Jump to content

Dekawo

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dekawo last won the day on January 31

Dekawo had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About Dekawo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uważam się za kreatywnego, dałbym 500 zł ale wiem że to dużo za mało, życzę sprzedaży za wysokie XXXX pomysł do zmonetyzowania już jest! potencjał wydaje się ogromny.
 2. Ty się żalisz czy chwalisz że tak zapytam?
 3. I zaraz wpadnie @Domeniacz i powie że dlatego tylko "komiacze" ... i będzie miał rację
 4. Zaprawdę powiadam wam głupcy iż prawda w oczy kole, rynek dogorywa i @Domeniacz udowadnia wam to na każdym kroku zmiatając jednym ruchem wszystkie wasze kontrargumenty. Jedni "robią przerwę" od forum prawdopodobnie próbując wkońcu zderzyć się z twardą rzeczywistością że ich portfolio jest warte -90 jak nie -95% wyceny sprzed dekady, reszta próbuje zakrzyczeć rzeczywistość zasłaniając się niejawnymi transakcjami i próbując innych sztuczek, niestety nie z nim te numery - wszystko zmiatane jest jednym ruchem. Powoli wszyscy podkulają ogony a z czasem jeszcze mu podziękują za otwarcie oczu i tym samym zaoszczędzone duże pieniądze na przedłużaniu gniotów zwanych generykami. Taka dygresja odemnie. Ja w każdym razie wychodzę z rynku i każdemu tego życzę.
 5. Dekawo

  ide.pl

  @Domeniacz poluzuj gumę w majtach - z tym idn to był żart ale już z pieczarkami nie...
 6. Dekawo

  ide.pl

  Wkońcu jest o czym pogadać... Nie polecam masła, cholesterol od tego się straszny z czasem robi Jak spaghetti tylko sos pomidorowy i posypać lekko starty żółty ser, żadne pieczarki bo psują smak ! Co do ide.pl - bez idn-a nic nie warte.
 7. Jak to mówią tanio już było czekamy na podwyżkę odnowień natomiast co do pl-ek to akurat odwrotnie, kto w czas pozbył się gorącego ziemniaka to zarobił, teraz niestety z każdym rokiem tenże ziemniak będzie bardziej gnił aż trzeba go będzie wyrzucić czytaj przestać dokładać do interesu (przedłużać).
 8. Pięknie domeniacz pozwijał delikwenta, szapoba Ale to tylko na plus, może i inni przejrzą na oczy, żeby zawijać się i przestać topić majątek na przedłużenia pl-ek.
 9. Cześć, Nie ma się co oszukiwać, rynek dogorywa, koniec roku się zbliża może czas na małe podsumowanie roku... Tylko szczerze bez lukrowania g...na. Moje spostrzeżenia: Oficjalnych sprzedaży za min 5-xów: 0 szt. Konferencji,spotkań "z kurami" czy choćby pogaduszek przy piwie : brak Zapytań o dobre domeny (moich top 10) : kilka ( w porównaniu do kilkudziesięciu w poprzednich latach). zapytań na gnioty: zero (zawsze było kilkanaście w rok) Ceny odnowień w górę Ciekawych wypowiedzi na forum: kilka, generalnie dominuje tablica ogłoszeń ..... Biadolenie? Chyba trzeźwe spojrzenie na mijający rok. Jeśli ktoś ma inne spostrzeżenia zapraszam do dyskutu.
 10. Obrazek wprowadza w błąd, co ma plaża do tego gniota? Chyba że "wójek" odleciał na wakacjach jak przekazywał domenę komuś komu ona jest nie potrzebna ? Różne kraje różne używki, nie wnikam...
 11. Zbanowany? 13ty dzień agresji, musimy nakładać kolejne sankcje nie jutro, dziś! Wierzymy w DI chyba że .... Nie chcę myśleć że forum już nie jest polskie mimo końcówki .pl...
 12. Paszoł won! Dotarli już tutaj, zdemaskowany - zatopiony! proponuję bana każdemu kto ewidentnie na usługach kremla. Chwała Ukrainie!
 13. Tak na marginesie: spałeś przez ostatnie 7-30 dni? Dopisałbym drugi ważniejszy minus - nikt poważny jej nie kupi żeby się nie 'władować' na minę, nie wyobrażam sobie, choć jest to teoretycznie możliwe, żeby ktoś się przebrandowił lub wystartował w tej branży jako HomeBroker bo po kilku dniach przyjdzie pismo o zaprzestanie wykorzystywania marki... A potem z górki... Chyba że ktoś chce polemizować z p. Giertychem
 14. To jakiś fake ledwie się pojawił a już pół miliona zadowolonych klientów i 720 000 przejazdów czyli 200 tyś niezadowolonych - cyrk na kołach.
 15. No i wkońcu odniesienie do tematu wątku. Tak więc nieujawnianie transakcji działa na niekorzyść branży - bo ujawniając mogliby przyciągnąć kapitał. Pozostaje ustalić poziom stagnacji czyli ile procentowo mniej jest sprzedaży i można skorelować czynniki i wyciągnąć wnioski Tylko znowu - czy to też taka tajemnica? Zaraz się odezwą głosy, że po co mam ujawniać o ile mniej mam ofert niż kilka lat temu To może ja zacznę - w stosunku do 5 lat wstecz ostatnie 2 lata to jakieś 20 a może i mniej procent zapytań(tych poważnych nie na studenta) sprzedaży niestety jeszcze mniej.
×