Jump to content

Domenatorix

Użytkownik
 • Content Count

  667
 • Joined

 • Days Won

  14

Domenatorix last won the day on August 7

Domenatorix had the most liked content!

Community Reputation

155 Excellent

About Domenatorix

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  domeny, programowanie, łączność

Recent Profile Visitors

16066 profile views
 1. Nikt Cię nie nauczył, że nie kopie się leżącego? Co Ty właściwie próbujesz osiągnąć?
 2. Jak wyżej. Z podobnych domen zajęte i działające są m.in.: skup-mieszkan.pl skupmieszkan24.pl e-skupmieszkan.pl skupmieszkan24h.pl skupmieszkankatowice.pl skupmieszkan-katowice.pl skupmieszkankielce.pl skupmieszkanlublin.pl skupmieszkan-lublin.pl skupmieszkanolsztyn.pl skupmieszkanpila.pl skupmieszkanslask.pl skupmieszkan-slask.pl skupmieszkanszczecin.pl skupmieszkanwalcz.pl skupmieszkan.com.pl skup-mieszkan.com.pl skupmieszkan.net.pl skupmieszkan.katowice.pl skupmieszkan.pila.pl skupmieszkan.rybnik.pl skupmieszkan.slask.pl skupmieszkan.warszawa.pl skupmieszkan.waw.pl skupmieszkan.wroclaw.pl skupmieszkan.eu skup-mieszkan.eu skupmieszkan.com skup-mieszkan.com skupmieszkan.net skupmieszkan.info skupmieszkan.org skupmieszkan.biz
 3. Wiadomość dołączona do oferty na szalone 1.20 PLN (słownie: jeden złoty dwadzieścia groszy). Na prośbę o sprawdzenie liczby zer oczywiście brak odpowiedzi .
 4. programy.biz programy.do programy.jp programy.pro programy.com.ua
 5. Rozczaruję Was, ale to nie jest polskie słowo. Polskim słowem jest „współżycie”, jak również wiele innych mniej lub bardziej przyzwoitych rzeczowników. „Seks” jest tylko spolszczeniem angielskiego „sex”.
 6. OgloszeniaNieruchomosci.pl UrodaOnline.pl
 7. Zdaje się, że nie została opłacona przez zwycięzcę licytacji, bo abonent jest ten sam.
 8. uroda*net 25 000 PLN netto (30 750 PLN brutto)
 9. Po pierwsze domeny to nie towar, więc już samo to dowodzi, że nie można rozważać spekulacji w kontekście domen internetowych. A najbardziej wymierne koszty, czyli wszelkiego rodzaju opłaty (za przechwycenia, rejestracje i przedłużenia) ponoszone przez nas na rzecz wszelkiego rodzaju pośredników, według Ciebie się nie liczą? Za wszystkimi tymi pośrednikami stają rejestry domen, którym z kolei to pośrednicy muszą płacić w imieniu rejestrujących domeny. Największą spekulacją to jest działalność rejestrów domen. O ile my, inwestorzy, możemy łatwo wyliczyć, jakie ponosimy koszty, podobnie pośrednicy, to jak uzasadnić takie, a nie inne ceny hurtowe narzucane przez rejestry? Jakie rejestry domen ponoszą właściwie koszty?
 10. Upoważniłem Cię do wypowiadania się o moich prawach? Nie, więc zajmij się swoimi. Zapytam jeszcze raz: Kto Tobie zlikwidował prawo do własności?
 11. Kto Ci w Polsce zlikwidował prawo do własności?
 12. Nie sprzeda się, bo nie jest zarejestrowana.
 13. Może chodzi o to, że Paypal domyślnie uważa roszczenia płacących za zasadne, dlatego przyjmij płatność przez Paypal, zleć od razu wypłatę na swój rachunek bankowy i dokonaj cesji dopiero, gdy zostaną one zaksięgowane przez bank.
 14. A dlaczego miałoby to nie być możliwe? Daty wygasania domen są jawne.
×