Jump to content
novitz

Tablica.pl zmienia nazwę na OLX.pl

Recommended Posts

Słabo to wszystko wygląda. Pozostaje tylko pozazdroćcić właścicielom literówek tej marnej trzyliterówki :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedynie utrata prawa do domeny moze uzasadnic taka zmiane bo jesli tymi ludzmi kierowalo cos innego to zasluguja na biznesowa nagrode darwina.

Chociaz wlasnie gdzies tam czytalem, mozliwe ze tu na forum o tym ze domena tablica.pl nie zostala sprzedana a wlasciciel z nia wszedl do spolki. Mozliwe ze przestali sie dogadywac i dlatego zmieniaja nazwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kojarze go z Koła Fortuny a jestem 35- a nawet 30-minus :P aczkolwiek sama zmiana i nazwy i potralu wcale mi się nie podoba... OLX - przeciez to nic nikomu nie mówi a tablica miała juz wypracowany i rozpoznawalny brand..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda słów, taki chłyt marketingowy bez wcześniejszej analizy. Teraz trzeba będzie to za wszelką cenę obronić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie mimo wszystko to dobra decyzja ze strony allegro. Sam korzystałem częściej z olx.pl niż z tablicy i choć tablica brzmi lepiej, to sądzę, że to kwestia kilku miesięcy zanim się przyzwyczaimy do nazwy olx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tobi myślisz że da się to obronić? Zmiany na gorsze ciężko się bronią... moim zdaniem to strzał w kolano ale jak ktoś lubi "wyzwania" to bardzo proszę..dział marketingu będzie miał okazję zabłysnąć..

Teraz trzeba będzie to za wszelką cenę obronić.

A czytałes te opinie o appce w linku podanym przez epsona? ..i weź to teraz obroń ;) ja dziś chyba z ciekawości zainstaluje i sprawdze jak to działa bo tablica działała naprawdę dobrze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Globalizacja Panie/panowie - nic w tym dziwnego. Wystarczy poczytać ..można się dowiedzieć dlaczego taki ruch. Mają kilkadziesiąt takich serwisów pod olx na świecie - to dlaczego by mieli robić wyjątek dla .pl - to by był strzał w kolano. Są tacy mocni, że mogą sobie pozwalać na taki zabieg.

A co najważniejsze - stać ich ... ;) Tak jak ktoś wcześniej powiedział - kilka miesięcy i odbudują pozycję.

 

A Pijanowski - racja - archeo jakieś odkopane i to jest z czapy ruch jak dla mnie :)

Ale muszę go przyznać - kojarzę go ...były sobie świnki trzy , świnki trzy.....sport muzyka oraz gry oraz gry to my....hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak strategia nie wypali, to porzucą serwis i napiszą "Szanowni użytkownicy, z dniem xx.xx.20xx serwis OLX.pl przestanie funkcjonować w związku ze zmianą strategii firmy ....". Czy jakoś tak.

 

 

 

Mit o niepożądanych znakach obala także od niedawna dtx.pl.

 

iksy ostatnio sie rozpanoszyły. Mamy energy dringki XL, mamy X-faktor w TV. Za chwilę "x" będzie pożądanym znakiem.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet moja mama kojarzyła "tablicę", pomimo że sporadycznie z kompa korzystała... Acz tak jak napisał epson, szansa dla innych, bo tablica miała b. rozpoznawalny brand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkałem się wczoraj z opinią, że tablica zmieniła nazwę na oleksy ;)

Może przyjdzie do michnika, żeby podkupił, bo ich gumtree (również kreatywna nazwa, nie ma co) chyba jakoś słabo przędzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może przyjdzie do michnika, żeby podkupił, bo ich gumtree (również kreatywna nazwa, nie ma co) chyba jakoś słabo przędzie.

Gumtree należy do eBaya.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainstalowałam, sprawdziłam, nic nie kupiłam :)

Nie mam zastrzeżeń. Jest intuicyjna i czytelna, działa szybko i wcale nie zamula. Dupy że tak powiem nie urywa ale też i nie ma na co narzekać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą dostałem zapytanie mailowe:

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem nowego portalu darmowych ogłoszeń lokalnych OLX24.pl kontaktuję się z Państwem z zapytaniem,
czy chcieliby Państwo się z nim zapoznać?

W Regulaminie mamy:

Serwis - Serwis darmowych ogłoszeń lokalnych o adresie URL http :/ www .tablicaallegro.pl którego administratorem jest damian dynarowicz zamieszkały w Częstochowie.

A na stronie:

Witamy w serwisie tablica allegro olx pl

(...)

Serwis nie jest częścią Grupy Allegro

(...)

 

Niektórzy bardzo lubią stąpać po kruchym lodzie !

 

Jak nietrudno domyśleć się już wcześniej o tej samej osobie pisaliśmy.

Edited by Kangur
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×