Jump to content

krejzi

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krejzi

 • Rank
  Nowy
 1. Licytacja na allegro, cena 600 złotych netto (bcm). http://allegro.pl/domena-iclub-pl-licytacj...1871589372.html
 2. krejzi

  iClub.pl

  Witam, Domena iClub.pl na sprzedaż: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=638542 Cena 1500 netto + 23% VAT.
 3. krejzi

  iclub.pl

  Witam, Domena iclub.pl wystawiona na sprzedaż: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=638542 Cena 1500 + VAT.
 4. krejzi

  iclub.pl

  Proszę o oferty na PW, domena www.iclub.pl Zastrzegam sobie możliwość przesłania odpowiedzi na ofertę ze sporym opóźnieniem.
 5. Szacunek dla forum di.pl i dzięki wszystkim !!! W kwestii domen / nazw - naprawdę można liczyć na użytkowników tego forum! Dostałem bardzo dużo propozycji i inspiracji... Dzięki wszystkim!! Wstępnie wybrałem: www.BenefitClub.pl (klub korzyści...) Sam ją wymyśliłem, ale inspiracje się przydały. Domena była wolna. Co sądzicie o tej nazwie? Pozdrawiam wszystkich i dzięki bardzo za pomoc! MK
 6. Unikam nazw ze słowem "karta". Za 5 lat wszystkie karty mogą pójść do kosza - zastąpimy je aplikacjami na telefon komórkowy.
 7. Nawet ciekawa. Jesteś właścicielem to możesz napisać na pw jaka byłaby cena.
 8. Głównie dla właścicieli punktów, czyli firm - bo im to muszę sprzedać - oni płacą. Ale odbiorcy (klienci) też będą tam zaglądać, tak jak na payback.pl. Więc nazwa musi wydać się też ciekawa dla odbiorców.
 9. "Witam, dzwonię z firmy LMA.pl. Że co?" Trudno się wymawia. Tages.pl - z niczym się nie kojarzy dla mnie, jak to słyszę.
 10. alpine5/ Sebastian - dobry jesteś w te klocki, nie odpuszczaj sobie, tylko następnym razem rezerwuj jak coś fajnego znajdziesz ! Domena już zarezerwowana. Dla mnie loyality.pl pasuje tylko na 75%. Moje rozwiązanie z jednej strony skierowane jest do firm, z drugiej do klientów. Firmy są najważniejsze, ale nazwa nie może "razić" samych klientów, a klienci nie lubią o sobie myśleć, że są "Lojalni". W tym projekcie zero kompromisów - wszystko musi być idealne, na 100%. Pozdr.
 11. Domena jest sama w sobie fajna, trzeba przyznać. Ale nie dla aplikacji skierowanej do firm
 12. DOBRE !!!! ale... Mutualizm... Czy to jakaś choroba? Ok, przeczytałem definicję - znaczenie jest genialne i gratulacje za super skojarzenie. Ale to po prostu nie brzmi to dobrze. Właśnie takich rzeczy szukałem - jakieś skojarzenie nie bezpośrednie z relacją pomiędzy klientem a firmą. Miałem skojarzenie ze słowem Merkury, patron zysku, kupców i handlu (i jeszcze kilku innych rzeczy pewnie...). Powinno to być słowo, które każdy już kiedyś słyszał, dzięki temu łatwo je zapamięta!
 13. To ma być aplikacja dla przedsiębiorców, myślisz, że "łyknął" nazwę swojaki.pl?
×