Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Bańkę za domenę a poczta z Interii. :)

 

Jak sprzedaje domenę, w której miał maila to tak jest :)

 

Czasami lepiej dać takiego maila by firmowego/prywatnego w dobrej domenie nie zalali reklamami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heden, nie widzisz, że znowu sylyx licytuje / "w roli głównej". On lubi takie domeny :D Potem jak zwykle będzie reklamował :blink:

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozniej sie modlilem, zeby bylo wiecej chetnych na ta domene, bo jakos nie usmiechalo mi sie placic za literowke tyle kasy :blink:

 

Nie latwiej bylo usunac ja z listy zamowionych do lapania domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z zapytaniami informuję, że nie ma formalnej ani technicznej możliwości usuwania ofert, zresztą nie słyszałem żeby allegro czy tym bardziej dropped praktykowały takie coś. Była agroturystka.pl, sylyx zalicytował, z uprzejmości usunąłem aukcję, no ale co tam, niedługo potem postanowił kupić drożdze.pl i znów afera że jak to, że co to. Ok, sprzedający zamknął aukcję, z uprzejmości zwróciłem mu kasę za odwołanie ofert. Nie wystarczyło, teraz będą pretensje o uslugifinasowe.pl. Ludzie! Szanujcie pieniądze i czas, poświęćcie chwilę na przeczytanie 3x nazwy... :blink: Aukcja nie będzie odwołana choćby dlatego że to domena złapana przez partnera, a ja nie mam zamiaru z własnej kieszeni mu wykładać za czyjąś niefrasobliwość. A co do pretensji że "przecież literówki miały być oznaczane" to przypominam, że oznaczanie literówek jest opcją dostępną wystawiającym aukcję i nie dotyczy domen przechwyconych, które trafiają na aukcje wyłącznie gdy domenę zamówi 2+ osób. Takie domeny są oznaczane jako domeny przechwycone. Dziękuję za uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×