Jump to content

Bert

Użytkownik
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bert

 • Rank
  Maniak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowania
  - Informatyka (Programowanie, Domeny, Tworzenie stron internetowych).

Recent Profile Visitors

5,910 profile views
 1. Bert

  ju.pl

  ju.pl Domena: ju.pl Cena kup teraz: 16.000 zł
 2. drukireklamowe.pl Na sprzedaż wystawiłem domenę: drukireklamowe.pl Adres do aukcji: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2199464 Cena startowa 10 zł, bez ceny minimalnej, aukcja kończy się w niedzielę (2017-07-02 21:00:00). Zapraszam do licytacji.
 3. Bert

  ju.pl

  ju.pl Witam, na sprzedaż wystawiam domenę ju.pl Propozycje cenowe proszę podawać na PW.
 4. Witam, orientuje się ktoś może gdzie znajdę listę domen wygasających w dniu następnym? (najlepiej, żeby domeny były jeszcze sprawdzone pod kątem czy nie zostały przypadkiem odnowione). W ogóle coś takiego, ktoś udostępnia, czy pozostaje to we własnym zakresie?
 5. Czy wygenerowane środki przepadły? Czy jednak mogę je przenieść do parkingcrew?
 6. A domeny przechwycone są zarejestrowane czy zarezerwowane?
 7. Witam, czy jest możliwość dołączenia do aukcji domeny przechwyconej? Jeżeli tak w jaki sposób to zrobić? pozdrawiam
 8. http://rimuhosting.com/support/settingupemail.jsp?mta=sendmail + klient pocztowy np. roundcube ew. najprostsze rozwiązanie DirectAdmin, cPanel. Gdzie jest możliwość zakładania kont mail. Posiadają również klienta pocztowego. Jeżeli chciałbyś mieć do tego jakiś dedykowany system zarządzania to można wykorzystywać ich API.
 9. chłodnie.eu Domena z kategorii transportu chłodniczego, klimatyzacje, chłodnictwo, wentylacja, wentylatory przemysłowe, mroźnie, przechowalnie, biogazownie. Proszę również przeczytać opis aukcji. Zapraszam do licytacji. Licytacja: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1352574 Aukcja kończy się 2012-12-22 20:00:00
 10. Tak, przeniosłem właśnie do "premium.pl". Wiecie czy dostanę zwrot 50 zł z automatu? Czy muszę się prosić?
 11. Oj dawno tu nie zaglądałem. Widzę, że poważne problemy ma dropped.pl i właśnie się zorientowałem, że moje "perełki" mimo przedłużenia kilkanaście dni temu, nie zostały przedłużone. Mimo, że w panelu dropped.pl widnieje informacja, że mam je przedłużone ... Napisałem już ticketa do dropped.pl a także skierowałem pismo do NASK'u.
 12. Witam, ciekawa sytuacja: Taki komunikat przy rejestracji domeny. Proszę DROPPED aby czym prędzej, doładowała konto w NASKu.
 13. Witam, PRZYPOMINAM: aukcja kończy się za godzinę. Aktualna kwota: 150 zł Okazja do nabycia tanio domenę 3-literową bez znaków niepożądanych ! Polecam.
 14. Witam, na licytację wystawiam domenę: ESJ.pl LINK do aukcji: http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1092104
×