Jump to content

Liwiusz

Użytkownik
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Liwiusz last won the day on July 8 2022

Liwiusz had the most liked content!

Community Reputation

123 Excellent

About Liwiusz

 • Rank
  Dyskutant
 • Birthday 12/17/1978

Kontakt

 • Strona WWW
  http://remitent.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  prawo wekslowe

Recent Profile Visitors

9,593 profile views
 1. Obawiam się, że źle podchodzisz do tematu. Nie ma czegoś takiego jak "obiektywna wycena domeny". Jeśli już kogoś tu potrzebujesz, bo sam sobie nie radzisz, to pełnomocnika-negocjatora do rozmowy z klientem.
 2. Miałem (opisywane na tym forum) problemy z przeniesieniem domen do tego rejestratora, ostatecznie wybrałem hostido.pl i korzystam bez problemów drugi rok.
 3. 19-30 nie rejestrowałbym
 4. Opiszesz kulisy? Czekałeś przygotowany, czy sponton?
 5. Gratuluję panu rejestrującemu dziś o 19.30 domenę programinformacyjny.pl, przeoczenie autorów programu oznaką ignorancji, czy śmierci domen?
 6. Raczej nieprzydatna w Polsce - tutaj grać w pokera można tylko nielegalnie
 7. No i zablokowano domenę czasopisma nczas.com Kolejny kamyczek do tego, aby rozważać prowadzenie biznesu na czymś innym niż domeny.
 8. Moje spostrzeżenie jest takie, że już bardzo rzadko ktoś reklamuje się domeną. Teraz są hasztagi, czy po prostu same hasła/marki, które konsument ma sobie wyszukać tam, gdzie chce - jeden w googlu, drugi na facebooku, trzeci na instagramie, tik toku itp. Nawet parę dni temu rzuciła mi się w oczy reklama w telewizji, która - zamiast kierować na domenę - to kierowała na "wyszukaj w internecie [hasło kilkuwyrazowe])
 9. Bez poznania nazwy domeny dyskusja jest trochę bezprzedmiotowa.
 10. Problem chyba nie w zawartości strony, tylko w nazwie domeny.
 11. Dziękuję, @Hostidopl, udało się przenieść tę domenę. Okazało się, że OVH stosuje "sztuczne" (nie należące do abonenta - bo RODO) adresy e-mail, które przekazuje do NASK, a NASK na te adresy wysyła maila z aktywacją transferu. W większości przypadków te sztuczne adresy przekierowują maile na maila klienta i transfer normalnie dochodzi do skutku, ale w moim przypadku akurat ten alias nie zadziałał (wysyłane na niego maile wracały ze zwrotką). Parę miesięcy korespondowałem z OVH i NASK i z nowym (innym niż @hostido) rejestratorem, nie wiedząc w czym rzecz, i to był festiwal zbywania. OVH zapewniało, że maile idą na mój adres (i explicite podawało mi w odpowiedzi mój adres, a nie ten alias), NASK i nowy rejestrator kazał sprawdzić, czy do domeny jest przypisany poprawny adres (a ja zapewniałem, że jest, skoro OVH mi to potwierdzał). Dopiero w @hostidopl przy zleceniu transferu mogłem zobaczyć, na jaki naprawdę mail są wysyłane do mnie maile z NASK, co pozwoliło na kolejną, już bardziej konkretną, interwencję w OVH i po paru dniach zmienili adres na poprawny.
 12. We wcześniejszych zgłoszeniach OVH mi potwierdzało, że maile idą na mój adres, nawet podawali ten adres. W dzisiejszym zgłoszeniu napisałem im, że idą na ten "koślawy" mail. Czekam na odpowiedź...
 13. Dobrze, już widzę: W trakcie - odbierz e-mail irsu02qbnm8j1l8tir9a@e.o-w-o.info i potwierdź transfer Oczywiście z tym mailem nie mam nic wspólnego. Po wspisaniu go w google pokazuje się taki artykuł: » * OVH podniosło ciśnienie właścicielom domen .pl -- Niebezpiecznik.pl -- Czy rzeczywiście OVH wysyła błędnie mail na ten wirtualny adres?
×