Jump to content

TomNice

Użytkownik
 • Content Count

  921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

TomNice last won the day on February 1 2015

TomNice had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

About TomNice

 • Rank
  Maniak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.rynekdomen.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

10,546 profile views
 1. W piątek 21 października 2016 o godzinie 19-tej, spotykamy się w barze Kolanko nr 6 ul. Józefa 17, w Krakowie. Poproszę o potwierdzenia w temacie, tak bym mógł w razie dużej frekwencji zwiększyć rezerwację. Sporo czasu minęło od ostatniego spotkania, tym bardzie miło będzie znów porozmawiać o domenach. Pozdrawiam i do zobaczenia
 2. Bazyli, weź pod uwagę, że ktoś kto będzie chciał tylko poznać czyjeś dane, założy konto na nieprawdziwe dane i wtedy nic ci po tych danych. Ta funkcja, może spowodować zwiększenie ilości transakcji na giełdzie, które nie dochodzą do skutku.
 3. Nie można zapłacić jednej rocznej raty. W takiej sytuacji wystarczy doładować panel kwotą 12 miesięcznych rat (+ opłatę za przedłużenie domeny, bo płaci ją wydzierżawiający) system sam będzie pobierał co miesiąc ratę.
 4. Jeżeli oficjalnie podkreśla ktoś, że czegoś nie będzie, to prawie pewne jest że będzie. Kwestia wybrania odpowiedniego czasu. Myślę że większość rejestratorów ucieszyłby fakt wycofania opcji na szczęście NASK podchodzi do sprawy biznesowo więc jest nadzieja, że się nie ugnie przynajmniej do czasu kiedy zysk z opcji stanie się niewiele znaczącym ułamkiem budżetu.
 5. Uwaga uwaga - odwołuję jutrzejsze spotkanie. Niestety pogoda wygrała i większość ekipy wybywa z miasta - rozumiem , tak więc do zobaczenia w innym terminie.
 6. dziś dodałem kolejnne 3 domeny z gwarancją. Poniżej linki do aukcji importaut*pl lawetysamochodowe*pl migacze*pl zapraszam do skorzystania z okazji.
 7. Karą jest utrata wartościowej domeny. Oczywiście, że zamierzam te domeny odkupić i szkoda mi będzie jeżeli ktoś się nie zgodzi odsprzedać. Inwestor ma gwarancję w domenie oraz na piśmie na tym forum powyżej. Uważam, że to więcej niż papier w szufladzie. Sądzę, że każdy inwestor jest rozsądny i wyznacza swoich spadkobierców jak i ja mam opisane, tak by w razie czego moi spadkobiercy wiedzieli co robić. Przypomnę, że domena ma być wystawiona na AM przez 3 lata i nie jest ważne kto będzie jej abonentem. Jeżeli jakaś oferta zostanie zaakceptowana i nie opłacona to na pewno otrzymasz inną ofertę, która zostanie opłacona. Domeny zostały wystawione na aukcji od 1000 pln co nie znaczy, że nie mogą zostać sprzedane drożej. Wtedy koszty utrzymania domeny maleją a zysk rośnie.
 8. Zapraszam do skorzystania z okazji na dobrą, domenową inwestycję. Wystawiam na aukcjach ciekawe domeny od 1000 złotych netto a do każdej zakupionej domeny inwestorowi daję gwarancję sprzedaży z zyskiem. Gwarancja obejmuje: 1/ Inwestorowi gwarantuję, że w ciągu 3 lat od zakupu otrzyma ofertę na zakupioną domenę powiększoną o minimum 20% rocznie. 2/Oferta może wpłynąć w dowolnym czasie w pierwszym, drugim lub trzecim roku. 3/ Inwestor może ofertę odrzucić. Po odrzuceniu oferty, gwarancja wygasa. 4/ Domena w okresie 3 lat musi być wystawiona na giełdzie AfterMarket.pl Przykładowe domeny z gwarancją: ambona*pl eskorta*pl zabytkowepojazdy*pl i inne Aktualna lista domen z gwarancją. ewentualne pytania - proszę redagować w tym temacie. Pozdrawiam i zapraszam
 9. kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 24 kwietnia jak ostatnio w Kolanko nr 6 na Kazimierzu w Krakowie. Spotykamy się o 19-tej. Zapraszam PS. Specjalne zaproszenie dla LordRandall, kolega chyba ostatnio się wystraszył, zapewniam, że nie ma czego, gdyż ci co w temacie się wypowiadają, najczęściej się nie pojawiają Wielkie dzięki dla Patryka (Trzyliterowe). Na ostatnie spotkanie przybył aż z Torunia.
 10. świeże spojrzenie nt domen zawsze mile widziane. Nic nie trzeba stawiać. Zapraszam
 11. a dlaczego zawieszać co.pl jeżeli przynosi co roku ładny dochód? co.pl opłacona do renewal date: 2023.01.01 13:00:00 * posiadam ich kilkanaście i do tej pory sprzedały się 3 w granicach 300-500 zł więc ani szału ani tragedii nie ma.
 12. Teraz była długa przerwa więc mam nadzieję, że chętnych na spotkanie w Krakowie nie zabraknie Zarezerwowałem miejsce w Kolanko nr 6 ul. Józefa 17 w Krakowie. Zapraszam stałych bywalców i tych którzy jeszcze nie byli na spotkanie w piątek 20 marca od godziny 19-tej
 13. jest wifi od lokalnego dostawcy i działa lepiej niż większość znanych sieci komórkowych, ale niektórzy nie lubią się logować i preferują swoje ustawienia.
 14. niczego nie twierdzę, obstawiam. Uściślijmy, dla mnie, miłośnika górskich wędrówek na górkę można wejść i zejść ( wchodzi i schodzi się w różnym stylu) ale kiedy piszę o drugiej stronie górki - mam na myślę - zejście. od góry z XII.2013 schodzimy, ale można wziąć pod uwagę wcześniejsze lata i obrać dłuższą perspektywę - wtedy jeżeli kiedyś będzie 10K czy nawet 1M $ - to podchodzimy. Trzeba być świadomym, że kurs może spaść do 0 lub rosnąć w nieskończoność. Jak będzie w przypadku BTC, może dowiemy się kiedyś. nikomu nie polecam, nikogo nie zniechęcam.
×