Jump to content

Lord Voldemort

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lord Voldemort

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

2454 profile views
 1. TargiBroni.pl Cześć Wszystkim, przy okazji mojego poprzedniego zapytania zalogowałem się na ovh gdzie mam trochę starych domen, i przypomniałem sobie o domenie TargiBroni.pl - Temat strzelectwa sportowego coraz szybciej rośnie a targi broni realizowane są w wielu miastach Polski. Myślę, że ma potencjał, ale nie wiem jaki. Gdy ją rejestrowałem, miałem zamiar utworzyć prostą stronę z informacjami na temat różnych targów, jednak z braku czasu porzuciłem temat. Co powiecie?
 2. Panowie, dziękuję, za opinię. Szczerze mówiąc dawno nie interesowałem się tematem domen, mam kilka swoich, a tak jak mówię - decyzję podjąłem spontanicznie. Owszem - w złej wierze, bo liczyłem że ją odsprzedam. Ale - skoro jestem już w takiej sytuacji, to polećcie co robić... Czy firma z marszu ruszy do sądu bądź e-sądu polubownego, czy raczej się ze mną skontaktuje z prośbą o oddanie? Czy jeśli sąd polubowny albo inny sąd napisze o zwrot domeny, to mogę ją od razu oddać - unikając kosztów i problemów. Czy może lepiej od razu napisać do firmy pismo, że chcę im tę domenę oddać.
 3. Masz rację. Działałem bez wątpienia kompulsywnie. Czy mogę ponieść z tego tytułu finansowe konsekwencje?
 4. Hej. Mam taki problem. Otóż, czytając artykuły o jednej firmie i ich rebrandingu zauważyłem, że firma ta nie wykupiła domeny pod nową, zapowiadaną nazwę. Logicznym - zarejestrowałem ją. Teraz się zastanawiam, czy jeśli firma zastrzegła nową nazwę w urzędzie patentowym, to mogą mi ją odebrać za pośrednictwem sądu polubownego, czy raczej nie mają takiej możliwości?
 5. smartalarm.pl prezydent2015.pl j.w. oferty cenowe na pw.
 6. dziękuje bardzo za zaangażowanie. Problem jednak nie jest rozwiązany. Wróciły środki na konto z błyskawicznego przelewu, więc spróbowałem wysłać je na inne konto. Jednak i to nie wyszło, więc jednym słowem nie działają przelewy błyskawiczne. W odpowiedzi na ostatni ticket prosiłem w wypadku nie otrzymania przelewu błyskawicznego o wrócenie środków na konto i wysłanie pieniędzy tradycyjną metodą. Jednakże wolałbym wypłacić je metodą błyskawiczną.
 7. To macie szczęście, gdyż czekam na pieniądze z błyskawicznego przelewu. Najpierw jeden przelew się zatrzymał, potem zleciłem drugi, później połączono mi te przelewy, a teraz mam zablokowaną kasę której nie mogę wycofać, a przelew nie poszedł dalej.
 8. nie mogę edytować, więc dodam, że już drugi dzień support nie rozwiązuje mojego problemu. Co więcej - dwie zlecone wypłaty błyskawiczne dalej wiszą, tyle że zostały połączone w jedną. Odpowiedz supportu taka sama jak wcześniej - przekażemy do działu wypłat. Czy ktoś ma podobny problem?
 9. ja nie podzielam. napisałem ticket dokładnie: 2012-11-20 09:19:25 i odpowiedz otrzymałem dopiero o 2012-11-20 17:03:48 czyli dość późno. Co prawda został problem przekazany do działu księgowego, ale dalej nic...
 10. prezydent2015.pl j.w.
 11. Zawsze jak interesował mnie konkretny keyword to sprawdzałem go w az, gdyż miałem tam możliwość sprawdzenia chyba wszystkich istniejących rozszerzeń. Teraz zmienili panel i już tej możliwości znaleźć nie mogę. Szukam czegoś aktualnie, i nic nie mogę takiego znaleźć. Szczególnie fajnie byłoby możliwe wyszukiwanie hurtowe wszystkich interesujących końcówek...
 12. MakertingWizerunku.pl j.w. Z góry dziękuję wszystkim wyceniającym
×