Jump to content

trzyliterowe

Użytkownik
 • Content Count

  688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

trzyliterowe last won the day on May 3 2022

trzyliterowe had the most liked content!

Community Reputation

167 Excellent

About trzyliterowe

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

15,576 profile views
 1. Czy gnum.pl zniknęło z rynku i zostało kupione przez LH.pl ? Coś ktoś wie ?
 2. + poniesienie kosztu przedłużenia opcji.
 3. Z czystej ciekawości zapytam jak po dłuższym czasie wygląda wspopraca z nowym przechwytywaczem ?
 4. "Żeby nadchodzący rok był przynajmniej tak dobry jak 2023 " -
 5. Dzień Dobry, Czy macie może doświadczenie z firmami, osobami które mają w swoim portfolio wykonanie giełdy ? hmm cieżko coś takiego wprost przytoczyć ale pierwsze co przychodzi mi na myśl to automarket.pl. panel klienta + podstawowa wyszukiwarka gdzie można ją pod swoją branżę dostosować. Jaki jest koszt takiego projektu? jaki serwer ? w jakim języku programowania ? Tak wiem widziałem jakieś proste rozwiązania takich portali ogłoszeniowych ale czy warto w ogóle się nad nimi pochylać ? Wiem, wiemy że mamy tu też osobę od serwerów i w sumie bardzo chętnie przeczytam też jego w tym temacie sugestie.
 6. Najwięcej sprzedał NASK i skoro strzyma jeszcze to się opłaca a tak serio 3 x NIE.
 7. Najlepsze w tym to że nic, ciekawostka.
 8. W sumie spontan 5 min przed poniewaz wcześniej rozpakowywałem zabawkowa śmieciarkę dla syna Czułem że takich jak ja bedzie więcej więc moje zdziwienie było ogromne że wolna. Już nie "Wiadomości" a "19:30" - tak nazywa się nowy program informacyjny Telewizji Polskiej. Widzów przywitał Marek Czyż. A wiec 15 złoty w plecy 19-30.pl zarejestrowana 19:56 ale to nie ja
 9. Wydaje mi się że na pocztaku będzie to miało bardziej negatywne skutki niż pozytywne ale z czasem się to zmieni. Też uważam to za zagrożenie ale jeszcze nie w takim stopniu żebym panikował ze swoim skromnym portfolio.
 10. I niestety też właśnie dlatego odpuściłem dalsze licytowanie, szkoda.
 11. Dzień dobry, Wiem że są tu osoby które na tym rynku funkcjonują od bardzo dawna i pamiętają jak to było od roku 1994 kiedy to była możliwość rejestracji domeny .pl Czy jesteście w stanie opisać jakie były procedury, ceny itp ?
 12. Serio? myślisz że Korneliusz tylko czeka abyś go wywołał do tablicy i opisze Ci wszystkie swoje transakcje albo chociaż tą ostatnią ? Lubię Cię ale zaskakujesz mnie. Korneliusz jest najlepszym przykładem jak bez rozgłosu robić kasę
×