Jump to content

domanpw

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by domanpw

 1. Ty tak na serio ?????
 2. Nieopłacona przez klienta?
 3. Moja "była" . Kilka lat temu sprzedana KK, ale z tego co kojarzę, nie była chyba zagospodarowana. # virtualoffice.com.pl
 4. reformaemerytalna.pl Witam, sprzedam rzeczoną domenę. Zarejestrowana 22.05.2012 r. Wygasa 21.06.2021 r. Domeny nie będę przedłużał, zapewne będzie licytowana. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
 5. Nie są nawet warte kwoty, którą wydałeś na ich rejestrację..... No chyba, że byla jakaś promocja w LH..
 6. mikrozrodla.pl Witam, chciałbym poznać Wasze opinie na temat rzeczonej domeny. Jaka byłaby Wasza cena, gdybyście mieli się zamiar jej pozbyć ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 7. Czy w tym roku otrzymaliście świąteczne niespodzianki od AM ? Pytam, bo najwidoczniej w tym roku nie zasłużyłem....
 8. To warto było dokładnie przeczytać mój post.......
 9. Piszę o domenach, ktore ja zlecam/zlecałem do przechwycenia. Tu DD od niedawna jest skuteczniejszy.
 10. Coraz mniej domen, zamówionych przeze mnie do przechwycenia, jest łapanych przez AM. W ostatnim tygodniu skuteczniejszy jest już nawet DD.....
 11. U mnie miała miejsce podobna sytuacja.
 12. Przyznaj, cieszyłbyś się, nie? Oho, ktoś chyba ma "gula" .
 13. Jest gdzieś temat na forum, gdzie można było umieszczać oferty (nie dotyczące domen) otrzymane poprzez formularze kontaktowe.Nie mogłem go znaleźć, więc pozwoliłem sobie napisać w tym wątku.Być może, któryś z użytkowników (bezpośrednio lub też pośrednio) skorzysta . Treść wiadomości: Potrzebuję 60 szt grzejników pokojowych i 24 łazienkowe proszę o kontakt telefoniczny . Skontaktowałem się klientką.Sprawa jest pilna, z kategorii "na już".Otrzymałem pozwolenie na użyczenie danych kontaktowych osobom, które ewentualnie mają możliwość zrealizować rzeczone zamówienie.
 14. Widzę, że AM wprowadził chat online dla klientów.Uważam, że to dobry pomysł.Może klientowi usprawnić cały proces zakupu domeny w serwisie.
 15. Coś się zmieniło w ostatnich dniach, bo prowizja od sprzedaży wynosiła 5%......
 16. Po raz kolejny żadnej wiadomości na poczcie o otrzymanej ofercie. Oferta złożona ubiegłej nocy.....
 17. Nie pogrążaj się już, nie pisz więcej.... Tak dla dobra własnego jak i forum. P.S.Skoro masz tak dużo do powiedzenia na temat cudzych domen, to może czas pochwalić się własnym portfolio?
 18. Geriatrzy Pl Dosłownie przed chwilą "regnąłem".Widziałem, że była już ładnych parę lat temu zarejestrowana. Mimo wszystko zdziwiłem się widząc ją wolną.
 19. Też bym chciał wiedzieć, czy istnieje możliwość zablokowania tego barana. Podobna sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu i z tego co pamiętam, to persona z tego forum była za to odpowiedzialna.....
 20. W zalewie tych niepochlebnych opinii i zastrzeżen co do działania nowej wersji serwisu muszę jednak obiektywnie pochwalić AM w kwestii przechwytywania domen. Przedłużona propomocja cenowa za pomyślne przechwycenie plus bardzo wysoka skuteczność.Zdecydowaną większość zleconych przeze mnie domen przechwytuje bowiem Aftermarket.pl. Tyle.
 21. Zarówno wczoraj jak i dzisiaj otrzymalem wiadomości od klientów, którzy nie dostali maili z moją propozycją w prowadzonych negocjacjach...Dobrze, że zareagowali na info o wygaśnięciu kontroferty. Druga sprawa to informowanie użytkowników o otrzymanych ofertach.Jakiś czas temu dostałem wiadomość dopiero po kilku dniach.Dzisiaj podobnie, tylko że z kilkugodzinnym opóźnieniem.
×