Jump to content

Dekawo

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Dekawo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jakiś fake ledwie się pojawił a już pół miliona zadowolonych klientów i 720 000 przejazdów czyli 200 tyś niezadowolonych - cyrk na kołach.
 2. No i wkońcu odniesienie do tematu wątku. Tak więc nieujawnianie transakcji działa na niekorzyść branży - bo ujawniając mogliby przyciągnąć kapitał. Pozostaje ustalić poziom stagnacji czyli ile procentowo mniej jest sprzedaży i można skorelować czynniki i wyciągnąć wnioski Tylko znowu - czy to też taka tajemnica? Zaraz się odezwą głosy, że po co mam ujawniać o ile mniej mam ofert niż kilka lat temu To może ja zacznę - w stosunku do 5 lat wstecz ostatnie 2 lata to jakieś 20 a może i mniej procent zapytań(tych poważnych nie na studenta) sprzedaży niestety jeszcze mniej.
 3. Przecież napisał wyraźnie głównie .com i .de i coś się trafiło też .pl to jak to interpretować że jest super? Nie nie jest i nie ma co zaciemniać
 4. Czyli jednak u Ciebie też .pl ledwo zipie... Nie wiem czy to pomoże ale na pewno nie zaszkodzi... Szczątkowe info zawsze jest, ale to wyciąganie na siłę teoretycznie ukrytych transakcji, dlaczego w newsletterze AM nie ma top10 sprzedanych domen .pl danego miesiąca ? Dlaczego z tego zrezygnowano? Niestety chyba ponieważ trzebaby wpisywać domeny za 300zl a to byłoby antyrynkowe. Kto jak kto ale oni nie srają we własne gniazdo. Kto by inwestował przy takich "top" sprzedażach miesiąca? Tonący brzytwy się chwyta, lepiej nie ujawniać niż pokazywać że top miesiąca kosztuje parę stów... Na zagranicznych może i 90% nie ujawniane jak i j nas ale za to 10% potrafi zachwycić i to wystarczy żeby nakręcić rynek.
 5. Końcówka .pl czy inne? Mógłbyś się odnieść do tematu dlaczego nie ujawniasz transakcji co mogłoby pomóc w dotarciu do nowych inwestorów?
 6. Nie ja zmieniłem temat, ja się tylko odniosłem do ostatniego postu
 7. Może i jest jak mówisz, ale zgodzisz się że nie zarejestrowałbyś tych śmieci i nie wierzę, że są na nie jakieś oferty, oferty są ale na te lepsze więc jaki jest sens trzymać te śmieci? Przecież to niepotrzebne koszta...
 8. Też mam kilkadziesiąt domen, więcej mieć nie zamierzam. Te portfolia idące na ilość to aż żal patrzeć jakie tam potworki są, aż dziw bierze że największe wygi rejestrują takie śmieci, 99% nie nadaje się do niczego. Ja dążę do redukcji portfolio, ale nie puszczę żadnej, czekam na KK ewentualnie DD ale ani tych ani tych ostatnio nie widać ani słychać. Sami Janusze biznesu - przykład z zeszłego tygodnia: oferta 100zl, kontra na kilka tyś to ten mi pisze "ok 200 cena ostateczna oferta ważna do jutra" może i ja się nie znam i może trafiają się jelenie co sprzedają w akcie desperacji? ...
 9. Z lustracją swojego portfolio jest ten problem, że trudno przyznać się do błędu jak się przedłuża 5,10 nie daj Bóg 20 lat to się idzie w zaparte, że nie oddam za darmo żeby przedłużenia skoczyły o 100% wręcz wtedy podniosę ceny i jedziemy dalej takze trzeba to jakoś upchnąć a nie ma komu bo nic się nie sprzedaje od 2 lat
 10. Tym gorzej postrzegane są osobiste wycieczki które uprawiasz w każdym poście. Nikt nie każe Ci nic ujawniać a Ty mi cały czas wmawiasz co mam robić. Rozmawiajmy o rynku nie ad personum to może coś ciekawego z tego wyniknie.
 11. Może i zrzucam - dla mnie jest to po prostu normalne że żeby rozkręcić rynek trzeba świeżych transakcji a nie jak zauważył smogwawelski szukać wykopalisk... Bitcoin właśnie zalicza duży spadek, kapitał może częściowo przywędrować do rynku domen... tylko warunkiem jest koniunktura, wysokie sprzedaże teraz, nie kilka lat temu.
 12. Dzięki za poradę, ale to nie jest temat "wolne które znalazłem"... Ale plus za publikację sprzedaży - ~1000 USD na polskie warunki to już ciekawa sprzedaż.
 13. Zostawmy cuda na kiju na boku... wracając: Wydaje mi się, że jak było nazwijmy to głośno - czytaj np. top 10 najdrożej sprzedanych domen miesiąca publikowanych przez AfterMarket to jakaś aura była i choćby ciekawostka, nie mogę jakoś zatrybić czemu tak wszystko ucichło skoro wcześniej były publikacje sprzedaży i to ewidentnie nakręcało rynek.
 14. Idąc tym tokiem - KK też czytając informacje, że domeny sprzedają się za wysokie kwoty będzie w stanie zaoferować 30 zamiast 2,3 lub 5 tys. bo podświadomie będzie uważał że są one warte tych cen. W tej chwili KK chcąc dobrą domenę nie ma pojęcia ile zaoferować... A jak dostanie kontrofertę na te 30 to ucieka gdzie pieprz rośnie... wróć ... kupić podobną domenę tylko z e, myślnikiem,24 czy inne za grosze. Podsumowując: nie ma dobrej aury, nie ma dobrych ofert
×