Jump to content

trzyliterowe

Użytkownik
 • Content Count

  657
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

trzyliterowe last won the day on April 6

trzyliterowe had the most liked content!

Community Reputation

142 Excellent

About trzyliterowe

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

13783 profile views
 1. Witam, Chodzi mi o filtr który ze zdjęcia odczytywał by konkretne dane np. kod kreskowy i eksportował by wynik to jakiegoś pliku tekstowego, chciał bym żeby coś takiego wykonywało się automatycznie najlepiej w chmurze. Czy jest w ogóle możliwe coś takiego napisać ?
 2. Hej, a powiedz mi czy przez te 15 lat jak posiadasz tą domenę dostałeś tylko jedna ofertę/zapytanie ?
 3. Może jako autor tego tematu dostanę na PW jakiś dodatkowy rabacik ;P przyznaję bez bicia że tak ekspresowa odpowiedź skusiła mnie do prześledzenia oferty a czy coś wybiorę zobaczymy.
 4. Za chwile wywołasz wilka z lasu Nie zawsze pieniądze są najważniejsze o tyle w temacie
 5. Na prawdę Cię lubię i niech tak zostanie tak jak sam wkleiłeś zdjęcie od opini jest opineo. Też uważam że Daniel ma wiedzę ale swoją odpowiedź w temacie podkreślił linkiem do materiału A Ty nie ;p w sumie nie wiem jakie masz zadanie czy robić reklamę czy antyreklame ;p to ostatnie zdanie to żart - dalej nie wchodzę w dyskusję a administrację proszę o oczyszczenie tematu
 6. Po żadnej złości proszę nie komentować wypowiedzi ponieważ ten temat skończy się jak każdy inny. Nie mam nic personalnie do Ciebie ale następne tego typu wpisy kogokolwiek będę prosił administrację o usunięcie.
 7. Hej, Od razu zaznaczę że nie chce być najlepszy i mega Level up ;p Chciałem zapytać jakie szkoły/firmy polecacie jeśli chodzi np o kursy online ? Osobiście rozglądam się za kursem Excel, analityk danych. Chętnie też dowiem się jakie inne kursy polecacie.
 8. Z życia wiem że jeśli dzieci dostają znaczny majątek w wieku 18 lat nie są zbyt poradni życiowo więc nie chcę żeby tylko w tym wszystkim widział $$. Powiem Ci że bardziej bym chciał żeby to była jako ciekawostka i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów nawet sobie nie zdajesz sprawy ilu ja na tym forum poznałem ciekawych ludzi i nie zawsze z nimi tylko rozmawiamy o domenach ale po prostu o życiu. Ok 4 lat temu byliśmy tylko z żoną na spotkaniu pod namiotami, były też dzieci i nigdy w życiu nie zapomnę jaka to była wyjątkowa atmosfera i już z niecierpliwością czekam aż ten wirus się skończy i będziemy mogli w trójkę na takie spotkanie się wybrać.
 9. Jesteś w stanie polecić jakieś swoje źródła z których nabywasz te kamienie ? oczywiście jeśli nie tu to nawet na PW.
 10. Jeżeli chodzi o kryptowaluty to mam tylko zainwestowane już w tej chwili to co jest czystym zyskiem z tej inwestycji więc żadnej straty już nie będzie a opale dlatego że bardzo mocno zwróciły kolorystycznie moją uwagę już bez analizy na zapotrzebowanie, wydobycie lub inne czynniki wpływające na jego wartość A Ty posiadasz jakieś kamienie ?
 11. Udało mi się wywołać wilka z lasu ;P Oczywiście że narzucanie dziecku czegoś jest bardzo dużym błędem i mam to z tylu głowy. Domeny uważam za dodatkowe zajęcie i na prawdę do niczego mojego synka nie będę namawiał, mam też dla niego takie dodatkowe rzeczy jak monety kolekcjonerskie kryptowaluty oraz archiwalne zestawy LEGO a pewnie i tak będzie chciał zostać strażakiem Chętnie też bym pogadał na temat kamieni szlachetnych ponieważ też od dłuższego czasu przyglądam się takiej inwestycji - akurat jeśli chodzi o mnie to moją uwagę zwróciły opale.
 12. A ja dziś napiszę takie inne przywitanie ;p 30 marca o godzinie 14:34 urodził się mój pierwszy kochany synek Filip dziś licytowaalismy wspólnie pierwsza opcję do jego portfolio ;p Mam nadzieję że za 16 lat zarejesteuje się sam A na skrzynnce email będzie już miał za sobą nie jedna zrealizowana opcje na domenę ;p
 13. Przyznaję bez bicia że masz wiedzę i na prawde Ci jej zazdroszczę - serio. Zdarzyło mi się obrazić Ciebie na tym forum ale teraz za to żałuję i szczerze na prawdę przepraszam ale powiedz czy chcesz się że wszystkimi tak kłócić? Nie chce Cię uczyć bo na pewno jesteś dorosły ale gdybyś chodź odrobinę nie podchodził do każdego z taka wcieklaścia to naprawdę był byś bardzo przydatnym użytkownikiem tego forum
×