Jump to content

wlodecky

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About wlodecky

 • Rank
  Praktyk

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawka

Recent Profile Visitors

3,756 profile views
 1. Czy jestem tu nowy... można powiedzieć, bo wprawdzie otarłem się już o di.pl, ale to będzie pewnie już z dziesięć lat temu. Więc trochę jakby reset. I tak mnie jakoś naszło zajrzeć, ale patrzę - "twarze" jakby znajome... No w każdym razie - cześć ! Wszystkiego dobrego w 2021. W.
 2. Jako że z oślego uporu mam kilka kilka domen .tel, ostatnio trafił do mnie sympatyczny e-mail od Telnic. Nie będę może go tu w całości kopiował, ale kluczowa dla osłów takich jak ja kwestia została ujęta krótko: << Lifting of usage restrictions As a direct result of your feedback, Telnic has successfully negotiated the lifting of usage restrictions from your .tel domain. This means that you will now be able to use your .tel to design and host your own website and other digital services of your choosing. This freedom of choice has been a recurring request from community members and we are delighted to now offer you this option. >> i nieco dalej w sekcji FAQ: << 1. When will the restrictions be lifted from .tel and what will be my options then be for using my domain? All restrictions will be lifted from .tel on 13th March 2017. From this date, and subject to your registrar or reseller support, you will be able to use your .tel domain as a normal website, continue to take advantage of our free, new Telhosting platform or opt for a paid for Telhosting service which incorporates sub domains with a 3rd party hosting provider. >> W.
 3. JarKacz.pl Witajcie Będę wdzięczny za opinie/sugestie dotyczące wystawienia w/w domeny na aukcji WOŚP. Jeśli nie ma to sensu, jeśli nie pójdzie i tylko ew. narobi absmaku, powiedzcie. Jeśli pójdzie, powiedzcie za ile (byście kupili ). Jakoś nie czuję, że sam potrafię ocenić. Z góry dziękuję W.
 4. wlodecky

  nai.pl

  Bez, kt na giełdzie, mi pasuje, raczej mniejszą łyżką a częściej niż przez nastepne 5 lat trzymać z wystawioną znacznie wyższą ceną. Kwestia myślę podejścia do tematu a te mogą być rozmaite. W.
 5. Zawsze z uwagą i przyjemnością czytam Twoje posty A mój żadną miarą nie pretendował do nawet otarcia się o wycenę. Jeśli jest czymkolwiek to najwyżej opinią, w dodatku ułomną, bo zawierającą słowo "czuję" W.
 6. Znam jednego audiofila. Potrafi wydać...no czasem myślę, że po prostu dowolną kasę na wymyślny kabelek, bo dzięki niemu (mówi, że) słyszy różnicę. To nie wycena oczywiście, ale czuję, że bym nisko nie mierzył. W.
 7. wlodecky

  nai.pl

  Za 3050 zł. Ile chciał, tyle dostał i życie toczy się dalej... W.
 8. Aż poszedłem zobaczyć so jest pod polaken.de W.
 9. wlodecky

  krwi.pl

  Czy ja wiem - bank.krwi, dawcy.krwi, nawet trzeba.krwi żeby sięgnąć do klasyków. A może głos wołającego na puszczy wampira. A może Koalicja Radykalna Walczących... no właśnie. Ale chyba bym nie zarejestrował. W
 10. Obawiam się że pierwsze skojarzenie z Tevye Mleczarzem a potem długo nic Zawsze jest szansa że producent samochodów nazwie tak nowy model albo jakiś adidas kolekcję butów. Czy ja wiem czy bym na to stawiał..? W.
 11. wlodecky

  blonnik.pl

  Imponujące. To jest właśnie to słowo. Imponujące. W.
 12. Proszę ilu chętnych żeby kupić okazyjnie Kabina w samochodzie, określenie zawodu jako takiego, kobiety-szofera, nawet kroju czapki... Mi się domena akurat podoba i na pewno bym przedłużył. W.
 13. Raczej ja wiem, tuleżypiespochowany.pl ... W.
 14. Sympatyczna... zarejestrowałem też kiedyś takie słowo jak ktoś celnie powiedział dla szaradziarzy raczej, "staropolszczyzny sie mnie zachciało..." I też w tym dziale wypowiedzi były w podobnym tonie. Udało sie potem tę domenę "zmonetyzować" (choć nie sprzedać), 8 miesięcy trwało. Myślę, że kluczowe słowo tutaj to "udało się". Może się udać, czemu nie (kabaret ktoś założy, teatr otworzy...), ale może i przez lata nie. Czy bym zarejestrował ? Obawiam się, że niestety tak Hobbystycznie i kolekcjonersko oczywiście raczej niż z nadzieją na kokosy. W.
×