Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1516
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Everything posted by FlashT

 1. @vul a Ty serio jeszcze temu gościowi odpisujesz? Nie karm trolla, to może umrze z głodu. Ostatnio dostał taką porcję strawy, że pewnie nie w najbliższym czasie, ale może ludzie się nauczą.
 2. Tylko dziś! Wszystkie moje domeny 200% drożej! W końcu zaoszczędzicie na zakupach innych rzeczy
 3. zaprawdę powiadam wam, kto mówi o swoich zarobkach, jest albo szalony, albo pijany
 4. Ciekawe ile kosztuje rejestratora...
 5. FlashT

  DUPA.biz

  nie do końca widzę zastosowanie jakiekolwiek
 6. Ja nie pojemajem W sensie za to, że złapiesz kogoś w szpony cookies googla?
 7. Ktoś powinien nad tym zapanować. W końcu NASK to państwowy instytut badawczy. A robią po prostu z tego interes. Masakra. To wszystko powinno już być powstrzymane na etapie pobierania kasy za nieudaną komendę. I czyja to wina? Wina Tuska! xD A teraz to wina Kaczuszki. Ktoś powinien w końcu przywołać ten instytut do porządku. Śmierdzi to na kilometr. Jak Pisiorki stracą władzę, to ktoś im się w końcu dobierze do skóry. Oby sensownie.
 8. Akurat nCoV to powinien pozytywnie wpłynąć.
 9. Chodzi mi o screenshoty (zrzuty ekranu) z gier.
 10. Raczej użyć screenów czyiś innych do sprzedaży gier.
 11. FlashT

  onepres.pl

  W sensie to była taka dyskretna odpowiedź na temat wartości domeny.
 12. FlashT

  onepres.pl

  A co to jest "książka"?
 13. Orientuje się ktoś jak sprawa wygląda? Jeśli zerżnę screeny skądś, to mogą mnie o to pozwać? Zakładam, że nie ma ich watermarku. A nawet jeśli jest, to co wtedy? Mają prawo do takich screenów w świetle prawa polskiego?
 14. Zarówno rejestracja jak odnowienie. Mogą być różni dostawcy, jeśli ten pierwszy przy rejestracji nie stawia żadnych dziwacznych warunków apropos przeniesienia. Ktoś coś?
 15. FlashT

  onepres.pl

  a co to jest onepress?
 16. FlashT

  moonshine.pl

  pozwę Cię, taki był mój nick w World of Warcraft, oddawaj! xD
 17. O, a ja wręcz przeciwnie. Że pożałowali kasy na zdobycie domeny bez IDN. Kiedyś śmiałem się z tekstu szefa w smsie, że "laski mu nie robię". Dzisiaj to pod mobbing można by podciągnąć
 18. @Kangur oczywiście każdy może mieć inaczej, ja mam bardzo różnie pod tym względem, staram się używać poprawnej polszczyzny tam, gdzie uważam to za stosowne.
 19. Obawiam się, że tutaj wywyższany jest udział samego IDN'a. Nawet jak by to była domena np. "ledgeraccounts.com", to doszło by do tego samego. Z powodu przecieku danych użytkowników, nie nazwy domeny. Wręcz wydaje mi się, że mogłoby to być mniej podejrzane dla niektórych.
 20. Ja uważam, że domeny IDN to jakaś porażka totalna i w ogóle taki twór nie powinien istnieć. Może to miało sens jak jakieś staruszki uczyły się korzystać z Internetu. Teraz tamte staruszki już nie żyją, a nowe staruszki mają wystarczające doświadczenie w tym, aby wiedzieć, że adresów URL nie wpisuje się z polskimi (czy innymi tam) znakami.
 21. jej dobrze, że nie korzystam z FNFZ (pierwse F to takie od FOFF czy FU)
 22. ja nawet nie wiem jakie ja mam, a co dopiero ktoś
×