Jump to content

crtt

Użytkownik
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About crtt

 • Rank
  Dyskutant
 1. crtt

  Domenowi naciągacze

  Każdy orze jak morze, to ma oczywiści swoje granice, ale takie donosicielstwo i wyjawianie metod oszustwa jest jeszcze gorsze. Myślicie że nikt tego nie skopiuje... Trzeba wiedzieć jak się ostrzega, nie paplać co ślina na język przyniesie jak wykop.
 2. Żadnych odpowiedzi? Jeśli powtórzyć po kimś że acta to zło, to wszyscy pierwsi, ale przeczytać i wyrazić SWOJE zdanie to już co innego, hehe.
 3. Przed chwilą wyskoczyła mi chmurka że Google zmienia politykę prywatności . Co oprócz tego że podobno "zasady będą przejrzystsze" zauważyliście ważnego dla siebie? Czy ma to jakiś związek z podpisanym wczoraj dokumentem? Czy Google musiał zrobić coś by się dostosować? Ogólnie, co o tym myślicie?
 4. crtt

  Kto popiera ACTA

  Ja? Oszalałeś? Jestem za lepszą ochroną praw własności każdej wytwórni z osobna, nie za odgórnym postanowieniem zrzuconym jak grom z jasnego nieba... Po 2, jakiego "luksusu"? Że nie będe zalewany durnowatymi obrazkami z podpisami? Zrzekam się tego luksusu dobrowolnie jakby co. Jeśli nad takim czymś wspólnie pomyślimy, każdy będzie zadowolony. Zostawmy przeszłość, ale niech nowo powstałe produkty mają jasne zasady. Ja nie chce mieć żadnych nowych pliczków, wszystkich za darmo bo 1. To nie cieszy. 2. Niszczy czyjąś pracę, rynek i cały postęp w tym przemyśle.
 5. crtt

  Kto popiera ACTA

  Czy nie jest przypadkiem tak że lewica kocha darmochę i wszelkiego rodzaju "róbta co chceta"? -Swoją drogą jednym z celów komunizmu jest wyeliminowanie pieniądza. Mi to daje do myślenia. No i ja również podobnie jak kolega, chyba nie polubię, a napewno nie dzięki "nie głosowaniem za czymś". Łatwiej nie zagłosować niż w razie co odpowiadać za swoje kroki. UWAGA, słuchać uważnie co do słowa: od 1:34 naczytali się młodzieńcy i nie wiedzą co mówią. "Nie chcemy żeby jakieś kwejki demotywatory zostały zlikwidowane" Ja do dzisiaj nie wiedziałem co to kwejk Faktycznie, nie chce żeby zostało usunięte coś czego jeszcze nie odwiedziłem, póki tego nie sprawdzę.
 6. crtt

  Kto popiera ACTA

  Tu bądź spokojny - prawo nie działa wstecz. Nie zawsze wszystko jest czarne albo białe, jest jeszcze szary i inne kolory. Rozważając to wszystko, jestem coraz bardziej spokojny o to. Ja sobie poradzę z prowadzeniem swojego e-biznesiku i pomogę w nowych warunkach innym jeśli zajdzie taka potrzeba. Najważniejsze by nie ulegać propagandzie środowisk którym być może będzie przykro, bo jak do tej pory kradły bezkarnie. Nie mówię tu o jednorazowych przypadkach, ale o tych którzy z pełną świadomością pożerały ogromną wartość(nie tylko pieniądze!) dużych organizacji same stając się jedynie małymi. Wiadomo o jakie serwisy chodzi, nie chcę i nie będe ich wymieniać.
 7. crtt

  Kto popiera ACTA

  To bardzo prawdopodobne, acta ma w sobie coś niepewnego. Więc trzeba uważać na to, ale debata o prawach autorskich była by mile widziana, zawsze. Nie wierzyłbym tak w obiektywność "Partii Piratów", ściślej mówiąc nie wierzyłbym w ani jedno ich słowo... Te ich odzywki w stylu "Jestem przestępcą, bo pobrałem obrazek" PSEUDO-IRONIA -Byle tylko nie zgłębiać tematu.
 8. crtt

  Kto popiera ACTA

  Bez takich głupich żartów, każdy kija ma dwa końce. Spójrz na zagadnienia obiektywnie. Szacunek dla cudzej pracy, to szacunek dla pracy, zawsze. Dlaczego ostatnio wszyscy zmuszają się do myślenia inaczej? Świat oszalał?
 9. crtt

  Kto popiera ACTA

  Proponujesz zamach na wolność słowa? Może żartujesz, to poprostu napisz. 0:40 - Wszystko na temat "Własnego zdania Polaków", ludzie... Ja naprawde bardzo szanuje wszystkich tych zdolnych programistów, grafików o reszcie czyli o muzykach, filmowcach się nie wypowiadam, bo nie mój dział poprostu, ale wiem że też pewnie wkładają kawał pracy, jeśli robią prawdziwą sztukę a nie gówno, musi to być chronione, sprzedane w dobrym stylu i chronione! Nie mówię tutaj że ACTA jest w porządku, ale dlaczego nikt nawet nie mruknie, że "może to nie jest takie złe?". - "Myśl samodzielnie - STOP rządowi co by nie robił". Nowe miejsca pracy, niższe ceny, większa radość z zakupów. Dla tych kilku rzeczy można zrzec się tych "pliczków", które i tak nie cieszą gdyż są darmowe. A że dzieciaczki płaczą za megauploadem, nie rozumiejąc że przez darmowe gry ich rodzice być może nie mają pracy(whatever) mniej zjedzą, nie mają co na dupe założyć, ale pograją w nowego NFS'a. JEAAA! (Jeśli ktoś potrafi się cieszyć czymś co BIERZE ZA DARMO JAK PIASEK CZY INNE GÓWNO, to podziwiam ) Jakieś plusy są, ciesze się że jako pierwszy poruszyłem dyskusję w bezstronny sposób.
 10. crtt

  Kto popiera ACTA

  Widze że pojawiły się pierwsze posty popierające walkę z piractwem, ale proszę nie uznawać że ten temat to poparcie dla ac**a. Nie to było celem. Celem było pytanie, otrzymałem odpowiedź i dziękuje, aczkolwiek jeśli dyskusja się toczy, nie ma problemu, niech toczy się dalej... Jeśli o mnie chodzi jako grafik odczułem ślady postępu, choć kupiłem kiedyś pewien program graficzny, "nie zawsze" moja młodsza konkurencja to robiła. W wyniku tego moje zarobki przez ostatnie 4 lata w wyniku również pewnie "darmowych tutów" spadły o uwaga - 300%. I co ja mam zrobić? Rozpłakać się? Fatalizm panowie. Pozdrawiam.
 11. crtt

  Kto popiera ACTA

  Jest więcej osób którzy to potepiają, ale czy jest ktoś, kto otwarcie przyznaje że jest za? Jeśli mamy wolność słowa, to powinny być też takie osoby(chyba że faktycznie to taka tragedia jak się mówi), ale nie przeczytałem wszystkiego na ten temat, co najważniejsze nie znam prawdziwych zamiarów tych ludzi którzy za tym stoją, więc radzę uważać. Ale wracając do sedna... Znalazłem pewien filmik, ale jest on z rodzaju tych średnio poważnych sądząc po użytkowniku i jego innych filmach. Więc?
 12. 5 zł już nie ma, ale nie ma również ochrony whois i dalej moje prywatne dane są jak na tależu. Ile trzeba czekać aż "zaskoczy"? W panelu mam: A w domaintools wszystko na wierzchu...
 13. Już tylko godziny do zakończenia aukcji! Nadal brak ofert. Kilku obserwujących, uprzedź ich, lub sprawdź czy W OGÓLE zalicytują. Jest duża szansa na wzięcie tej domeny za naprawde śmieszne pieniądze.
 14. Wreszcie na sprzedaż, jedna z najdłużej trzymanych przeze mnie domen szczerze mówiąc. Sprawdź szczegóły i aukcje
×