Jump to content

tinplate

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by tinplate

 1. Napiszę tu jedynie że zrobiło mi się bardzo przykro... Dodam tylko dzięki i żegnajcie oraz masz to co chciałeś @apze
 2. Informuję tu oficjalnie że w kosmosie mamy już prawie 5000 satelitów w tym ponad 1000 obserwacyjnych. Tylko w roku 2022 wyniesiono 155 satelitów a aktualne tempo to NOWE STARTY CO KILKA DNI !!! Co kilka dni nowy satelita trafia na orbitę Dowodem na istnienie kosmosu jest FAKT że wynosimy tam satelity, które następnie... MOŻNA OBSERWOWAĆ Z ZIEMI ZA POMOCĄ ZALEDWIE 4-CALOWYCH TELESKOPÓW DOSTĘPNYCH WSZĘDZIE I DLA WSZYSTKICH! ZA POMOCĄ TELESKOPU 8-CALI WYRAŹNIE WIDOCZNE SĄ WSZELKIE KSZTAŁTY NP. ANTENY I PANELE FOTOWOLTAICZNE! To jest fakt niepodważalny dostępny do sprawdzenia nawet NAJWIĘKSZEMU AMATOROWI! Ponadto gdyby chciano coś ukrywać to teleskopy były by zakazane tak jak wystrzeliwanie czegokolwiek nad ziemię! Tymczasem konstruktorzy "amatorzy" bawią się świetnie i co chwilę mają zgody na kolejne starty a to tylko dla zajawki i bicia rekordów! Amatorska rakieta wzbiła sie na 90km
 3. Teorie płaskiej ziemi zostały pozamiatane symulacjami komputerowymi i wszelkie modele dostarczane przez płaskoziemców legły w gruzach już dawno. Symulacje wykazały ogromne niezgodności z tym co obserwujemy na niebie oraz wykazały dobitnie i niepodważalnie że Ziemia jest kulista. Do dziś nie powstała jakakolwiek symylacja która mogłaby uwiarygodnić dowolny model ziemi płaskiej! Ziemia nie jest płaska i dowody są niepodważalne. Tu proszę jest TEST na kulistość planety, którego chcieli sami płaskoziemcy. Gdy test jednoznacznie wykazał kulistość too... Test udowodnił że Ziemia jest kulista. Żaden światowy płaskoziemca nie potrafi podważyć powyższych dowodów i symulacji. Unikają tematu bo "spisek" musi trwać a hajs musi płynąć! Nie da się podważyć dowodów na kulistość ziemi albowiem nie wynikają one z wiary lecz z wiedzy naukowej! MY TO PO PROSTU WIEMY - ZOSTAŁO TO DOWIEDZIONE!
 4. @Domeniacz zamiast srać żarem powinieneś przestrzegać przykazań oraz mieć backup danych
 5. Czyż Jezus nie ostrzegał że powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą? Strzeżcie się zatem, albowiem więszkość teorii spiskowych to fałsz i zakłamianie.
 6. @Domeniacz moje od-do wziąłem z takiego wykresu z tego linku. Rzeczywiście rozrzut jest taki jak napisałeś oraz rank był mocno zależny od rodzaju strony. Da się tam jednak zauważyć pewien (szeroki) zakres. Dla Alexa-Rank 6000 przyjąłem średnie 50000 uu/dzień, choć na wykresie jest też przypadek 100tyś wizyt na dzień co by dało 3m wizyt miesięcznie. Taki właśnie wynik podaje alexa-kalkulator dostępny tutaj. Istniała też inna metodologia szacowania ruchu, która da wynik 16 milionów unikalnych wizyt miesięcznie. Link Nie wiadomo który kalkulator lepszy więc można to uśrednić co da ok. 10 mln. wizyt miesięcznie w roku 2019. Zapewne max. 20% (2 mln.) z tego to ruch type-in z pasku adresu. Większość to setki tysięcy linków z googla i innych stron trzecich gdzie user klika po jakiś plik np. driver, pdf czy inną podstronę. Liczba internautów wzrosła, lecz spadła za to alexa-rank strony canon.com (9343 na ostatniej liście) więc kompensuje się to i ruch może być podobny co w roku 2019. Canon.com posiada wiele subdomen i możliwe że łączny ruch do tych wszystkich hostów to nawet 50mln./miesiąc i że są narzędzia które tak wskazują. Nie zdziwił bym się, jednak ostatecznie w kwesti literówek liczy się tylko ruch type-in prosto z paska adresu.
 7. https://web.archive.org/web/20190802202136if_/https://www.alexa.com/siteinfo/canon.com Link do alexa rank z 2019 dla canon.com - rank ok. 6000, co przekłada się na ok. 10-50tyś. unique users/dzień. Były to dane niezależne od zapytań dns, pobrań plików/obrazków/podstron, odświerzeń, wizyt robotów itd. Śmiem twierdzić że 2 miliony miesięcznie realnych wejśćć PRZEZ LUDZI to jest max. Ile z tych 2m podmieni "o" na "a", wpisze conon.com i jeszcze kliknie w reklamę?
 8. tinplate

  Witam

  Witamy! Można tu pisać największe brednie! Jest luz
 9. To nie może być przypadek albowiem niektórzy opłacili swoje czołowe .com tylko do 2029.
 10. Za 2 dni wygasa handelwymienny.pl - domena zbawienna, szykujcie się.
 11. tinplate

  pc-lan.pl

  Taki twór to tylko dla firmy która się tak nazywa (o ile jeszcze istnieje). Może napisz tam i sprawdź czy jest zainteresowanie.
 12. Upload na forum nie działa. 404 Not Found. Może problem jest z uprawnieniami lub nazwami plików.
 13. Bez obaw domeny są i będą potrzebne! Nie wiem czy akurat w Bing jednak w artykule nie pada jedno słowo domain/names tak że chyba zamachu na DNS nie robią. Zapewne powstają już też nowe "napędzane AI" wyszukiwarki do domen i tylko czekać aż się wytrenują
 14. Jak z koloniami francuzkimi pudło to może trop gospdarczy Francja ma 1.8x więcej ludności i powiedzmy 4x silniejszą gospodarkę to można by zapytać czy nazw .fr nie jest jeszcze za mało w stosunku do .pl, lub czy może nazw pl nie jest teraz za dużo w stosunku do zapotrzebowania gospodarki? Przychodzi mi na myśl jeszcze kwestia obeznania społeczeństwa w tematach namingu/brandingu/marketingu. Może we Francji przeciętny założyciel firmy pierwsze o czym myśli to domena... ciekawe jak jest z tym w Polsce. W Afnic się chwalą że 40% domen jest w posiadaniu firm, 50% firm wybiera .fr a 87% społeczeństwa ufa .fr. Ja się tam cieszę że listy domen dają (na szczęście już nie w obrazkach jak na Premium kiedyś ).
 15. Możliwe że ma też znaczenie ilość użytkowników danego języka. Francuskiego używa się w 29 krajach i w globalnym rankingu jest na 5 miejscu (dla PL jest to 1 kraj i 43 miejsce). List_of_languages_by_total_number_of_speakers Podobnie posługujących się językiem angielskim jest ponad miliard (59 krajów) co może tłumaczyć ilość i przyrost domen .com, (tu jednak dochodzą też nazwy w pozostałych językach pozajmowane z powodu zajętości w pożądanym ccTLD.) Inna tabelka z 2016 (źr. moz.com)
 16. Wolne .net zajęte w com/org/info. bloguje.net gabloty.net kwidzyn.net lokalna.net paskuda.net szczury.net witryna.net zawodny.net amazonka.net autoramp.net foodrank.net grudzien.net marzenie.net opieka24.net patrycja.net peryskop.net skakanka.net soclever.net tinygame.net
 17. tinplate

  ide.pl

  Chciałem tu tylko wrzucić trochę liczb to mi się oberwało. I w sumie po co jak co drugi zbiera te listy a nazwy łatwo policzyć. @Domeniacz Twoje domeny podważyłem jak Ty tą moją jednak te żarty z Twojej roboty były tam niepotrzebne. Algorytmy masz pewnie dobre oraz wiedzę do spieniężenia zakupionych pl-ek czego Ci życzę. Przemyślałem te moje com i jak nic z tego to trudno. Rejestracje testowe Proszę jednak mnie nie zapisywać do żadnych klubów gdyż tu nie bywałem i nie znam Waszych wojenek. Mam tu swoje zainteresowania to sobie jakoś tam wyszukam już bez udzielania się. Pozdr.
 18. tinplate

  ide.pl

  "Rzućmy okiem na historię kilku tych wyjątkowych nazw" które porejestrował w swojej batalii - ostatnia qnn.pl - 7 razy na listach deleted: 20080615:qnn.pl 20100615:qnn.pl 20140616:qnn.pl 20150716:qnn.pl 20160820:qnn.pl 20170924:qnn.pl 20190616:qnn.pl https://web.archive.org/web/20100703034952if_/http://www.qnn.pl:80/ https://web.archive.org/web/20141218010050if_/http://qnn.pl/ https://web.archive.org/web/20151123011750if_/http://qnn.pl:80/ https://web.archive.org/web/20170911133244if_/http://qnn.pl/ Najpierw 6 lat "kiszona" na euroDns.com, Wygasa i później rok na Sedo.com Wygasa i później rok na Undeweloped.com Wygasa i później rok na Premium.pl Wygasa i dwa lata w X. Wygasa po czym wolna 3.5 roku aż tu nagle... BAAAAMM! Przechwycona! Algorytm działa!!! I po tym wyczynie (algorytmu?) raczy mnie douczać w ofercie sprzedaży 6L .com: Krótko: Pilnuj swojego (spadu) porfolio a nie cudzych ofert! Jaki jest timeline tej domeny to wiem doskonale i nie musiałeś mi pisać. Najwidoczniej moja domena została przeoczona w ogromie auckji GoDaddy. Domenę wybrałem z listy wolnych posortowanej według długości +coś, w każdym razie nie "na pałę" jak Ty te najnowsze pl-ki. Najwidoczniej nie kumasz możliwych skojarzeń skrótu exp... (exposed, experince, explode, explain, experiments and... many more expansions) Z jaskini mogłeś nie zauważyć ale od 2018 wiele się zmieniło w dot com: przybyło 20M domen, wzrosły ceny, przybyło klientów z Chin, pojawił się wirus w postaci pompujących bańkę "naganiaczy komiaczy" (w Chinach to jest jakaś plaga, a w PL też podobno wykryli). Pewnie nie wiedziałeś też że moja domena to typo od sexexpo.com (Sex Expo - The Biggest Sex-Life Event in America), które to przed 2018r używało innej domeny. Skoro moja domena jest aż tak słaba to przedstaw tu proszę swoje portfolio .com byśmy mogli wszyscy ocenić jakość Twoich algorytmów podpowiadających nazwy. Lub chociaż zapodaj tu jedną domenę do wyceny (może być ta najlepsza). Chyba się lAdmin nie pogniewa skoro już i tak dawno ch. strzelił TEMAT WYCENY IDE.PL na rzecz: CHULIGAŃSKIEGO UPORCZYWEGO PORÓWNYWANIA NIEPORÓWNYWALNYCH PL i COM W KAŻDYM TEMACIE (tu "dopiero" w poście nr 7).
 19. tinplate

  ide.pl

  Ja pierd. Szok . To ja w lot zrozumiałem co @networker miał na myśli pisząc o akronimach - żeby stworzyć akronim potrzebujesz pierwszych liter słów. I to właśnie o takich polskich słowach napisał (których nie ma dla znaków QVXY). Który to już raz "nie kumasz"? Kto ma problemy ze zrozumieniem tekstu i rózne inne to wyraźnie tutaj widać w tym kolejnym zniszczonym temacie. Jedyną osobą zaśmiecającą forum jeses TY, a kto nie ma nic sensownego do powiedzenia to też tu widać bardzo dobrze. I ch. zostało wyjaśnione ja to zaraz wszystko streszczę.
 20. tinplate

  ide.pl

  Co do porównywania domen z niechcianymi znakami to przedstawiam dane z list PL-deleted od 2016-01-01 do dziś. Domeny BEZ ZNAKÓW [xyqv]: unikalne nazwy: 3671 ( 34.4% z 10648 możliwych) ilość spadów: 8663 zarejestrowane: 100% możliwych Domeny ZE ZNAKAMI [xyqv]: unikalne nazwy: 5174 (74.6% z 6928 możliwych) ilość spadów: 14001 zarejestrowane: 6198 w tym: wygasa/proceeding/ 223 zarejestrowane po 2020-01-01 3371 w tym: 414 w roku 2020 600 w roku 2021 1908 w 2022 449 w roku 2023 wolne: 730
 21. porny.eu P O R N Y . E U
 22. tinplate

  ide.pl

  Po chwili namysłu zarejestrowałem uvf.pl - pod jakies UV filtry / farby lub inne nowoczesne technologie wspomagane swiatłem UV (np. dopiero od niedawna są dostępne mocne diody LED-UV stosowane choćby do utwardzania farb/lakierów oraz w odkurzaczach antybakteryjnych).
 23. Zrobiłem mały research i opiszę to tylko skrótowo. Błąd 403 zależy wyłącznie od wersji silnika Chrome w User-Agent. Wersje 40.0-80.0 są blokowane, powyżej i poniżej jest ok (lub gdy brak stringu "Chrome"). Blokada dotyczy wszystkich domen przez HTTP i ok. połowy przez HTTPS. Jest też ok. 10% całkowicie bez bloady. Oznacza to że bezpośrednio na adres domeny nie połączysz się przeglądarką z lat 2015-2020 (taką z silnikiem Chrome). Osobny extra-feature to błąd SSL_ERROR dotyczący zaledwie 55% domen na sedo które mają ustawone NS sedoparking. Oznacza to że nie połączysz się bezpośrednio na taką domenę używając protokołu HTTPS. Na szczęście nie parkuję tam domen tylko wystawiam oferty po czym zmieniam NS na inną giełdę. Dziękuję jednak za czujność i oczywiście wszystkim polecam zakup oferowanej domeny.
 24. sexexp.com SEX EXP COM
 25. Tu wyżej zaszła pomyłka i przyznaję że nie ma wolnych com 4L
×