowe bronislawkomorowski.pl - strona poświęcona dawnemu prezydentowi blogslubny.pl coje.pl fitfactory.pl kuchniaonline24.pl - strona z przepisami kulinarnymi (ok. 300 - 500 wejść/msc) minds.pl - strona z różnymi informacja, która cały czas jest uzupełniana o nowe treści ok. 2000 wejść/msc objawyciazy.pl - strona poświęcona ciąży symulator-jazdy.pl totalnabeka.pl zlotymedal.pl yourpage.pl minecraftgry.pl - strona z grami my-iq.pl antychrapacz.pl gryklockilego.pl - strona z grami lego Jeżeli ktoś ma konkretną ofertę dotyczącą domen to proszę wiadomość PW lub w temacie)
 4. @threeMonkeys Skoro nigdy nie miałeś do czynienia z hostingiem, to kup sobie najtańszy np. w Hekko albo hitme i spróbuj zainstalować pierwszego wordpressa. Tyle na początek.
 5. Przecież tego typu informacje nie są ściśle tajne i wystarczy przeczytać regulamin lub FAQ. Po co pisać wiadomości, czekać x dni na odpowiedź, kiedy informację można uzyskać w 5 minut? https://domeny.pl/pomoc/pytanie/jak-odnowic-domene.html
 6. Jak dobrze pamiętam za domenę rgd.pl zapłaciłem 500 -800 zł, a było to ok. 10 lat temu, aż nie chce mi się wierzyć, aby jej wartość, aż tak spadła. Domen 3-literowych mam więcej: zbw, zcd, dzr, gpj +20 innych, ale nie ma opcji, abym je sprzedał za 100 zł. Wychodzi na to, że nie pozostaje mi nic innego, jak czekać kolejne 10 lat.
 7. rgd.pl Witam, Ile obecnie warte są 3 literówki tego typu?
×