Jump to content

Arcanis

Użytkownik
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Arcanis

 • Rank
  Maniak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,887 profile views
 1. Arcanis

  iet.pl

  iet.pl Dzisiaj kończy się aukcja, zapraszam.
 2. Póki co pod virgin pl stoi dość bezpieczna treść. Obstawiam, że raczej ją kupią. Nawet wspominany wcześniej 1mil zł to niewielka kwota w porównaniu z wydatkami na reklamę w TV.
 3. Literówka. Postaw na parkingu i zobacz czy zarabia. Jeżeli nie zarabia (co jest moim zdaniem wysoce prawdopodobne) to puścisz ją za rok.
 4. Na początku myślałem, że takie domeny (angielskie nazwy ptaków w liczbie mnogiej) to zbytni optymizm, ale potem zobaczyłem co jest pod larks.pl, eagles.pl, hawks.pl i okazało się, że tam KK. Ciekawe. Mimo to możesz kilka lat ją przedłużać zanim trafi się klient.
 5. Jak trafisz na świadomą firmę budowlaną to ładne 4X do wzięcia, więcej to już tylko umiejętność negocjacji. Fraza popularna w Panoramie Firm, choć moim zdaniem prefabrykaty lepsze, liczba pojedyncza (prefabrykacja) też lepsza - niestety obie zajęte.
 6. Mam słabość do angielskich keywordów, choć ten jest jednym z trudniejszych jeżeli chodzi o pisownię dla typowego Polaka. Widziałbym to w zastosowaniu dla jakiegoś klubu skoków bungee lub czegoś podobnego- tylko pytanie kiedy przyjdzie taki klient? Może to wymagać kilku przedłużeń. Średnie 4 *x do osiągnięcia.
 7. Nadaje się nad własny projekt, ewentualnie pod dystrybucję jakiegoś programu z branży foto. Osobiście bym nie zarejestrował.
 8. No właśnie. Nowsze jest wrogiem starszego, ale "stare" było jakby żywsze
 9. Szkoda, że nie "regeneracja". Może kilka stówek uda się za nią uzyskać, ewentualnie mały mailing...
 10. Te z ruchem zaparkuj i zobaczysz jak jest, generalnie warto je próbowac wystawić na Sedo. Reszty bym nie zarejestrował.
 11. Miła kwota, napisz coś więcej o transakcji. Czy szybko sprzedana, jaki kontakt?
 12. Dwa lata temu przekierowywała na serwis blachy info pl, kto wie kto mógł się nią zainteresować.
 13. Arcanis

  Wandern.co

  Pewnie właściciel .com postanowił dokupić literówkę.
 14. Scam jakich wiele, mimo to też bym tak proponował. Edit. O, już widzę, że się wyjaśniło.
×