Jump to content

360

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About 360

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

350 profile views
 1. Od 1€, bez ceny minimalnej (sprzątam). ranking-kont-osobistych.pl Aukcja: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2569182/?_track=d63ddfb3b04119c7279b7ae2307d00a8 kreditech.pl Aukcja: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2569181/?_track=c3937c655113fc4b2e734c65c676023a
 2. BewertungenHelfer.de Od 1€, bez ceny minimalnej (sprzątam). Obecnie "popularny" temat w Niemczech: usuwanie negatywnych opinii na Google. Aukcja: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2569180/?_track=7db8a639863d1f29af52efdc36dd44df
 3. werbe360.de Od 1€, bez ceny minimalnej (sprzątam). Aukcja: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2569183/
 4. Mam pytanie do forumowiczów: jakie video lub kanały do subskrypcji polecacie? Interesujące mnie tematy, to: marketing, rozwój osobisty, inwestycje. Jaki jest grunt tego pytania? 6x w tygodniu "jadę" na rowerku stacjonarnym przez około 25-30 minut (jak film będzie dłuższy, nic się nie stanie). Chciałbym ten zainwestowany w siebie czas "pomnożyć" i dorzucić do tego trochę nauki, gdyż sprzęt posiada wyświetlacz, aplikację YouTube i łączy się przez Bluetooth ze słuchawkami. Będę wdzięczny za pomoc! Być może nie tylko ja skorzystam.
 5. Na wstępie wybaczcie za długą nieobecność.. Twoje wypowiedzi również wezmę pod uwagę, dzięki. Dzięki za motywację, prześledzę temat dokładnie wg wskazówek zanim zacznę ew. działanie.
 6. Bardzo cenne porady i konkretne spojrzenie na sprawę, dzięki - przeanalizuje wszystko!
 7. Opisany przeze mnie punkt nr 1 miałby być podstawą do rozpoczęcia generowania ruchu na stronie przy użyciu kilku form reklamy internetowej. Celem byłoby rozpoczęcie działania i w międzyczasie przygotowania konkretnego rozwiązania, z którym się, jak do ten pory, nie spotkałem w wyszukiwarkach pracy, które z ciekawości sprawdzałem. Powodem jest najzwyczajniej możliwość stopniowego „wkładania” w projekt pieniędzy. Mam plan i specyfikację lecz na pewne pytania, na tym etapie, nie chcę odpowiadać. Poniesione koszty zwracać by się miały po uruchomieniu finalnej wersji serwisu, przez reklamy, wyróżnianie ofert itp. Do podjęcia decyzji i kolejnych kroków jeszcze sporo czasu, najpierw zamierzam dobrze przeanalizować cały projekt i sięgnąć po kilka porad i dyskusji, jak m.in ta tutaj - w każdej chwili może zostać „wylane wiadro z zimną wodą” i ktoś jednym zdaniem może sprawić, że spojrzę na całość w sensowny sposób, do którego jeszcze sam nie doszedłem, rezygnując z tego lub innego powodu. jw.
 8. No to można sobie już obrazować możliwe koszty, dziękuje. Zdecydowanie, najpierw, trzeba zrobić research, czy da się korzystać z „ich” silników. Jeśli inni mają coś do dodania, zapraszam.
 9. Cenna rada, choć chyba już coś podobnego widziałem, i słuszna - dzięki! Samochód? A jakiej klasy i z którego roku?
 10. 360

  Dzień dobry!

  Witam wszystkich obecnych, czas się przywitać! Bywałem już tutaj kiedyś (brak dostępu do dawnego konta i możliwości jego odzyskania) lecz nie byłem bardzo aktywnym użytkownikiem. Nadal jestem w tej dziedzinie amatorem co mam nadzieje kiedyś się zmieni!
 11. Potrzebuję pomocy osób z większym doświadczeniem niż moje, mianowicie: 1) Jaki budżet szykować? Posiadam domenę xx*x i chciałbym na niej postawić stronę z wyszukiwarką ofert pracy wykorzystującą wyniki pojawiające się na innych, dużych, serwisach tego typu. Oczywiście mój design, filtry i sortowanie ofert, m.in. w określonej odległości od miejsca (lokalizacja) w celu ułatwienia dla mieszkańców dużych miast. 2) Ile może kosztować? Indywidualny projekt aplikacji na Android i iOS z możliwością dodawania i wyszukiwania ofert pracy w podobny, wyżej opisany, sposób? (Wiem, że to bardzo ogólnikowo lecz chodzi mi o „widełki” spodziewanych się cyfr) Będę wdzięczny za odpowiedzi i pomoc w określeniu, czy będę w stanie przełożyć siły na możliwości.
 12. Dość ważne jest jaką krypto i w jaki sposób chcesz kupić (za krypto czy za gotówkę). Nie każda kryptowaluta dostępna jest na wszystkich giełdach. Ja korzystam/korzystałem z trzech: • Binance • Coinbase • Zonda (mam konto, już nie korzystam) (kolejność nieprzypadkowa)
×