Jump to content

domanpw

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

domanpw last won the day on December 27 2020

domanpw had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

About domanpw

 • Rank
  Dyskutant
 • Birthday 01/01/1915

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  a tam.....

Recent Profile Visitors

11568 profile views
 1. Moja "była" . Kilka lat temu sprzedana KK, ale z tego co kojarzę, nie była chyba zagospodarowana. # virtualoffice.com.pl
 2. reformaemerytalna.pl Witam, sprzedam rzeczoną domenę. Zarejestrowana 22.05.2012 r. Wygasa 21.06.2021 r. Domeny nie będę przedłużał, zapewne będzie licytowana. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
 3. Nie są nawet warte kwoty, którą wydałeś na ich rejestrację..... No chyba, że byla jakaś promocja w LH..
 4. mikrozrodla.pl Witam, chciałbym poznać Wasze opinie na temat rzeczonej domeny. Jaka byłaby Wasza cena, gdybyście mieli się zamiar jej pozbyć ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Czy w tym roku otrzymaliście świąteczne niespodzianki od AM ? Pytam, bo najwidoczniej w tym roku nie zasłużyłem....
 6. To warto było dokładnie przeczytać mój post.......
 7. Piszę o domenach, ktore ja zlecam/zlecałem do przechwycenia. Tu DD od niedawna jest skuteczniejszy.
 8. Coraz mniej domen, zamówionych przeze mnie do przechwycenia, jest łapanych przez AM. W ostatnim tygodniu skuteczniejszy jest już nawet DD.....
 9. U mnie miała miejsce podobna sytuacja.
 10. Przyznaj, cieszyłbyś się, nie? Oho, ktoś chyba ma "gula" .
 11. Jest gdzieś temat na forum, gdzie można było umieszczać oferty (nie dotyczące domen) otrzymane poprzez formularze kontaktowe.Nie mogłem go znaleźć, więc pozwoliłem sobie napisać w tym wątku.Być może, któryś z użytkowników (bezpośrednio lub też pośrednio) skorzysta . Treść wiadomości: Potrzebuję 60 szt grzejników pokojowych i 24 łazienkowe proszę o kontakt telefoniczny . Skontaktowałem się klientką.Sprawa jest pilna, z kategorii "na już".Otrzymałem pozwolenie na użyczenie danych kontaktowych osobom, które ewentualnie mają możliwość zrealizować rzeczone zamówienie.
 12. Widzę, że AM wprowadził chat online dla klientów.Uważam, że to dobry pomysł.Może klientowi usprawnić cały proces zakupu domeny w serwisie.
×