Jump to content

360

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About 360

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. Bardzo cenne porady i konkretne spojrzenie na sprawę, dzięki - przeanalizuje wszystko!
 2. Opisany przeze mnie punkt nr 1 miałby być podstawą do rozpoczęcia generowania ruchu na stronie przy użyciu kilku form reklamy internetowej. Celem byłoby rozpoczęcie działania i w międzyczasie przygotowania konkretnego rozwiązania, z którym się, jak do ten pory, nie spotkałem w wyszukiwarkach pracy, które z ciekawości sprawdzałem. Powodem jest najzwyczajniej możliwość stopniowego „wkładania” w projekt pieniędzy. Mam plan i specyfikację lecz na pewne pytania, na tym etapie, nie chcę odpowiadać. Poniesione koszty zwracać by się miały po uruchomieniu finalnej wersji serwisu, przez reklamy, wyróżnianie ofert itp. Do podjęcia decyzji i kolejnych kroków jeszcze sporo czasu, najpierw zamierzam dobrze przeanalizować cały projekt i sięgnąć po kilka porad i dyskusji, jak m.in ta tutaj - w każdej chwili może zostać „wylane wiadro z zimną wodą” i ktoś jednym zdaniem może sprawić, że spojrzę na całość w sensowny sposób, do którego jeszcze sam nie doszedłem, rezygnując z tego lub innego powodu. jw.
 3. No to można sobie już obrazować możliwe koszty, dziękuje. Zdecydowanie, najpierw, trzeba zrobić research, czy da się korzystać z „ich” silników. Jeśli inni mają coś do dodania, zapraszam.
 4. Cenna rada, choć chyba już coś podobnego widziałem, i słuszna - dzięki! Samochód? A jakiej klasy i z którego roku?
 5. 360

  Dzień dobry!

  Witam wszystkich obecnych, czas się przywitać! Bywałem już tutaj kiedyś (brak dostępu do dawnego konta i możliwości jego odzyskania) lecz nie byłem bardzo aktywnym użytkownikiem. Nadal jestem w tej dziedzinie amatorem co mam nadzieje kiedyś się zmieni!
 6. Potrzebuję pomocy osób z większym doświadczeniem niż moje, mianowicie: 1) Jaki budżet szykować? Posiadam domenę xx*x i chciałbym na niej postawić stronę z wyszukiwarką ofert pracy wykorzystującą wyniki pojawiające się na innych, dużych, serwisach tego typu. Oczywiście mój design, filtry i sortowanie ofert, m.in. w określonej odległości od miejsca (lokalizacja) w celu ułatwienia dla mieszkańców dużych miast. 2) Ile może kosztować? Indywidualny projekt aplikacji na Android i iOS z możliwością dodawania i wyszukiwania ofert pracy w podobny, wyżej opisany, sposób? (Wiem, że to bardzo ogólnikowo lecz chodzi mi o „widełki” spodziewanych się cyfr) Będę wdzięczny za odpowiedzi i pomoc w określeniu, czy będę w stanie przełożyć siły na możliwości.
 7. Dość ważne jest jaką krypto i w jaki sposób chcesz kupić (za krypto czy za gotówkę). Nie każda kryptowaluta dostępna jest na wszystkich giełdach. Ja korzystam/korzystałem z trzech: • Binance • Coinbase • Zonda (mam konto, już nie korzystam) (kolejność nieprzypadkowa)
×