Jump to content

romek76

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About romek76

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

1,359 profile views
 1. Zmieniając nieco temat- kiedyś wyceniałem tu na forum pewną domenę - mniejsza z tym jaka to była domena. Ogólnie dużo forumowiczów mi powiedziało, że nie mam szans na jej sprzedaż a mimo to fajnie dała się sprzedać. Więc napiszę to czego sam nie wymyśliłem- Domena Jest Warta Tyle Ile Ktoś Za Nią Zapłaci. Tyle w tym temacie.
 2. Rzeczywiście- lekki błąd literkowy- teraz to zauważyłem. Mimo to i tak wszyscy by wiedzieli , że o to samo chodzi. Nie bądźmy tacy szczegółowi co do nazwy domeny.
 3. Pytasz co to jest "graffity"? Dla niezorientowanych: https://pl.wikipedia.org/wiki/Graffiti
 4. antygraffity.pl Dobra domena? Moim zdaniem na usługi firmy usuwającej graffity jest w sam raz. Też jesteście tego zdania?
 5. Czas pokaże czy Twoja negatywna opinia odnośnie zakupu tego typu domen była prawdą.
 6. Nazwa "meta" albo już albo za niedługo tą nazwą będzie posługiwał się Facebook. Co sądzicie o domenach z tą nazwą w celu zakupu i odsprzedaży później domen z tą nazwą? Jeśli o mnie chodzi mam 2 domeny , które być może kiedyś pod tą nazwą nabiorą wartości. Zapraszam do komentowania tego typu nowej sytuacji w kwestii facebooka.
 7. shazza.pl Shazza.pl Ile może być warta?
 8. Co sądzicie o moim nabytku- czyli zakupie domeny shazza.pl ? O dziwo była wolna.
 9. Dzięki Kangurze za szczerą i konkretną opinię odnośnie mojej domeny.
 10. dronopaczka.pl Moim zdaniem nieco jeszcze futurystyczna nazwa domeny. Lepszą- czyli paczkodron.pl już ktoś inny wcześniej zakupił. Co myślicie konkretnie o mojej domenie? Jest troszkę warta na dzień dzisiejszy?
 11. kiwano.pl Ogórek kiwano, kiwano, ogórek afrykański Owoce owalne, długości 10–15 cm o wadze 200–300 g. Miąższ o orzeźwiającym smaku, wraz ze znajdującymi się w środku nasionami spożywa się na surowo.
 12. klikers.pl Utwórz nowy temat Czyżby fajna domena pod serwis typu "Kliknij w reklamę- zarób parę groszy od klika"?
 13. salescentrum.com Wcześniej pisałem o tej samej domenie do wyceny jednak z końcówką pl Tym razem proszę o opinie czy salescentrum.com jest warta około 342$ ? Poniżej tej ceny tak czy tak nie sprzedam Domena w zastosowaniu na centra handlowe/ duże sklepy Co myślicie o tej nazwie?
 14. Postanowiłem domenkę wystawić na Allegro Oczywiście nie mówię tu o "kosmicznych" kwotach Kto chce ten znajdzie Pozdrawiam i udanego dnia życzę forumowiczom
 15. ombeltus- dzięki za słowa uznania odnośnie mojej domeny.. Tylko co bym z takimi pieniędzmi zrobił?? Pewnie w jakiś nałóg wpadł lub w hazard hehh
×