Jump to content

mirnos

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mirnos

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mirnos

  xvv.pl

  Dalej dostępna?
 2. Właśnie trafiłeś na listę ignorowanych użytkowników u mnie. Wyjdź na spacer z psem bo widać, że masz jakieś problemy emocjonalne.
 3. Moim zdaniem - nie warto. Na każdym rynku gdzie działa 1and1 użytkownicy tej firmy zgłaszają duże problemy i z hostingiem i z domenami. Posiadałem domeny .co.uk w UK w 1and1 i niestety transfer domeny zarejestrowanej u nich do innego podmiotu - ze względu na nagły skok ceny domeny w 1and1 - oparł się o pisma do NOMINET jakie musiałem kierować. Wiem tylko jedno - duży moloch to brak kontaktu - nie ma z kim rozmawiać i niestety potwierdzają to moje próby kontaktu z 1and1 w Polsce.
 4. Ok, czy zatem rejestrator może żądać dodatkowych kosztów za ukrycie tych danych traktując to jako dodatkową usługę? Spotkałem się z różnymi ofertami - niektórzy oferują gratis ukrycie danych ale wyższy koszt domeny, inni - ukrywają za oplatą ale cena domen jest niższa.
 5. Na tę stronę trafiłem przypadkiem, szukałem informacji prawnych o domenach (posiadam ich kilkadziesiąt). Cieszę się że udało mi się trafić tutaj i mam nadzieję, że otrzymam tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania!
 6. Przerabiałem ten temat. Polecam złożyć do UP zgłoszenie z rejestracją znaku towarowego o nazwie domeny.pl, dzięki temu zabezpieczysz się przed ewentualnymi roszczeniami poważnego inwestora. Zarejrejestują Ci znak towarowy jeżeli udowodnisz że np. masz firmę o tej nazwie.
 7. Witam Od pewnego czasu przyglądam się kwestiom związanym z domenami globalnymi. Czasami można trafić całkiem fajną domenę globalną, niestety obawiam się o dane w bazie WHOIS. Czy można jakoś zmusić polskiego rejestratora do ukrycia tych danych tak jak jest to dla domen polskich?
×