Jump to content

mikepolarny

Użytkownik
 • Content Count

  1092
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About mikepolarny

 • Rank
  Uzależniony
 • Birthday 08/26/1982

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.blogkredytowy.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

7174 profile views
 1. Domena kosztowała 3k PLN w tamtym czasie i była w moim posiadaniu. Taka to strategia firmy i Twoja umiejętność analizy sytuacji Millordzie.
 2. My tu nie omawiamy sposobu działania biznesu, a domeny którą dana firma się firmuje. Mimo, być może dobrze funkcjonującej firmy wyszła typowa Januszerka i człowiek pożałowal kilka złotych. Sprzedałem kilka lat temu meblezpalet.pl za 4k PLN bodajże. Zainteresowanie branży było zerowe. Drutex też sobie bardzo dobrze radzi, a domenę i nazwę ma okropną.
 3. Serio?, jesteś na forum domainerów?
 4. To forum jest coraz lepsze
 5. krafty.pl mi się podoba. Na sklep z browarami, katalog, producenta bardzo fajne Rzemieslnicze.pl trochę trudna do wpisania dla szaraka Kowalskiego usługi lipa
 6. Szukam do współpracy osoby, która tworzy wysokiej jakości infografiki. Najlepiej z doświadczeniem w branży ekonomicznej, bankowej.
 7. Wyobraź sobie że Twoja żona, dziewczyna, mama gdzieś są i maj ą zapamiętać ten adres? Ile jest możliwości popełnienia błędu? 0 PLN
 8. Dodam jeszcze ładną 3-literówką

   

  RNS.pl z niezłym ruchem po programie Rodzina na Swoim. Jesli bylbys zainteresowany to bylbym elastyczny co do kwoty. Na pewno w Twoim budżecie.

   

  Pozdrawiam

  n.

 9. Witaj,

   

  Może nie są to domeny ściśle związane z hiopoteką, ale może generyk w takiej cenie Cię zainteresuje:

   

  Przychody.pl - 1.600 PLN

  PortfelInwestycyjny.pl 1.500 PLN.

   

  Pozdrawiam,

  n.

 10. Śmieszne te pojękiwania. Wolny rynek to wolny rynek. Skoro to jest dozwolone to kogo te hejterskie teksty interesują.
 11. TU chyba nie chodzi o chwalenie się a o informację.
 12. W Wilanowie w dalszym ciągu buduje się bardzo dużo. Nie widze zastosowania dla pojedynczego developera. Co najwyżej forum mieszkańców. Piszę jako mieszkaniec tego synonimu kiczu.
×