Jump to content

nadobny

Użytkownik
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

nadobny last won the day on January 7 2021

nadobny had the most liked content!

Community Reputation

47 Excellent

About nadobny

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,759 profile views
 1. nadobny

  Warto przeczytać

  Trochę się kłóci z zarabianiem
 2. Cześć! Niektórzy z was pewnie zauważyli, że Alexa się kończy. Tyle lat była dla mnie jednym z ważniejszych narzędzi. Da się bez niej żyć, ale co to za życie. Korzystacie z jakieś dobrej alternatywy?
 3. Masz dziwną manierę mnożenia kont. Tutaj też piszesz z dwóch :-)
 4. Ja ze swojej strony mogę polecić pp Amazonu, Aliexpress, Gearbest i Bangood. Wydaje mi się, że główny problem domeniarza to sensowne strony. Zrobić co bądź, pozarabiać na ruchu type-in i potem problemy z wypłatą. Te dobre, często niszowe programy dużo wymagają, a prawdziwą weryfikację robią przed wypłatą.
 5. Rozbicie ruchu na kilka kont raczej nie pomoże. Pomóc może tylko jeżeli ten ruch jest słabej jakości i się boisz. Lepsze warunki możesz uzyskać tylko jeżeli masz więcej ruchu. Nie przełączą Cię na lepsze warunki przez przypadek. Ostatecznie nie chodzi nawet o ruch, ale o zarobki, które jak wiadomo są jego pochodną.
 6. Ja parkuję od 2006, ale jedyne co robię to dodaję domeny do parkingu ;-)
 7. nadobny

  m9.de

  m9.de Na ile wyceniacie m9.de? Gdyby ktoś chciał to sprzedam za 1000 EUR.
 8. nadobny

  Parkingcrev-wypłata

  Raczej nic nie zmieniali. U mnie pieniądze wpłynęły wczoraj. Na ogół są właśnie w okolicach 15. Czasem później jak są jakieś weekendy, święta.
 9. Domena po znanej księgarni internetowej jest do wylicytowania u komornika. Szacunku jej wartości dokonał biegły sądowy i ocenił, że jest warta 157 536,00 zł, cena wywoławcza 118 152,00 zł. Dużo/mało? Ciekawe jakiej metody wyceny użył biegły. Może uda się dostać ten operat na maila to coś dopiszę. https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/505861
 10. W AM można ustawić dzierżawę na czas nieokreślony. Do tego jest jeszcze kilka szczegółowych opcji, ale kwoty nie da się waloryzować. Trzeba wypowiedzieć i zrobić od nowa.
 11. Właśnie to, że nikt nie pyta o adres do korespondencji na terenie Szwajcarii podczas rejestracji również uśpiło moją czujność. Zwróć uwagę na link, który podał @pb. Jeszcze dodam jeden. W art. 16 p. 3 jest to samo: https://www.admin.ch/opc/de/classified-compilation/20141744/index.html Sprytnie sobie to wymyślili.
 12. Dziękuję za odpowiedź. Masz rację! Gdyby chodziło o abonenta to by już przy rejestracji trzeba było podać. Tę domenę odpuszczę, ale cały czas mam z tyłu głowy te bardziej "niepewne" co robią robotę. Może na przyszłość rzeczywiście znajdę takie biuro.
 13. To już ktoś by sobie musiał oszacować czy mu się opłaca podstawić adres. W przypadku ostrych restrykcji wielu rejestratorów oferuje takie usługi. Przeważnie jeżeli coś jest nie tak to prują się automatycznie i cześć. Dla .ch nie jest to powszechne. Być może dlatego, że nie często to sprawdzają, nawet przy rejestracji. Domeny wiszą latami i nikt nie prosi o adres. Przeglądnę jeszcze oferty innych rejestratorów i może ktoś się znajdzie. Chyba, że ktoś już zakładał wirtualne biuro z adresem i skanowaniem odebranych dokumentów w tym celu to by coś podpowiedział konkretnie żeby nie robić więcej niż jest potrzebne. Wydaje mi się, że to rutynowe działanie, ale szczerze napiszę, że gdyby chodziło o coś więcej to biuro wiele nie pomoże, ponieważ jak wiemy niektóre adres są trudne do bronienia ;-)
 14. Dzięki za podpowiedź. Bardziej liczę na to, że któryś rejestrator podstawi swoje dane za drobną opłatą i się przeniosę do niego ze wszystkim.
 15. Pewnie się dowiem jak przyjdzie :-p A tak serio to pewnie chodzi tylko o adres. Przyznam, że jakoś wcześniej to przeoczyłem. Przy rejestracji nie zauważyłem żadnych restrykcji. W mailu chodzi im o jedną domenę, ale mam ich więcej stąd chciałbym ten problem rozwiązać globalnie. "Under the terms of Art. 16, Para. 3 of the Decree on Internet Domains VID, the Swiss authorities require the disclosure of a valid correspondence address in Switzerland for purposes of the direct delivery of correspondence and that you disclose your identity.We would ask you to send us a valid correspondence address in Switzerland within 30 days (date of receipt by SWITCH) and a valid copy of your identity card or passport."
×