Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

10 hours ago, cannot said:

Ciekawe na jakim poziomie była minimalna. Mam nadzieję, że to nie abonent domeny sobie reklamę robi.

 

Patrząc na to jak przebiegła licytacja, obstawiam, że minimalna była na poziomie 350k. Jakoś podejrzanie mi to wygląda. Nie sądzicie?

Ktoś rejestruje konto tuż przed zakończeniem licytacji i zaczyna podbijać stawkę. Na początku podbija o 50k by nagle zwolnić po osiągnięciu 300k i przestaje licytować przy 345k, tuż przed osiągnięciem kwoty 350k. Moim zdaniem to jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie cena minimalna i podbijacz to domena poszłaby za niewiele ponad 100k.  

Edited by przemowild
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 23.11.2018 o 07:09, przemowild napisał:

 

Patrząc na to jak przebiegła licytacja, obstawiam, że minimalna była na poziomie 350k. Jakoś podejrzanie mi to wygląda. Nie sądzicie?

Ktoś rejestruje konto tuż przed zakończeniem licytacji i zaczyna podbijać stawkę. Na początku podbija o 50k by nagle zwolnić po osiągnięciu 300k i przestaje licytować przy 345k, tuż przed osiągnięciem kwoty 350k. Moim zdaniem to jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie cena minimalna i podbijacz to domena poszłaby za niewiele ponad 100k.  

 

Względnie częsta praktyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, necik napisał:

Jaka domena była tutaj licytowana i jaką cenę osiągnęła?

Hotel.pl chyba 350 tyś, ale jak ktoś ma info inne proszę o poprawki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, szmiko napisał:

Debilstwo.

 

Dwie pierwsze i owszem...Trzecia...No cóż...Najwyraźniej tutaj kogoś mocno poniosło...Albo za mocny towwar albo...marzyć nikomu nikt zabronić nie może...

Biorąc jednak pod uwagę że jedna z domen tego jakże "cennego" portfolio trafiła na aukcje domen przechwyconych to jednak stawiam że zdedyowanie za mocny towar...
:)

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeciego nie zauważyłem. Skończyłem czytać po pierwszych dwóch.

Cena spora, dobry chwyt marketingowy:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minut temu, szmiko napisał:

Debilstwo.

Miałem tylko jeden telefon w sprawie kupna całego portfolio, ale miałem. Miałem za to dużo sprzedaży pojedynczych domen przez kilka lat wystawiania na Allegro aukcji z zaporową ceną. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, Bazyli napisał:

 

Dwie pierwsze i owszem...Trzecia...No cóż...Najwyraźniej tutaj kogoś mocno poniosło...Albo za mocny towwar albo...marzyć nikomu nikt zabronić nie może...

Biorąc jednak pod uwagę że jedna z domen tego jakże "cennego" portfolio trafiła na aukcje domen przechwyconych to jednak stawiam że zdedyowanie za mocny towar...
:)

 

 

Jestem pełen podziwu dla osób, które publicznie są w stanie osądzić portfolio Korneliusza wnosząc po jednej aukcji jednej domeny.

 

Uświadomiłem sobie, że ja jestem zdecydowanie poniżej Twojej krytyki ponieważ nie odnowiłem lub sprzedałem na LastMinute przeszło 30 000 domen w życiu - mówiąc krótko zrezygnowałem z utrzymywania z różnych powodów. Rozumiem, że jestem 30 000 razy gorszy niż Korneliusz.

 

Czy pan Piechocki wycofując część kolekcji Reserved lub robiąc posezonową wyprzedaż też zasługuje na taką pogardliwą ocenę?

 

To i ja osądzę Ciebie i Twoje doświadczenie, którym popierasz swoją ocenę zadając jak sądzę retoryczne pytanie. Czy suma wszystkich Twoich sprzedaży domen stanowi chociaż 10% wartości sprzedaży jednej domeny, którą Korneliusz zbył w ubiegłym roku?

 

 

  • Like 3
  • Thanks 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minut temu, apze napisał:

To i ja osądzę Ciebie i Twoje doświadczenie, którym popierasz swoją ocenę zadając jak sądzę retoryczne pytanie. Czy suma wszystkich Twoich sprzedaży domen stanowi chociaż 10% wartości sprzedaży jednej domeny, którą Korneliusz zbył w ubiegłym roku?

 

Bazyli na LoveStory.pl odrzucał takie kwoty, o których my możemy tylko śnić przy naszych marnych portfoliach.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, apze napisał:

...

To i ja osądzę Ciebie i Twoje doświadczenie, którym popierasz swoją ocenę zadając jak sądzę retoryczne pytanie. Czy suma wszystkich Twoich sprzedaży domen stanowi chociaż 10% wartości sprzedaży jednej domeny, którą Korneliusz zbył w ubiegłym roku?...

 

 

 

Zapewniam Ciebie że wystarczy pojedyńcza sztuka.

W dalszą dyskusję wdawać się nie będe ale jeśli dla Ciebie to wystawione na Allegro portfolio ( bez jednej domeny ) jest warte 10 baniek to już mnie z twojej strony nic nie zdziwi...Tym bardziej jeśli dla ciebie wyznacznikiem czyjegoś doświadczenia i czyjeś wiedzy jest to, za ile ten ktoś sprzedał swoją domenę...

 

Pb  podaruj sobie...no chyba że masz skleroza to zerknij w "odrzucone oferty", przypomnisz sobie jakie kwoty były odrzucane. A tym czasem łyknij nieco Lecytynki i zastosuj trochę maść na "Ból D...py" 

Bo jako ex moderator tegoż forum powinieś wiedzieć że piszesz nie na temat tego wątku...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Bazyli napisał:

 

Dwie pierwsze i owszem...Trzecia...No cóż...Najwyraźniej tutaj kogoś mocno poniosło...Albo za mocny towwar albo...marzyć nikomu nikt zabronić nie może...

Biorąc jednak pod uwagę że jedna z domen tego jakże "cennego" portfolio trafiła na aukcje domen przechwyconych to jednak stawiam że zdedyowanie za mocny towar...
:)

 

 

Bazyli, w koło obrażasz wszystkich że, coś biorą, przyjmują, fantazja ich ponosi itd ale jak ktoś się wypowie nt Twojej domeny to już piszesz, że nie na temat, nie będziesz z nim dyskutować, ma sobie podarować  etc.

Skoro oceniasz innych, wiedz, że sam będziesz oceniany.

 

niby nie na temat, a jednak ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, zabaco napisał:

 

Bazyli, w koło obrażasz wszystkich że, coś biorą, przyjmują, fantazja ich ponosi itd ale jak ktoś się wypowie nt Twojej domeny to już piszesz, że nie na temat, nie będziesz z nim dyskutować, ma sobie podarować  etc.

Skoro oceniasz innych, wiedz, że sam będziesz oceniany.

 

niby nie na temat, a jednak ;)

 

Kółko wzajemnej adoracji w natarciu...

:)

Ktoś się poczuł obrażony?

A niby czym?

Rozumiem, że można jeździć po mnie jak po łysej kobyle a ja nie mam prawa reagować?

Nie bądź śmieszny...

Opis tej aukcji został zmieniony. Szkoda że ci co mnie krytykują nie widzieli go we wcześniejszej wersji. 
Nie na miejscu i niezgodne z regulaminem są wypowiedzi nie dotyczące tego wątku. Nie przypominam sobie aby moja wypowiedź dotyczyła jednej z moich domen.

 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Domenatorix napisał:

Ktokolwiek zna przyczynę odwołania tej aukcji?

https://www.aftermarket.pl/aukcja/2469257

Domena została przechwycona przez Aftermarket i zgodnie z regulaminem trafiła na aukcję.

 

49 minut temu, Lateralus napisał:

 

Też bym się chętnie dowiedział.

Może AM dogadał się na grubą kasę z Francuzami i nie opyla się licytacja domeny na aukcji przechwyconych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×