Jump to content

trzyliterowe

Użytkownik
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

trzyliterowe last won the day on April 6

trzyliterowe had the most liked content!

Community Reputation

142 Excellent

About trzyliterowe

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

13963 profile views
 1. Artykuły.pl Na sprzedaż: Artykuły.pl 1000zł
 2. Właśnie podobna do hdi i to moim zdaniem duży minus ale to znów tylko moje zdanie. Gdybym uzyskał wszytko powyzej 1500zl uważał bym za sukces.
 3. Sam sobie odpowiedziałeś na Twoje pytanie wiec po co ta wycena ?
 4. Odkopię temat ;p może coś na + się zmieniło
 5. Atrakcyjnedomy.pl Atrakcyjnedomy.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2521307/?_track=0d6a9294a03882b99dd18c695a1ed26d Zakończenie 9 czerwiec 2021r.
 6. Witam, Chodzi mi o filtr który ze zdjęcia odczytywał by konkretne dane np. kod kreskowy i eksportował by wynik to jakiegoś pliku tekstowego, chciał bym żeby coś takiego wykonywało się automatycznie najlepiej w chmurze. Czy jest w ogóle możliwe coś takiego napisać ?
 7. Hej, a powiedz mi czy przez te 15 lat jak posiadasz tą domenę dostałeś tylko jedna ofertę/zapytanie ?
 8. Może jako autor tego tematu dostanę na PW jakiś dodatkowy rabacik ;P przyznaję bez bicia że tak ekspresowa odpowiedź skusiła mnie do prześledzenia oferty a czy coś wybiorę zobaczymy.
 9. Za chwile wywołasz wilka z lasu Nie zawsze pieniądze są najważniejsze o tyle w temacie
 10. Na prawdę Cię lubię i niech tak zostanie tak jak sam wkleiłeś zdjęcie od opini jest opineo. Też uważam że Daniel ma wiedzę ale swoją odpowiedź w temacie podkreślił linkiem do materiału A Ty nie ;p w sumie nie wiem jakie masz zadanie czy robić reklamę czy antyreklame ;p to ostatnie zdanie to żart - dalej nie wchodzę w dyskusję a administrację proszę o oczyszczenie tematu
 11. Po żadnej złości proszę nie komentować wypowiedzi ponieważ ten temat skończy się jak każdy inny. Nie mam nic personalnie do Ciebie ale następne tego typu wpisy kogokolwiek będę prosił administrację o usunięcie.
 12. Hej, Od razu zaznaczę że nie chce być najlepszy i mega Level up ;p Chciałem zapytać jakie szkoły/firmy polecacie jeśli chodzi np o kursy online ? Osobiście rozglądam się za kursem Excel, analityk danych. Chętnie też dowiem się jakie inne kursy polecacie.
 13. Z życia wiem że jeśli dzieci dostają znaczny majątek w wieku 18 lat nie są zbyt poradni życiowo więc nie chcę żeby tylko w tym wszystkim widział $$. Powiem Ci że bardziej bym chciał żeby to była jako ciekawostka i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów nawet sobie nie zdajesz sprawy ilu ja na tym forum poznałem ciekawych ludzi i nie zawsze z nimi tylko rozmawiamy o domenach ale po prostu o życiu. Ok 4 lat temu byliśmy tylko z żoną na spotkaniu pod namiotami, były też dzieci i nigdy w życiu nie zapomnę jaka to była wyjątkowa atmosfera i już z niecierpliwością czekam aż ten wirus się skończy i będziemy mogli w trójkę na takie spotkanie się wybrać.
 14. Jesteś w stanie polecić jakieś swoje źródła z których nabywasz te kamienie ? oczywiście jeśli nie tu to nawet na PW.
×