Jump to content

Edit

Użytkownik
 • Content Count

  645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Edit last won the day on September 19

Edit had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

About Edit

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PLN

Recent Profile Visitors

6045 profile views
 1. GRATULUJĘ Danielowi oraz kupującemu. To trudna do zagospodarowania domena ale bardzo dobra. Forum di.pl zaskakuje mnie coraz bardziej. Zamiast cieszyć, się że w tym trudnym okresie udało się sprzedać tę domenę na AUKCJI za kwotę zbliżoną do jej zakupu (nieważne, że 10 lat temu) to dyskusja skoncentrowała się na tym ile DD stracił w tym okresie i o ile więcej mógłby mieć gdyby jej nie kupił. Sprzedaż na aukcji jest specyficzna i oczywiście mogła się skończyć na połowie tej kwoty (i takie były obawy czy oczekiwania większości) i na kwocie dwa razy wyższej. Sugerowanie, że kupujący kierował się emocjami jest nieuzasadnione (to nie piaskownica, tylko licytacja na poziomie 60k), nawet jeżeli konsekwencje nieopłacenia są znikome. Domeniaczowi chcałbym uzmysłowić, że na tym forum są użytkownicy, którzy mogą kupić jednocześnie dobre domeny, nieruchomości oraz rozwijać biznes. Nie zawsze ogranicza ich budżet. Więc o ile DD mógłby mieć więcej nie musi być argumentem. Najważniejsze jest to, że Daniel nie płacze, a kupujący ma w doopie (jak to okreslił Domeniacz) że inni sądzą, że zapłacił za dużo. Szkoda, że nie wypowiedzieli się Ci, których wiedza i doświadczenie domenowe jest zdecydowanie większe. (ale ich nie interesują już jałowe dyskusje) Życzę zdecydowanie więcej optymizmu.
 2. Zdecydowane TAK za powrotem UserPremium. Zainteresowanie aukcjami LM niezłych domen zerowe. Sprzedaż takich domen za kwoty ok. 20PLN to sukces. Natomiast przechwycone przez AM osiągają znaczniej wyższe kwoty. Jeżeli AM kieruje się tylko swoim interesem a nie użytkowników to jest to zrozumiałe. W przypadku sprzedaży domeny przechwyconej otrzymują całą kwotę z aukcji, w przypadku UserPremium tylko prowizję od jej sprzedaży a to ogromna różnica.
 3. Edit

  ku.pl

  Koniec aukcji dzisiaj o godzinie 21.00 Okazja do korzystnego zakupu atrakcyjnej domeny pl. Pozdrawiam
 4. Edit

  ku.pl

  ku.pl Zapraszam na aukcję dwuliterówki ku.pl Aukcja BCM https://www.aftermarket.pl/aukcja/2473767/ Koniec aukcji 26.11 o 21.00
 5. Nowy temat, ponieważ support AM nabrał wody w usta. Sprzedano moją domenę w aukcji user premium za cenę poniżej ceny rejestracji. Po moim monicie otrzymałem odpowiedź, że dodano ją do przechwycenia z niskim priorytetem, stąd ta cena na aukcji. Cztery miesiące nie wystarczyły aby to rozwiązać. Pozdrawiam support.
 6. Edit

  kawa.pl przejęta

  a gdzie powinno być to podniecenie? to forum o domenach a nie szmatach
 7. Edit

  kawa.pl przejęta

  Chciałbym mieć w stopce kawa.pl (rewelacyjna domena) Domena została przegapiona bo można było ją wystawić na sprzedaż Tchibo to nawet niektórzy nie wiedzą jak się pisze (patrz wyżej)
 8. Jak dobrze pamiętam diety*pl wystawiona była dużo wcześniej za 25k, więc za serwis też zapłacono. (befit*pl słaba) Gratuluję.
 9. To Bazylemu się często zdarza, ale jak chciał wypromować alinę to miał trochę odmienne zdanie i co w tym dziwnego, jeden i drugi chciał kupić za więcej niż 6k bardzo dobra domena, czy liczba mnoga zdecydowanie lepsza, nie wiem (mi podoba się lp)
 10. Edit

  Meble.eu

  bardzo dobry keyword i słaba końcówka, w tym połączeniu 27k za tę domenę to moim zdaniem odpowiednia suma
 11. Edit

  wynikilotto.pl

  rewelacyjna sprzedaż
 12. Przemek może ustalmy jakiś minimalny pułap cen domen sprzedanych na aukcji (może chociaż 1k) Kiedyś były umieszczane tu domeny NAJDROŻEJ sprzedane
 13. Mając takie złożenia jedynym wyjściem jest posługiwanie się pocztą bezpłatną interia, o2 i inne (tak jak napisał Bazyli) Nie zapomnij, że trzeba jeszcze domenę przedłużać każdego roku za ogromną kwotę 50PLN. Ja otrzymując propozycję 2xx odrzucam ofertę.
 14. c-u.pl koniec aukcji dzisiaj o 21.10 https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1714590
 15. Edit

  kb.pl

  Nie zgadzam się (wolę informację z xxxxx o sprzedaży podaną przez wiarygodnego sprzedawcę niż kwotę z kosmosu innego sprzedawcy) W wątku o ann.pl miałeś podaną kwotę sprzedaży a jeszcze głośniej krzyczałeś
×