Jump to content

peter

Użytkownik
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by peter

 1. dobrawodka.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533576/ Zapraszam!
 2. peter

  ifo.pl

  Koniec aukcji jutro (środa), zapraszam!
 3. peter

  liturgie.pl

  liturgie.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533471/ Zapraszam!
 4. peter

  carpe-diem.pl

  Koniec jutro (wtorek), zapraszam!
 5. peter

  dziewuchy.pl

  Koniec aukcji we wtorek, zapraszam!
 6. torfowisko.pl Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532832/ Zapraszam!
 7. carpe-diem.pl Domena na aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532831/ Zapraszam!
 8. peter

  c-u.pl

  Uwaga - znacznie obniżona cena początkowa! Aukcja trwa tylko do jutra (piątek), zapraszam: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533043/
 9. peter

  JakaRata.pl

  JakaRata.pl Fajna domena na porównywarkę kredytów. Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532827/ Zapraszam!
 10. peter

  kaplanstwo.pl

  Koniec aukcji w piątek, zapraszam!
 11. peter

  ifo.pl

  ifo.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533047/ Zapraszam!
 12. Zobaczyłem dziś tę aukcję w newsletterze AM i właśnie wszedłem na forum, żeby o to zapytać, ale mnie uprzedziłeś:). Nie pierwszy raz widzę taki przypadek (teoretycznie bezwartościowa domena osiąga wysokie ceny) i zawsze się zastanawiam, czy w danej domenie jest jakaś niewidoczna na pierwszy rzuto oka głęboko ukryta wartość, której nie dostrzegam i nie rozumiem? Np. wartość SEO? I zapewnie czasem rzeczywiście tak jest. Ale tutaj chyba nic takiego nie ma. Z drugiej strony dziwne wydaje mi się, że można licytować 4-cyfrowe kwoty, nie zwracając dokładnej uwagi na to, co jest przedmiotem licytacji. Nikogo nie oceniam ani nie krytykuję, wiadomo, że każdy popełnia błędy i może się pomylić, ale zastanawiające jest to, że pdobne sytuacje systematycznie się powtarzają. Na niekorzyść Aftermarketu przemawiać może tu fakt, że oznaczenie literówki nie zawsze jest widoczne. Gdy wchodzi się na stronę aukcji na komputerze, widać adnotację o literówce, ale na smartfonie (czyli w wersji mobilnej) oznaczenie literówki nie jest widoczne na stronie aukcji. Jeśli ktoś pracuje głównie na smartfonie, może łatwo wpaść w pułapkę. Jak widać po powyższym przykładzie - dość kosztowną.
 13. peter

  c-u.pl

  c-u.pl Krótka domena, w szczególności atrakcyjna dla branży ubezpieczeniowej (np. dla serwisu typu "centrum ubezpieczeń"). Domena dostępna na aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533043/ Zapraszam!
 14. Ciekaw jestem, czy coś się wyjaśniło z tymi przypadkami? Sam widziałem w październiku taki przypadek przy 1 domenie, na którą mam opcję i rzeczywiście jest to domena zarejestrowana w OVH. Wyglądało to tak, że domena weszła w tryb "postępowania wyjaśniającego" na ok. 10 dni przed końcem okresu rozliczeniowego. Potem bez aktualizacji pozycji "data ostatniej modyfikacji" koniec okresu rozliczeniowego "sam" przedłużył się o rok, a 20 dni później domena wróciła do normalnego stanu. Mam nadzieję, że nie jest to opisywana przez Was praktyka (rejestrator sam przedłuża), bo byłby to proceder nielegalny i skandaliczny. Może kiedyś takie numery były robione, ale wydawało mi się, że system się z czasem ucywilizował... Choć być może jestem naiwny.
 15. SiteBuilder.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532994/ Domena idealna na usługę lub aplikację typu Kreator stron / budowanie stron www. Domena jest świeżo przechwycona, posiada historię w Archive.org od 2007 roku (w przeszłości był tam serwis oferujący usługi kreatora stron). Zapraszam!
 16. dziewuchy.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532829/ Zapraszam!
 17. kaplanstwo.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532828/ Zapraszam!
 18. peter

  GryNaPC.pl

  Koniec aukcji dziś wieczorem, zapraszam!
 19. peter

  ontologia.pl

  Dziś koniec aukcji, zapraszam!
 20. peter

  azjatycka.pl

  Koniec aukcji w środę, zapraszam!
 21. Kolski.pl Manowska.pl Marusarz.pl Placheta.pl Stawicka.pl Stepinska.pl Szarecka.pl Tucholska.pl Turowicz.pl Wisniak.pl Pakiet 10 domen z nazwiskami. Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532048/ Część nazwisk kojarzy się ze znanymi osobami (Kolski, Manowska, Marusarz, Płacheta, Turowicz). Domeny wygasają w okresie lipiec - październik 2022. Zapraszam!
 22. ontologia.pl Domena dostępna na aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2531988/ Ontologia - podstawowy dział filozofii. Zapraszam!
 23. azjatycka.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532046/ Domena na wszystko, co związane z Azją - restauracja azjatycka, kuchnia azjatycka, kultura azjatycka, turystyka azjatycka itp. Zapraszam!
 24. peter

  GryNaPC.pl

  GryNaPC.pl Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532047/ Zapraszam!
 25. peter

  thp.pl

  thp.pl Domena przechwycona niedawno po japońskim koncernie Tsubaki Hoover Polska (obecnie funkcjonuje pod zmienioną nazwą). Dobra 3-literowa domena z dużym potencjałem i niezłym naturalnym ruchem. Dostępna na aukcji z niską ceną początkową, obowiązuje tylko do piątku, zapraszam: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2531272/
×