Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

37 minut temu, kK napisał:

 

Może AM dogadał się na grubą kasę z Francuzami i nie opyla się licytacja domeny na aukcji przechwyconych

 

A po co mieliby się dogadywać jak wystarczyło bez dogadywania dołączyć do aukcji i wygrać za drobne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Lateralus napisał:

 

Też bym się chętnie dowiedział.

Już na domenie się coś dzieje. Sam jestem ciekaw powodów odwołania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

REGULAMIN :

...

4. Usługodawca zastrzega sobie prawo do odwołania Aukcji, lub anulowania zlecenia Rejestracji, przeniesienia, Zbycia bądź Przechwycenia Nazwy Domeny w przypadku zaistnienia okoliczności prawnych, technicznych lub organizacyjnych uniemożliwiających te czynności.

...

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Bazyli napisał:

4. Usługodawca zastrzega sobie prawo do odwołania Aukcji, lub anulowania zlecenia Rejestracji, przeniesienia, Zbycia bądź Przechwycenia Nazwy Domeny w przypadku zaistnienia okoliczności prawnych, technicznych lub organizacyjnych uniemożliwiających te czynności.

 

Tak jak pisalem na PW, zaistnialy okolicznosci prawne - reszty szczegolow podawac po prostu nie mozemy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto z Was ma nick Sionx na AM?

Bo z tego co widzę był poprzednim abonentem tej domeny jak również brał udział w licytacji tej domeny. Moze on nam coś wyjasni na ten temat?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minut temu, Kamis086 napisał:

Sorry za podbicie. Kupione przez wytwórnie. Pozdrawiam 


Czyli artykuły zadziałały, fajnie że domeny trafiły tam, gdzie miały trafić :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Rumen napisał:


Czyli artykuły zadziałały, fajnie że domeny trafiły tam, gdzie miały trafić :)

 

Gdyby zadziałały to uzyskana kwota byłaby dużo wyższa...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Bazyli napisał:

 

Gdyby zadziałały to uzyskana kwota byłaby dużo wyższa...

 

Gdyby nie zadzialaly to domeny wisialyby dalej tak jak wisialy. Kto mial kupic te domeny poza wytwornia?

 

Dobrze, ze trafily tam gdzie trafily. Gratuluje sprzedazy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 godziny temu, ukraine napisał:

Domeny kupione z wadą prawną myślę że pozew bardzo możliwy mimo zakupu. Cena niska ale dojdą koszty wykorzystywania domen przed zakupem. Niestety ...

 

Przeczytałeś w ogóle co komentujesz - jaki zakup i przez kogo?

 

Ręce opadają na takich userów :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, korneliusz.com napisał:

https://www.aftermarket.pl/aukcja/2493227/?_track=a035c248827945c262cbfec6e67ed41f

 

A ja ją puściłem, bo mi się wydawało, że ma małą szansę realizacji. psy.pl zresztą też. Z domenami jest tak samo. Czemu wolicie zapłacić kilka razy więcej na aukcji AM niż kupić ode mnie? 

 

A gdzie jest Twoje ogłoszenie o sprzedaży tych opcji?

Widocznie przegapiłem, bo bym odkupił (oczywiście nie za tyle :P).

 

Takie opcje mają nawet wartość kolekcjonerską, można je też traktować w kategorii losu na loterii.

W końcu kto by się spodziewał, że Tchibo puści kawa.pl, Zielona Budka lody.pl, Unilever przyprawy.pl itp. itd.?

Tu nie jest ważne, czy szansa realizacji jest duża czy mała, tylko że w ogóle jest. ;-)

 

PS. Ale też nieraz puszczałem opcję "bo ma małą szansę realizacji", teraz kto inny jest szczęśliwym posiadaczem domeny... takie życie. :-)

Edited by pb
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, korneliusz.com said:

https://www.aftermarket.pl/aukcja/2493227/?_track=a035c248827945c262cbfec6e67ed41f

 

A ja ją puściłem, bo mi się wydawało, że ma małą szansę realizacji. psy.pl zresztą też. Z domenami jest tak samo. Czemu wolicie zapłacić kilka razy więcej na aukcji AM niż kupić ode mnie? 

Myślę, że to wynika z tego, że jednak większość nie wie ile warta jest dana domena.

A jak widzi tłum zainteresowanych, magię licytacji, to się jednak przekonuje co do wartości.

 

Co jest niestety bolączką tego biznesu, tj. "chwilowa", umowna wartość domeny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 5.05.2020 o 20:13, pb napisał:

 

A gdzie jest Twoje ogłoszenie o sprzedaży tych opcji?

Widocznie przegapiłem, bo bym odkupił (oczywiście nie za tyle :P).

 

Takie opcje mają nawet wartość kolekcjonerską, można je też traktować w kategorii losu na loterii.

W końcu kto by się spodziewał, że Tchibo puści kawa.pl, Zielona Budka lody.pl, Unilever przyprawy.pl itp. itd.?

Tu nie jest ważne, czy szansa realizacji jest duża czy mała, tylko że w ogóle jest. ;-)

 

PS. Ale też nieraz puszczałem opcję "bo ma małą szansę realizacji", teraz kto inny jest szczęśliwym posiadaczem domeny... takie życie. :-)

 bodaj w 2014 dałem je na aukcje opcji chyba. już nie pamiętam ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×