Jump to content

enzo

Użytkownik
 • Content Count

  715
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

enzo last won the day on November 7 2014

enzo had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About enzo

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

6,225 profile views
 1. też o niej myślałem. Po zebraniu opinni, jednak odpadła.
 2. Można powiedzieć że to taka przenośnia "Dostarczamy Klientów". Jak np: FabrykaSiły dla siłowni itd.
 3. dzięki za opinie. Też jestem raczej za opcją nr 1 i chyba ostatecznie tą wybiorę.
 4. Czy można prosić o więcej opini? : Dziękuję
 5. DostarczamyKlientów.pl Witam, Będę zajmował się pewnymi tematykami firm, dla których będę pozyskiwał zlecenia/ klientów na usługi które świadczą. Sprawa bardzo prosta mam np: klienta na usługę Wartą 500zł u Pana Mirka w firmie MIREX. Podpisuje z nim wcześniej umowę i przekazuję mu zlecenia. Prowizję doliczam dla klienta więc Mirkowi to i tak wszystko jedno. Sprawa prosta i banalna, teraz tylko nazwa. Zastanawiam się nad trzema domenami, które jasno i wprost określały by ten biznes. Ponadto nie "śmierdziały" by podstępem bo Panowie Mirki to bardzo uczuleni i "prości" ludzie. Moje propozycje: DostarczamyKlientów.pl ChwyćKlienta.pl ŁapZlecenia.pl co sądzicie?
 6. gdzyby ktoś chciał do kompletu to też proponuj i moją interes.pl Za sprzedaż, prowizja.
 7. Witam, Również chętnie nawiążemy współpracę z osobami, firmami które chcą realizować projekty IT, start-up'y itd. Zajmujemy się kompleksowym i bardzo zaawansowanym tworzeniem aplikacji IT. Projekty zrealizujemy odpłatnie bądź nieodpłatnie w zamian za udziały w projekcie, lub domeny. Pozdrawiam.
 8. poleci ktoś dobrą agencję marketingową do wymyślenia skloganu? Zależy mi też by nie kosztowało to sto tysięcy
 9. Jeśli chodzi o sam biznes, nie wchódźmy w to czy ma to rację bytu czy też nie. Bo ja wiem że ma i koniec kropka, realizuję to Tak, tu głównym narzędziem będzie promowanie Wieśków, pozyskiwanie dotacji to usługa zupełnie dodatkowa. Ponadto będę świadczył usługi pozyskiwania dofinansowań dla wszystkich. A więc tutaj już nie ma podziału na małe firmy czy też duże. Chcę nazwę uniwersalną i taką która skupi to w całość. PS. Nie wiem dlaczego Wiesiek miałby nie skorzystać z dofinansowań, skoro zamiast starym Kamazem mógłby śmigać nowym VOLVEM FM (moje ulubione ciężarówki) Jeśli chodzi o nazwę, to jestem już praktycznie przekonany do EuroBiznes.pl aczkolwiek co do hasła nie mam jeszcze ostatecznej koncepcji.
 10. Posiadałem domenę zarabiam.pl którą sprzedałem za coś koło 3-4 tys. Uważam że zarabianie.pl nie jest jakoś wybitnie przewyższające wartością od zarabiam.pl. Choć teraz trochę żałuję bo moim zdaniem domena zarabiam.pl warta była jakieś 5-6 k. Ale życzę powodzenia. Pozdrawiam.
 11. Przykład 1 nie wypalił. Przykład 2, został zrealizowany i działa do dziś z bardzo dużym powodzeniem. A tutaj artykuł który to potwierdza: http://pierwszymilion.forbes.pl/mlody-przedsiebiorca-roku-2014-wybrany,artykuly,183797,1,1.html Ponadto zarządzam jeszcze innymi firmami ale to tak na boku. Staram się przedsiębiorstwa usamodzielniać przez co mam czas na rozwijanie kolejnych tworów mojej wyobraźni. Lubię pracować, W dobie pracuję 8h dziennie, kolejne 8h odpoczywam pracując.Pozostałe 8h to czas zmarnowany.
 12. Jeśli wybiorę tą domenę pod ten biznes, to nazwa firmy brzmieć będzie: EuroBiznes.pl Sp.zo.o. lub: EuroBiznes Sp.zo.o. Slogan w stylu: "Europejskie Wsparcie Twojej Firmy" to hasło marketingowe które ewentualnie będzie miało za zadanie klientowi "podpowiedzieć", czym firma się zajmuje, lub też co może mu dać. Z samego słowa EuroBiznes nie wynika nic konkretnego, dlatego uważam że dodatkowe hasło jest wskazane.
 13. Angielskie frazy nie wchodzą w grę. Będę oferował pomoc firmom nie nadanżającym za technologiom i rozwojem rynku. Np: Pan Wiesiek jeżdżący kamazem dowożąc ludziom piasek. A więc klienci "starej daty" którzy raczej angielskim nie operują Ewentualnie myślę nad rozbudową tego skrótu, może coś w stylu: Jak sądzicie?
 14. Chodzi o to że powiedzenie: "Euro Biznes" jest jakby to powiedzieć... trochę "dziecinne" ? Nazwa typu: Europejskie Wsparcie Firm, brzmi poważniej, donioślej i bardziej mówi w czym rzecz. EuroBiznes - wszystko i nic Może ktoś ma jeszcze inne propzozycje nazw? A może jeszcze lepiej domenę do tego? Nazwa ma dawać taki przekz:
 15. Możemy zaprezentować projekty, aczkolwiek pytacie w celu wywiadowczym czy faktycznie chcecie nawiązać współpracę? Projekty są autorskimi systemami B2B wiążącymi różne podmioty. Nie chcielibyśmy udostępniać ich "od tak" Może kiedyś gdy zajmiemy się tworzeniem aplikacji IT na zlecenia wówczas utworzymy portfolio, aczkolwiek oferta na DI skierowana jest dla osób które chcą niskim kosztem stworzyć coś fajnego. Nie zamierzamy tworzyć dla czasowo ograniczonego celu, specjalnego portfolio. W razie zainteresowania proszę o wstępny zarys czego szukacie, ocenimy czy projekt mieści się w ramach naszej luki czasowej. Zapraszamy również do nas do biura w Kielcach obmówić ewentualnie kwestie współpracy. Wpadła mi jeszcze jedna myśl... Masz pomysł na start-up ? Nie wiesz jak się za niego zabrać? Nie masz funduszy? Możemy wykonać aplikację od A do Z, oraz zająć się jej pozycjonowaniem. Od Ciebie oczekujemy pełnego zaangażowania się w projekt, jego realizację i rozwój. Możesz liczyć również na wkład finansowy (ale nie większy niż 50/50) A więc Ty masz świetny pomysł w którym również widzimy nadzieję. Następnie zawieramy współpracę na zasadzie spółki lub innej. My tworzymy aplikację technicznie od A do Z, robimy jej pozycjonowanie (jeśli dotyczy), natomiast do Ciebie należy pozostała otoczka... Pozdrawiam PS. Zaznaczam że oferta może nie być długo aktualną, w zależności od tego jak duże projekty zostaną nam powierzone.
×