Jump to content

Domenatorix

Użytkownik
 • Content Count

  673
 • Joined

 • Days Won

  15

Domenatorix last won the day on March 27

Domenatorix had the most liked content!

Community Reputation

158 Excellent

About Domenatorix

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  domeny, programowanie, łączność

Recent Profile Visitors

16553 profile views
 1. Kebab również poszedł w dobrej cenie.
 2. Widzieliście już reklamę serwisu samochody.pl ?
 3. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508325 Wygrała oferta późniejsza, chociaż nie przebiła ani o grosz oferty innego licytującego . Czego tu nie rozumiem?
 4. Dostałem płatność w dolarach przez Sedo. Jak ją teraz wypłacić, żeby jak najmniej stracić na przewalutowaniach?
 5. Zauważyliście, że AfterMarket już nie umożliwia nadania własnego tytułu przelewowi wypłaty z salda? Ktoś zna przyczynę?
 6. Nikt Cię nie nauczył, że nie kopie się leżącego? Co Ty właściwie próbujesz osiągnąć?
 7. Jak wyżej. Z podobnych domen zajęte i działające są m.in.: skup-mieszkan.pl skupmieszkan24.pl e-skupmieszkan.pl skupmieszkan24h.pl skupmieszkankatowice.pl skupmieszkan-katowice.pl skupmieszkankielce.pl skupmieszkanlublin.pl skupmieszkan-lublin.pl skupmieszkanolsztyn.pl skupmieszkanpila.pl skupmieszkanslask.pl skupmieszkan-slask.pl skupmieszkanszczecin.pl skupmieszkanwalcz.pl skupmieszkan.com.pl skup-mieszkan.com.pl skupmieszkan.net.pl skupmieszkan.katowice.pl skupmieszkan.pila.pl skupmieszkan.rybnik.pl skupmieszkan.slask.pl skupmieszkan.warszawa.pl skupmieszkan.waw.pl skupmieszkan.wroclaw.pl skupmieszkan.eu skup-mieszkan.eu skupmieszkan.com skup-mieszkan.com skupmieszkan.net skupmieszkan.info skupmieszkan.org skupmieszkan.biz
 8. Wiadomość dołączona do oferty na szalone 1.20 PLN (słownie: jeden złoty dwadzieścia groszy). Na prośbę o sprawdzenie liczby zer oczywiście brak odpowiedzi .
 9. programy.biz programy.do programy.jp programy.pro programy.com.ua
 10. Rozczaruję Was, ale to nie jest polskie słowo. Polskim słowem jest „współżycie”, jak również wiele innych mniej lub bardziej przyzwoitych rzeczowników. „Seks” jest tylko spolszczeniem angielskiego „sex”.
 11. OgloszeniaNieruchomosci.pl UrodaOnline.pl
 12. Zdaje się, że nie została opłacona przez zwycięzcę licytacji, bo abonent jest ten sam.
 13. uroda*net 25 000 PLN netto (30 750 PLN brutto)
 14. Po pierwsze domeny to nie towar, więc już samo to dowodzi, że nie można rozważać spekulacji w kontekście domen internetowych. A najbardziej wymierne koszty, czyli wszelkiego rodzaju opłaty (za przechwycenia, rejestracje i przedłużenia) ponoszone przez nas na rzecz wszelkiego rodzaju pośredników, według Ciebie się nie liczą? Za wszystkimi tymi pośrednikami stają rejestry domen, którym z kolei to pośrednicy muszą płacić w imieniu rejestrujących domeny. Największą spekulacją to jest działalność rejestrów domen. O ile my, inwestorzy, możemy łatwo wyliczyć, jakie ponosimy koszty, podobnie pośrednicy, to jak uzasadnić takie, a nie inne ceny hurtowe narzucane przez rejestry? Jakie rejestry domen ponoszą właściwie koszty?
×