Jump to content

pablo0102

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pablo0102

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pawelbaran.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KrK

Recent Profile Visitors

3,526 profile views
 1. Dlaczego forum nie ma strony /grupy na facebooku? Nie byłoby wygodniej?

 2. Nie spodziewalem się cudów po tej domenie ale za koszty przejęcia i tak nie żałuję. Wystawię na aukcję, popytam i się zobaczy.
 3. Ale błąd walnąłem aż mi wstyd :) nie zauważyłem... Oprócz mnie, ktoś dodał jeszcze do przechwycenia tą domenę (2osoby). Rejestrując myślałem o łatwości w zapamiętaniu i kilku opcjach roszerzenia "au". Hmm czyli lipa?
 4. au.com.pl Świerzo przechwycona i zarejestrowana. Jak oceniacie wartość tej domeny? Długo zastanawiałem się czy ją rejestrować ale im dłużej myślałem, tym więcej rozszerzeń skrótu "au" przychodziło mi do głowy☺: - agencja ubezpieczeń - akademia urwisa (np. przedszkole) - akademia umiejętności - "au" - jako złoto (znalazłem firmy z adresem np. skupAu...)
 5. Nazwisko.pl zajete. Oba człony z pkt 2 pisane oddzielnie w com i pl zajęte. Co do konkurencji to się nie martwie za bardzo. Nastawiam się na wartościową i unikatową treść. Konkurencja ma bardziej statyczne strony ofertowe. Ja stawiam na bloga plus social media (oni nie maja) ;).
 6. Nie pytałem bo na obu są strony "firmowe". Pierwsza dotyczy adwokata a druga można powiedzieć konkurencja, tyle że nie w formie bloga, tylko oferty firmowej.
 7. Witam Mam zamiar stworzyć stronę która z jednej strony będzie blogiem a z drugiej moją wizytówką. Dylemat przed jakim stoję, to wybór domeny / rozszerzenia. Chciałbym poznać Wasze opinie. Zasięg strony - polska, więc nie wiem jak z rozszerzeniami... Mam do wyboru: 1. imienazwisko.com (pl zajęta) - na tą wersję patrzę jako na "markę własną" 2. Specjalizacja jaką się zajmuję, coś na wzór: mechaniksamochodowy.com (pl zajęta) - specjalizację oczywiście mam inną, tu dla przykładu - w tym przypadku plusem dla mnie są słowa kluczowe w domenie (pod pozycjonowanie), ale czy blog dobrze na tym wygląda? 3. Trzecia opcja do domena .pl ale fraza tylko zbliżona do mojej specyfiki, w formie przymiotnika, np: mechaniczny.pl, czy mechanicznie.pl - tu też kolejne pytanie, którą bralibyście opcje? frazę odpowiadającą na pytanie: "jaki" czy "jak"? 4. Czwarta ewentualność ku której się skłaniam, to postawić na opcji 2, wyrobić sobie pozycję w wyszukiwarkach i wtedy podpinać inne domeny.. Obecnie przygotowuję sobie kilka artykułów na początek, zanim postawię stronę. Z góry dzięki za opinie.
 8. http://nestinari.pl - Warsztaty chodzenia po ogniu

 9. Witam Mam dość nietypowy dylemat. Otóż jakiś czas temu, w ramach ciekawostki postawiłem sobie stronę na darmowym serwerze i pod darmową domeną (prv). Wrzuciłem reklamy google adsense, dodałem do paru katalogów itd. Oczywiście jak łatwo się domyślić zarobek z reklam był praktycznie zerowy i rzadko kiedy osiągał dolara na tydzień. Zapał do pracy minął i o stronie zapomniałem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy wczoraj (chyba po roku) wszedłem na swoje konto i widzę, że strona osiąga zyski średnio 12 $ na miesiąc. Poszybowała mocno w górę, i na frazy, które były dla mnie kluczowe jest na pierwszej stronie. Problem jest tego typu: na stronie wdało mi się jakieś niechciane oprogramowanie (muszę oczyścić kod, ale chwilowo prv ma jakieś problemy i nie można się połączyć) a co najgorsze dla mnie, jest tam mnóstwo reklam i wyskakujących okienek. I teraz prośba o radę, co zrobić. Czy doprowadzić stronę do normalności i nie zważać na wyświetlane przez prv reklamy, licząc na zyski ze swojego adsense. Czy zrobić przekierowanie na stronę na płatnym hostingu i z normalną domeną? Co stanie się, jeśli zdubluję stronę - ewentualnie po jakimś czasie usunę tą na darmowym serwerze? p.s. mam nauczkę, żeby nie bawić się w darmoche
 10. pablo0102

  bpu.pl

  bpu.pl Witam, co sądzicie o domenie bpu.pl ? Od kilku lat pod tą domeną funkcjonuje strona znajomego. Ile wg Was mogłaby być warta ta domena dla klienta końcowego a ile np dla Was? Pozdrawiam
 11. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy jest postawienie na niej forum. Myślę że kiedyś może być trochę warta.
 12. Samochód jest mój prywatny, więc mogę naklejać na nim co chcę . I tak jeżdżę i tak, więc dlaczego tego nie wykorzystać Tu nie chodzi o "ciułanie" jak to napisałeś. Nie chcę oklejać całego samochodu... Tak jak napisałem wcześniej chodzi o niewielkie reklamy serwisów w postaci adresu www, krótkiego opisu czy hasła, np na tylnej klapie.
 13. Poszło PW ze szczegółami Pozdrawiam
 14. Zawsze to jakaś dodatkowa motywacja, do jazdy zgodnie z przepisami i oszczędności na mandatach Dla tylnej klapy nie ma to chyba znaczenia...
×