Jump to content

Xaxs

Użytkownik
 • Content Count

  377
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Xaxs

 • Rank
  Dyskutant

Recent Profile Visitors

4449 profile views
 1. Witam. Dziękuję @ Smogwawelski . Przepraszam ale nie sprecyzowałem najważniejszego - sprzedane domeny.eu ale z POLSKIMI keywordami .
 2. Witam . Proszę , jeśli to możliwe o informacje tzn. nazwa domeny wysokość transakcji istniejąca pod zakupioną domeną strona www. data transakcji - transakcje do 6 lat wstecz transakcje w przedziale od 600 zł wzwyż . Ewentualnie proszę Forumowiczów o wskazanie kierunku poszukiwania takich sprzedaży . Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam .
 3. Xaxs

  Smartgrid.pl

  Smartgrid.pl Zapraszam wszystkich 10 obserwujących na aukcję domeny Smartgrid.pl https://www.aftermarket.pl/domena/smartgrid.pl?nostat=1
 4. Dogacademy.pl Zapraszam na aukcję domeny : Dogacademy.pl Pod domeną dog-academy.pl firma.
 5. Cześć . Hipotetyczna sytuacja : Posiadam opcję na domenę .pl ( nie moją , wystawioną na sprzedaż na giełdzie ) , firma posiada witrynę na .com.pl ( zarejestrowaną później niż .pl , oczywiście firma powstała wcześniej niż została zarejestrowana domena .pl ). Firma .com.pl dowiaduje się że .pl jest na sprzedaż , lecz nie chce jej kupić tylko występuje o arbitraż - na który nie odpowiada właściciel - sprzedający co równa się z odebraniem mu domeny . Pytania podstawowe : Czy domena zostaje natychmiast przekazana firmie przez NASK w chwili odrzucenia arbitrażu ? Czy moja opcja na tę domenę nie ma znaczenia tj. nie otrzymam żadnego zwrotu kosztów wykupienia opcji ? Proszę "doświadczonych" domainerów w tych kwestiach o opinie i rady . Pozdrawiam .
 6. Zapraszam wszystkich 6 obserwujących do składania ofert , koniec aukcji o 19:30 dziś . Pozdrawiam.
 7. renowacjemebli.pl Renowacjemebli.pl - aukcja w Aftermarket.pl . Renowacjemebli.com.pl - firma renowacje-mebli.pl - zajeta w budowie renowacjemebli.com - firma Zapraszam .
 8. Xaxs

  AZ.pl Padł ?

  Witam . Proszę o odpowiedź osoby posiadające swoje domeny wystawione na giełdzie lub aukcji w az.pl (choć bardzo wątpię ,że takie są . Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen wystawionych na giełdzie ? ( wpisywane w przeglądarkę ) Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen na giełdzie z poziomu panelu konta ? Pytanie do wszystkich - czy macie dostęp do giełdy lub aukcji z poziomu strony głównej dawne .az.pl ? stopka strony giełda domen aukcje domen U mnie od dnia wczorajszego brak dostępu - wszystkie powyższe pytania na nie . Na szybką odpowiedź od pseudosuportu az.pl nie ma co liczyć . Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi . Pozdrawiam .
 9. Aptekanatura.eu Witam . Domena aptekanatura.eu w Aftermarket.pl cena 40 pln . Pod domeną apteka-natura.eu apteka internetowa . Zapraszam .
 10. Maszynyblacharskie.pl Witam. Domena maszynyblacharskie.pl w az.pl cena 40 pln . zapraszam .
 11. Xaxs

  Retailing.pl

  Retailing.pl Witam . Domena retailing.pl w az.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_makeOffer_domain_retailing.pl_soldPage_true.html zajeta retailing.com.pl Akceptuje kwotę od 50 pln . Zapraszam .
 12. Pszczelarz.eu Witam. Domena Pszczelarz.eu w az.pl . Ceny na stronie ofertowej nie mogę już zmienić ( regulamin ) . Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany , proszę złożyć swoją ofertę z poziomu giełdy ( zalogowany do az.pl) . Zaakceptuję ofertę od kwoty 40 pln wzwyż . Zapraszam i pozdrawiam .
 13. Prośba . Jeśli posiadacie informacje o posiadanych i wykorzystywanych domenach przez firmę Ernst & Young ,proszę o przesłanie ich nazw na Priv . Dziękuję .
 14. Xaxs

  AZ.pl Padł ?

  Dzięki za odpowiedzi . Jeśli pozwolicie jeszcze dwa pytania : -czy wczytują się ( wczytywały się 1 - 2 godziny wstecz) Wam strony ofertowe domen wystawionych na gieldzie ? -czy support odpowiada na zgłoszenia w czasie standardowych 10 godzin roboczych ? Pzdr .
 15. Xaxs

  AZ.pl Padł ?

  Możecie się zalogować ? U mnie 404
×