Jump to content

NEVIUM

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

NEVIUM last won the day on June 12

NEVIUM had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About NEVIUM

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NEVIUM

  i.pl

  Kupili i to całkiem niedawno.
 2. Będzie totalny reset i wszystkie domeny wrócą do NASKu i będzie je można od nowa rejestrować:)
 3. rekreacja.pl Na sprzedaż domena rekreacja.pl Inne nasze domeny z ustawioną ceną KUP TERAZ kempingi.pl
 4. Na sprzedaż najlepsza domena z branży numizmatycznej. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 5. Chciałeś to się szczepiłeś, każdy powinien sam sobie decydować. Problem jest tylko w tym, że jakby Ci powiedzieli że trzeba się 50 razy zaszczepić na Covid i jednak odporność jest tylko 30% i trzeba powtarzać to co miesiąc to i tak byś poleciał. Podatnych na taki przekaz jest niestety bardzo dużo...
 6. ano takie, że ludki dały się zmanipulować Covidem... taki straszny był a tu nagle z dnia na dzień nie ma Covidka.
 7. Akurat tą wypowiedzią o Covidzie Domeniacz trafił w samo sedno... dokładnie tak to wygląda jak to opisał w swoim poście. O ile w kwestii domen ".pl" nie zgadzam się nim to tutaj ma 100% racji!!!
 8. "Niestety nikt nie był w stanie podać takowej a jeden z naszych sympatycznych kolegów z Premium.pl tak się zawstydził z tego powodu że nie potrafił podać nazwy żadnej domeny iż nawet przestał pisać na forum." o tym "Panu z premium.pl" pisałem... a nie o Przemku. Coś strasznie Cie ciągnie w stronę tych wszystkich "idiotów" których już tu wyzywałeś... Z mojej strony finisz, bo ta polemika i tak nie ma sensu.
 9. Przecież oczywiste jest to, że jak ktoś się rozwija i idzie w świat z biznesem to chce mieć .com, czasem uda się kupić a czasem nie. Dlaczego x-kom nie ma domeny x-kom.com? Jak chcesz to mogę przekazać właścicielowi X-kom co o nim myślisz bo nie działa na domenie ".com" dlaczego taki brand24 dopiero po kilku latach działalności zapragnął mieć .com? a nie miał tej domeny od początku?
 10. Co tzn. "sensowny ruch"? Żebym w ogóle myślał o tym by pytać kontrahenta czy wyraża zgodę na takie ujawnienie to musiałbym mieć w tym jakiś sensowny interes... w innym przypadku nie chce mi się zawracać głowy poważnym ludziom. P.S. o ile na SEO się chyba coś tam znasz (ja nie znam się na tym, więc co prawda osobiście nie mogę tego zweryfikować, to Twoje wypowiedzi wydają się sensowne), to o transakcjach ".pl" nie masz bladego pojęcia czego dowodem jest pisanie w takim tonie o, "Panu od premium.pl"
 11. I oczywiście myślisz, że gdyby była możliwość nabycia i otwarcia biznesu na domenach wakacje.pl czy meble.pl dziś to nikt by tego nie zrobił? Jeśli twierdzisz, że od 2016 nie sprzedała się, żadna domena w .PL za ponad 20K to sorry, ale raczej nie mamy o czym dyskutować... Rozumiem, że jesteś na tyle pewny tego co piszesz, że jesteś skłonny dużo na to postawić? Jeśli podasz jakąś sensowną kwotę za jaką kupisz ode mnie byle jaką domenę to ja z przyjemnością pokażę Ci faktury (chyba to będzie wystarczający dowód?)
 12. Rozróżniasz polskie słowo z org i angielskie słowo z org? Czy autor tematu pytał o shop.org czy sklepy.org... A jeśli już dajesz przykład opony.pl, że firma działa pod oponeo.pl to skomentuj wakacje.pl, meble.pl itp... co może kierować właścicielami tych domen, że działają na najlepszych generykach nie nie na mebleo czy e-wakacje24h.com.pl
 13. Choćby dostawcy oprogramowania sklepów internetowych... ale w ".pl" a nie w jakimś org.
 14. Fajna to by była gdyby była ".pl"
 15. Dziś o 20.00 zakończenie aukcji domeny farmaceutyka.pl
×