Jump to content

bradiaga

Użytkownik
 • Content Count

  1,119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bradiaga last won the day on June 26 2012

bradiaga had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

About bradiaga

 • Rank
  nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  London
 1. W swoim czasie było raz w miesiącu, więc łatwiej było przyjazdy zaplanować. Od kilku lat mam do Wrocławia dość daleko, stąd i spotkania rzadsze. Następne pewnie za kilka miesięcy - kiedy będę w Polsce. W Warszawie ktoś inny organizował jak pamiętam - możesz poszukać na forum i reaktywować Przy okazji - ja wolę ogłaszanie przez forum di.pl, ale dla bardziej nowoczesnych;) stworzyłem wydarzenie na FB. Zaprosić zdołałem tylko tych których mam wśród znajomych na FB, więc jeśli ktoś chce zaprosić innych, lub czuje się niedoceniony brakiem zaproszenia - proszę o kontakt przez FB albo PW.
 2. Przypominam, że w najbliższy czwartek spotykamy się na domenowych pogaduszkach:) Uwaga! Zmiana miejsca! Miejsce: Szklana Ćma, Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 17 Termin: 25 czerwca 2015 (czwartek) godzina 19:00. Kilka osób się zapowiedziało, więc spotkanie się na pewno odbędzie. Tym niemniej - ze względu na osoby przybywające z daleka - proszę o potwierdzanie kto będzie - najlepiej na forum. Do zobaczenia!
 3. Zgodnie z nieco zapomnianą tradycją, zapraszam do Wrocławia na ostatni czwartek czerwca na dyskusje domenowe nad kawką lub kufelkiem piwa! Czekam jeszcze na potwierdzenie miejsca (Minerwa - nasze stałe miejsce - może być zajęta). Termin: 25 czerwca 2015 (czwartek) godzina 19. Miejsce: okolice wrocławskiego Rynku (podam później) Napiszcie proszę kto się wybiera, gdybym musiał rezerwować inne miejsce - chciałbym wiedzieć dla ilu osób.
 4. Dzięki wszystkim za przybycie, szczególnie tym z baaardzo daleka! Za rok będziecie mieli bliżej Pogoda - zgodnie z zapowiedzią była świetna a Ośrodek spisał się na medal. Widać duże inwestycje a jednocześnie obsługa i serdeczność personelu pozostała taka jak była. Pływaliśmy kajakami, rowerami wodnymi a pod kierownictwem ams - uczyliśmy się nawet żeglować (dziękuję!) Niezawodny DJ Jurek poprowadził karaoke, woził nasze pociechy w beczkach po ośrodku i przygotował konkurs strzelania z wiatrówki. Gratulacje dla Andrzeja(wśród panów) i Katarzyny(wśród pań) za zwycięstwo! Nagrody od Aftermarketu - przekazano. A na niesamowite czereśnie woził nas zaprzężoną w dwa konie bryczką Wołodia. Wspomnieć warto, że ODNJ odbywa się wyłącznie dzięki wsparciu sponsorów i partnerów, którymi w tym roku byli: Aftermarket.pl(sponsor główny), NameDrive oraz Domeny.tv (partnerzy) Do zobaczenia za rok!
 5. Tym którzy jada - miłego wypoczynku i do zobaczenia! Ci, którzy zostają - niech zazdroszczą Nie udało mi się być wcześniej - ze względów osobistych, ale miejsce i ośrodek są naprawdę super. Już się nie mogę doczekać! www.odnj.pl/agenda2015
 6. Z radością informuję, że jak zwykle jezioro wspiera jako Główny Sponsor firma AFTERMARKET. Jako partnerzy wspierający występują również NameDrive i Domeny.tv! Dzięki nim mamy zapewnione biesiady, piwo i inne atrakcje. Osoby które jeszcze się nie zgłosiły - proszone są o zapisywanie się na rejestracja(na)odnj.pl. Do zobaczenia Nad Jeziorem! Przy okazji proszę o sprawdzenie swoich skrzynek. Dochodzą mnie słuchy, że nie wszyscy znali termin jeziora. 15 kwietnia wysłałem informację podającą ostateczny termin i miejsce do wszystkich którzy kiedykolwiek byli, interesowali się, zgłosili zainteresowanie przez stronę. Znam tylko dwa przypadki, których nie miałem maili, reszta powinna taką wiadomość otrzymać. Zresztą miałem nawet reklamację od osoby już niezainteresowanej, więc maile prawdopodobnie dotarły
 7. Dobrze by było, gdybym dostał od Was wieści do poniedziałku. Ale jak ktoś się spóźni dzień, dwa to nie będzie tragedii
 8. Kilka innych też udało mi się w zbliżonych cenach sprzedać. Nawet (chyba w sierpniu ubiegłego roku) sprzedałem pewną domenę .co.pl przez SEDO za 500€. Niestety prowizja SEDO jest zabójcza. Może to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się że domeny co.pl rządzą się trochę innymi prawami niż domeny.pl. W tym sensie, że wyższą wartość maja inne słowa kluczowe (w ramach domen .co.pl niż w ramach domen .pl)
 9. Będą podobne brzdące Są huśtawki, piaskownica, karuzela, duży bezpieczny teren(piłka, jakieś paletki itp), kawałek piaszczystej plaży, jezioro. Ośrodek się modernizuje, nie chcą na razie obiecać, ale możliwe, że zdążą otworzyć salę zabaw dla dzieci. Poza tym dzieci można zabrać na rower wodny albo na kajak. Są też fajne ścieżki do spacerów czy do jazdy rowerem.
 10. Zapraszam na ODNJ VI tutaj
 11. Zapraszam na szóste spotkanie inwestorów domen nad jeziorem ODNJ VI !!! Termin: 12-14 czerwca 2015 Mejsce: Ośrodek Turów, Wieleń k. Kaszczora W programie między innymi: Piątek - 12 czerwca - kolacja, piwo, kręgle. Sobota - 13 czerwca - wieczorna biesiada, DJ Jurek:) Niedziela - 14 czerwca - kajaki, żaglówki, Przez cały weekend dostępne będą: rowery, kajaki, rowery wodne, żaglówki Ośrodek jest bardzo spokojny, naprawdę można odpocząć. Proszę o zgłoszenia na z podaniem ilości osób na mail : rejestracja (na) odnj.pl Uwagi: Cena: 250 zł/ osobę dorosłą, 100 zł dziecko w wieku 3-16 lat, dzieci poniżej 3 lat - gratis. Cena zawiera: * dwa noclegi - pokoje 2-3 osobowe w domkach, * wyżywienie od piątkowej kolacji do obiadu w niedzielę (trzy posiłki dziennie) * uczestnictwo we wszystkich atrakcjach Osoby towarzyszące i dzieci jak zwykle miło widziane! Jest możliwość zabrania psa. Szczegółowy program pojawi się za kilka dni na stronie.
 12. Melduję, że przekroczyliśmy 50 zgłoszeń a na stronie pojawił się zaktualizowany program z atrakcjami i godzinami. ww.odnj.pl/agenda2014 Cieszę się, ze Was zobaczę!
 13. Do spotkania został ledwo tydzień więc proszę niezdecydowanych o zapisywanie się Licząc z dziećmi - mamy już prawie 50 osób - więc na pewno nudno nie będzie! www.odnj.pl
 14. W osrodku nie ma. Gdyby byli chetni - mozemy zrobic czwartek wieczor albo w piatek kolo 15. Przed czescia oficjalna. W Zywcu. Piszcie jak cos tu albo do mnie.
 15. superkajak.pl Zapraszam do aukcji domeny superkajak.pl Zakończenie aukcji: 20.05.2014 godz 20.
×