Jump to content

epca

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by epca

 1. Rejestrowanie z palucha - tak - ale tylko jeśli się ma ku temu jakieś powody. Część osób jednak rejestruje wszystko jak leci (np. ferien24.pl czy wakacje24.de) i liczy na to że tematyka sama się wybroni.
 2. epca

  Tani hosting?

  Napisałem "transfer miesięczny MINIMUM 20GB" więc raczej chodzi mi o minimum 20GB, a nie o minimum ~16,5GB. LaoHost.pl nie do przebicia póki co
 3. Błąd (a raczej niedopatrzenie): " joemonster.org" i "joemonster.org " wyświetlają PR 0. Tylko "joemonster.org" wyświetla PR 3. Wg mnie powinieneś to wyeliminować.
 4. Mi się w ogóle wydaje że wszyscy rejestrują wszystko "z palucha", a cała ta szopka z Dropped czy PD ma tylko napędzać ruch w kieszenie grubym rybom! To podchodzi pod M.L.M. :[
 5. Tzn. co? Jedziesz do Niemiec?
 6. Polecam temat milionerów (końcowe posty): http://www.di.pl/index.php?showtopic=30320
 7. Na początku miałem tak: Ale teraz mam tak: EDIT: Dajesz elempl dalej: wczasy24.de jest wolna wycieczki24.de jest wolna
 8. *wakacje24.de jest wolna
 9. Wg mnie sama domena jest już spalona na starcie. PS. ferie24.de jest wolna
 10. Ocenę czego? Darmowego template'u bez podstron? Robisz sobie jaja?
 11. epca

  Tani hosting?

  Jeśli jest jakiś link polecający to proszę na PW Właśnie czegoś takiego szukałem. Dzięki.
 12. Rumunia posiada skrót .ro a nie .ru To drugie. Żaden z serwisów nie ma powiązania z krajem z rozszerzenia. Może trochę źle zrobiłem sugerując się tymi stronami ale już trudno, proszę tylko nie zadawać pytań "skąd taki pomysł" etc. Jedyny potrzebny post tutaj. O to również w dużej mierze mi chodziło. Dzięki.
 13. Właśnie problem w tym że pod podobną tematyką jest dość ciekawie gdyż domeny .ua i .ru z teksami po angielsku wiodą prym w google.com Stąd moje pytanie.
 14. <foch> Temat do zamknięcia
 15. Dobra... Nie było tematu. Poszukam informacji gdzie indziej.
 16. Temat jest chyba o końcówkach prawda? Chodziło mi o to którą konkretnie końcówkę wybrać. Ma to jakieś znaczenie? Dodam że wszystkie wszystkie związane z tą tematyką są wolne.
 17. Smaka narobiłeś i tyle Zaraz się dowiemy że będzie nam jeszcze głupio kiedy założyciel tego tematu sprzeda tę domenę klientowi końcowemu za zyliony złotych.
 18. Normalka. Ranking Alexy na Top Poland jest już dawno obstawiony. Sprawdź PW
 19. Chce otworzyć serwis. Tematyka: Medycyna. Całość będzie regularnie uzupełniana i pisana w języku angielskim i tu pytanie: Czy dla takiej domeny która będzie pozycjonowana pod angielskie frazy nie będzie stanowiła problemu końcówka PL?
 20. Ty sobie kolegów nie szukaj.
 21. http://komputerki.pl/ A nowekomputerki.pl WOLNE! Szybko mlm bo ci ktoś zwędzi świetny interes! EDIT: http://samochodziki.pl/ A nowesamochodziki.pl stoi nietknięte! Boże jedyny! Gdybym tylko miał na rejestracje tych mega dochodowych domen... pewnie byłbym bogaty w przyszłości... Ale że nie mam to pozwolę Tobie, mlm, zrobić ten świetny interes.
 22. Nie bez powodu też nikt jej wcześniej nie zarejestrował. I przestań udowadniać całemu światu jakie to Ty GENIALNE rejestracje z palucha robisz! Ponawiam apel: Ogarnij się!
 23. Bo to tak jakbyś chciał sprzedać domenę www.CieplaPizza.pl albo www.DzialajaceKomputery.pl - rozumiesz?
×