Jump to content

Sir_Elwood

Użytkownik
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sir_Elwood

 • Rank
  Dyskutant
 • Birthday 01/31/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. wyrzynarki.pl skafandry.pl https://www.aftermarket.pl/domena/wyrzynarki.pl/ https://www.aftermarket.pl/domena/skafandry.pl/ Zapraszam!
 2. Formalnosci.com Formalności.com Formalnosci.com.pl Formalności.com.pl LastMinute, 10zł Linki: Formalnosci.com Formalności.com Formalnosci.com.pl Formalności.com.pl Zapraszam!
 3. Karpiowka.pl Karpiówka.pl Nie będę przedłużał, więc niedługo spadną. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany ich pozyskaniem bez konieczności licytacji spadów, to zapraszam do kontaktu. Oddam obie za symboliczne 40 zł + koszty przedłużenia. Ewentualny transfer przez Aftermarket. Pozdrawiam, Marcin
 4. Widowiska.pl Widowiska.pl Cena 600 zł, transakcja przez Aftermarket. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert.
 5. Formalności.pl Witam, od trzech lat prowadzę serwis "Formalności.pl". Nie udało mi się go rozwinąć do oczekiwanej przeze mnie wielkości i w związku z tym przymierzam się do zakończenia działalności. Otworzy się więc możliwość SPRZEDAŻY lub jakiegoś INNEGO SPOSOBU wykorzystania pakietu posiadanych przeze mnie domen (IDN + nIDN). Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, to zapraszam do przedstawienia swojej oferty - wyłącznie przez Aftermarket: Link do formularza ofertowego dla domen: Formalności.pl + Formalnosci.pl Na inne pytania lub propozycje związane z wykorzystaniem/dzierżawą domen odpowiem e-mailowo: marcin@formalnosci.pl lub przez forumowe PW Funkcjonujący na ww. domenach serwis, notuje ok. 25tys. wizyt miesięcznie (wg. Google Analytics). Jest to w 100% ruch całkowicie naturalny, wynikający z zaindeksowania artykułów portalu przez wyszukiwarki (głównie Google). W całym okresie statystyki serwisu kształtowały się następująco: -------- Wizyty: 1 388 837 Unikalni użytkownicy: 1 224 715 Odsłony: 3 164 593 Strony/wizyta: 2,28 Uwaga: Moja propozycji sprzedaży/dzierżawy/wykorzystania dotyczy wyłącznie domen. Serwis i jego zawartość są zupełnie osobnym tematem i nie stanowią przedmiotu prezentowanej powyżej oferty! Pozdrawiam, Marcin
 6. fotomodelki.pl wyscigi.pl wyścigi.pl Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam!
 7. Wczoraj przedłużałem domeny i teoretycznie wszystko powinno być w porządku. W panelu widzę, że są przedłużone, maile z informacją o przedłużeniu przyszły. Ale WHOIS pokazuje, że "last modified" zmieniła się wczoraj, ALE "renewal date" wciąż pozostała stara, niezmieniona. last modified: 2012.08.27 07:47:09 renewal date: 2012.09.17 15:42:04 Też tak macie przy ostatnich przedłużeniach w AM?
 8. W ogóle ta domena mi się nie podoba. Nie wiem czy w ogóle bym ją zarejestrował. Wg. mnie nie jest wcale taka "brandable" jak ktoś powyżej napisał, jako angielski keeword nie widzę jakiegoś szczególnego zastosowania itp. Myślę, że jedyny sensowny powód by ją mieć to ewentualna chęć sprzedaży komuś kto ma takie nazwisko.
 9. Odwodnienie.pl za 100 zł - transfer przez AM Oferta ważna do piątku do godz. 22:00. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam!
 10. A dziękuję, dziękuję za pamięć! I miło niezmiernie
 11. Zapraszam na LM: telemarketing24.pl Na razie jest jedna oferta na 10 zł. Koniec aukcji dzisiaj o 20:30. ZAPRASZAM!
×