Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

W związku z zapytaniami informuję, że nie ma formalnej ani technicznej możliwości usuwania ofert, zresztą nie słyszałem żeby allegro czy tym bardziej dropped praktykowały takie coś. Była agroturystka.pl, sylyx zalicytował, z uprzejmości usunąłem aukcję, no ale co tam, niedługo potem postanowił kupić drożdze.pl i znów afera że jak to, że co to. Ok, sprzedający zamknął aukcję, z uprzejmości zwróciłem mu kasę za odwołanie ofert. Nie wystarczyło, teraz będą pretensje o uslugifinasowe.pl. Ludzie! Szanujcie pieniądze i czas, poświęćcie chwilę na przeczytanie 3x nazwy... :blink: Aukcja nie będzie odwołana choćby dlatego że to domena złapana przez partnera, a ja nie mam zamiaru z własnej kieszeni mu wykładać za czyjąś niefrasobliwość. A co do pretensji że "przecież literówki miały być oznaczane" to przypominam, że oznaczanie literówek jest opcją dostępną wystawiającym aukcję i nie dotyczy domen przechwyconych, które trafiają na aukcje wyłącznie gdy domenę zamówi 2+ osób. Takie domeny są oznaczane jako domeny przechwycone. Dziękuję za uwagę.

 

 

Amen

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te uslugifinasowe.pl w sumie nie są złe, wystarczy "tylko" dokupić brakujące n.pl do kompletu i byłaby kompletna. :blink:

 

Ciekawostką jest zagospodarowanie poprawnej formy - http://uslugifinansowe.pl na przekierowanie pod zupełnie inny rodzaj usług. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
W związku z zapytaniami informuję, że nie ma formalnej ani technicznej możliwości usuwania ofert, zresztą nie słyszałem żeby allegro czy tym bardziej dropped praktykowały takie coś. Była agroturystka.pl, sylyx zalicytował, z uprzejmości usunąłem aukcję, no ale co tam, niedługo potem postanowił kupić drożdze.pl i znów afera że jak to, że co to. Ok, sprzedający zamknął aukcję, z uprzejmości zwróciłem mu kasę za odwołanie ofert. Nie wystarczyło, teraz będą pretensje o uslugifinasowe.pl. Ludzie! Szanujcie pieniądze i czas, poświęćcie chwilę na przeczytanie 3x nazwy... :blink: Aukcja nie będzie odwołana choćby dlatego że to domena złapana przez partnera, a ja nie mam zamiaru z własnej kieszeni mu wykładać za czyjąś niefrasobliwość. A co do pretensji że "przecież literówki miały być oznaczane" to przypominam, że oznaczanie literówek jest opcją dostępną wystawiającym aukcję i nie dotyczy domen przechwyconych, które trafiają na aukcje wyłącznie gdy domenę zamówi 2+ osób. Takie domeny są oznaczane jako domeny przechwycone. Dziękuję za uwagę.

 

Popieram, ile to domen "z palca" zarejestrowałem z błędem (nawet ich nie parkowałem bo są bezużyteczne) i pretensje mogę mieć tylko do siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te uslugifinasowe.pl w sumie nie są złe, wystarczy "tylko" dokupić brakujące n.pl do kompletu i byłaby kompletna. :D

 

Ciekawostką jest zagospodarowanie poprawnej formy - http://uslugifinansowe.pl na przekierowanie pod zupełnie inny rodzaj usług. :D

 

W sumie ... finanse i randki to pokrewne tematy :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja nie będzie odwołana choćby dlatego że to domena złapana przez partnera, a ja nie mam zamiaru z własnej kieszeni mu wykładać za czyjąś niefrasobliwość. A co do pretensji że "przecież literówki miały być oznaczane" to przypominam, że oznaczanie literówek jest opcją dostępną wystawiającym aukcję i nie dotyczy domen przechwyconych, które trafiają na aukcje wyłącznie gdy domenę zamówi 2+ osób. Takie domeny są oznaczane jako domeny przechwycone. Dziękuję za uwagę.

 

I prawidlowo. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale swoja droga to allegro robi strasznie pod gore naszej branzy - wystawiajac takie ninje :) ile razy mialem rozmowy z klientami typu: taaaa domeny Panie ja juz to widzialem na Allegro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jakiś żart... ? :)

 

Od razu humor mi się poprawił po tym ciężkim dniu :)

 

Jaki sprzedający - PolejWoda takie domeny i bajer :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/item777151403_wielki_por...acy_okazja.html

To akurat serwis, ale za to z jaką wyczesaną domeną ;-)

 

Myślałem, że te piłkarskie "domeny", które znalazłem to będzie hit miesiąca, ale NocLek mnie rozłożył, nie widziałem dawno czegoś takiego. Moim zdaniem ludzie, którzy się ogłaszają na tego typu portalach robią sobie antyreklamę swojej oferty.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh, te czopery.pl to jakieś popłuczyny po choppery.pl, to nie jest poprawna forma, jeszcze do tego zarejestrowana w domeny.pl - dwie ninje w jednym. :P

 

Ostatnio ktoś złapał na opcję chopper*pl - ta na pewno dużo lepsza. :P

te czopery to pewnie takie mega czopki a nie choppery :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×