Jump to content

koper

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About koper

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 01/01/1986

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.futuremind.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3,753 profile views
 1. koper

  Skycars.pl

  Tak, ale są one bliskie zeru
 2. koper

  asdf.pl

  cośtam chyba trzeba jeszcze dokonfigurować. https://asdf.pl/% https://asdf.pl/%s (przekleić, nie klikać) https://www.dropbox.com/s/bcyoi9puq16vbrr/Screenshot%202017-03-06%2020.11.45.png?dl=0 To Ty jesteś KK?
 3. koper

  woda.net.pl

  woda.net.pl Zapraszam do zakupu. Domena od 1pln netto bez ceny minimalnej.
 4. I jeszcze jedno: 3. Czy jeżeli do arbitrażu nie przystępuję, to mogę zostać obciążony jego kosztami (jeżeli druga strona o to wystąpi)?
 5. Cześć wszystkim, mam pytanie. Czy ktoś z Was miał może ostatnio do czynienia z Sądem Arbitrażowym w sprawie sporu o domenę? Dostałem wezwanie na taki sąd w sprawie jednej z moich domen. Prawdopodobnie w ogóle nie przystąpię do arbitrażu, adres nie jest dla mnie specjalnie cenny. Pytania, na które odpowiedzi nie znalazłem w FAQ NASKu i stronie sądu, a bardzo mnie ciekawią: 1. Z tego co rozumiem, jeżeli nie przystępuję do arbitrażu, to NASK wypowiada umowę na domenę po upływie 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia. Od kiedy są liczone te 3 miesiące? 2. Ile trwa postępowanie arbitrażowe? Wiem, że jest dużo rzeczy, które mogą na to wpłynąć, ale może macie jakieś liczby dla konkretnych spraw? Chodzi mi bardziej o rząd wielkości, tzn czy zajmuje to 1,5 miesiąca czy bardziej 5-6 miesięcy. Ewentualnie ile trwało i jak przebiegało w Waszym przypadku? Zastanawiam się jak najszybciej i najtaniej zamknąć sprawę. Z góry dzięki za Wasz czas. Pzdr, koper
 6. koper

  spam.com.pl

  miałem ją kilka lat i odpuściłem. Nie było ani zainteresowania, ani pomysłu na to co z nią zrobić ;/
 7. Dobra wiadomość! Gratulacje! #ekurs.pl
 8. koper

  pomocnik.pl

  gratuluję, przyzwoita kwota ;]
 9. koper

  lexis.pl

  Wielkie gratulacje, powalająca kwota!
 10. koper

  Zmiana w AfterMarket

  ... nie wiem kto podjął taką decyzję po stronie aftermarket, ale chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z tego co robi. Jest to tak ewidentny strzał w kolano, że naprawdę przecieram oczy ze zdziwienia. Tak czy inaczej 150 moich domen zarejestrowanych poza AM ląduje póki co w próżni, a docelowo zapewne skończy się to własną stroną z informacją o możliwości zakupu. Chyba, że ktoś z konkurencji wykorzysta głupotę AM i przejmie kilkadziesiąt tysięcy domen, których właściciele (tacy jak ja) chętnie skierują ruch ze swoich domen na bardziej rozsądną giełdę.
 11. koper

  file.pl

  Ha! Trafiłem Gratuluję sprzedaży.
 12. Też sugeruję dorzucenie info, że to opcja. Nie zachowumy się jak redaktorzy wp.pl.... ;]
 13. koper

  wi . pl

  gratuluje, kwota wydaje mi się adekwatna
 14. koper

  visionexpres.pl

  Gratulacje ;] Fajny, świadomy ruch ze strony KK.
 15. koper

  czapla.pl

  super kwota. Gratuluję
×