Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Czy spośród tych 800 domen znajdziecie >5% wartych rejestracji? ;)

 

Dzięki za obgadanie mojej aukcji - prędzej czy później musiało to nastąpić ;)

Nikomu żadnych misji i biznesplanów nie wciskamy na siłę więc nie widzę nic zdrożnego w wystawieniu takiej aukcji.

Cena, hm... jak ktoś będzie miał pomysł na wykorzystanie wszystkich na raz lub wybranych to po prostu rozpocznie rozmowę-negocjację a nie kliknie KUP TERAZ ;)

Dzięki takiej aukcji wzrasta liczba zapytań - proste rozwiązanie, a że każdy z ciekawości sortuje od najdroższej aukcji (sam tak robię) specjalnie nie trzeba jej "promować" ;)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za obgadanie mojej aukcji - prędzej czy później musiało to nastąpić biggrin.gif

Nikomu żadnych misji i biznesplanów nie wciskamy na siłę więc nie widzę nic zdrożnego w wystawieniu takiej aukcji.

Cena, hm... jak ktoś będzie miał pomysł na wykorzystanie wszystkich na raz lub wybranych to po prostu rozpocznie rozmowę-negocjację a nie kliknie KUP TERAZ wink.gif

Dzięki takiej aukcji wzrasta liczba zapytań - proste rozwiązanie, a że każdy z ciekawości sortuje od najdroższej aukcji (sam tak robię) specjalnie nie trzeba jej "promować" wink.gif

 

Że tak zapytam, co kierowało tobą podczas rejestracji tak wielu domen?

Nie ukrywajmy ale większość domen jest słaba.

 

a roczne ich utrzymanie 800x40 = 32 000zł

Czy masz na tyle sprzedaży z tej puli by utrzymać wszystkie?

 

dzięki za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Że tak zapytam, co kierowało tobą podczas rejestracji tak wielu domen?

Nie ukrywajmy ale większość domen jest słaba.

 

a roczne ich utrzymanie 800x40 = 32 000zł

Czy masz na tyle sprzedaży z tej puli by utrzymać wszystkie?

 

dzięki za odpowiedź.

 

W wielu przypadkach rejestrowałem je z myślą na wykorzystanie w większym lub mniejszym stopniu do serwisów zgodnych z przeznaczeniem lub przekierowanie na już istniejące o tym samym zastosowaniu (to był etap 400 domen), później (tak od 2005 roku) zaczęło się zainteresowanie ich kupnem (pojawiły się nagminnie zapytania) więc przybyło ich trochę.

 

Ale muszę Cię zdziwić bo jest zainteresowanie (nie są to kokosy), nawet na te, których sam bym się nie spodziewał z tym, że dużo jest ofert na poziomie kilkuset złotych.

 

Przykładowo od lipca do teraz odrzuciłem łącznie ofert (około 60) na poziomie kwoty ok 20k ponieważ były one skierowane na te z "wyższej" (wg mnie) półki, za które spodziewałem się lepszych ofert.

 

Kilka zaakceptowałem ale rozbroiło mnie to, że w kilku przypadkach akceptacja ofert skończyła się ciszą zainteresowanego (niektórzy potwierdzili, że trwają rozmowy z ich klientami) także nie jest tak różowo, choć światełko zawsze widać.

 

To tak w skrócie.

 

...

a roczne ich utrzymanie 800x40 = 32 000zł

Czy masz na tyle sprzedaży z tej puli by utrzymać wszystkie?

...

 

Tam gdzie utrzymujemy kwota za odnowienie wynosi 44 netto więc wychodzi trochę więcej - rozważam przejście do PPD ;)

 

Z samych domen firma się nie utrzymuje (po prostu brak regularnej sprzedaży) - przynajmniej moja i myślę że jest takich więcej, choć przy kilku sprzedażach można było odetchnąć finansowo na dłuższy czas.

Zajmujemy się wieloma innymi projektami więc środki finansowe jakoś się znajdują.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

O matko boska. Oferty z więcej niż 2 błędami ortograficznymi allegro nie powinno dopuszczać do zatwierdzenia/wysłania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/show_item.php?item=802142597

 

Na sprzedaż KRAJOWA (ZAGRANICZNA) DOMENA YAHOO.

 

 

Jest to domena typu:

 

 

yahoo.pl

 

 

Pełną nazwę domeny podam dopiero po osiągnięciu przez aukcje kwoty 1.000 zł.

 

Końcówka składa się z tylko dwóch liter czyli np yahoo.pl, a nie yahoo.com.pl :D

 

 

Wszelkie pytania proszę kierować pod maila: majczal@o2.pl

 

 

Uwaga! Nie odwołuję ofert!

 

nie albo jest już późno albo ja przestałem rozumieć o co chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/show_item.php?item=802142597

 

 

 

nie albo jest już późno albo ja przestałem rozumieć o co chodzi :D

 

Do licytacji wystawiono "tajemnicę" roku ;)

Sprzedawca "zdradzi" ją kupującemu po osiągnięciu 1000 zł - gorzej jak wygrywający jej nie osiągnie (ciekawe co otrzyma za <1k) ;)

Aukcja przynajmniej bez błędów ortograficznych ;)

 

Przydałaby się teraz ankieta, która z tych 2-óch aukcji jest "lepsza".

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przykładowo od lipca do teraz odrzuciłem łącznie ofert (około 60) na poziomie kwoty ok 20k ponieważ były one skierowane na te z "wyższej" (wg mnie) półki, za które spodziewałem się lepszych ofert.

 

A mozesz zdradzic, na ktore z tych domen dostajesz oferty na 20k? Moze nie wszystkie 60 ale chociaz kilka?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mozesz zdradzic, na ktore z tych domen dostajesz oferty na 20k? Moze nie wszystkie 60 ale chociaz kilka?

Może się mylę ale chyba chodziło o łączną wartość 20 k. za wszystkie 60 ofert co dawałoby średnią na poziomie 333 zł za jedną.

Jeżeli podobne propozycje są np. za ofertynieruchomosci.pl ( + IDN ), to też bym je odrzucał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/show_item.php?item=802821185

 

 

HIT ! KAZDA DOMENA JAKA TYLKO CHCECIE ZA 5ZŁ.

Robicie przelew na kato dojdą pieniadze ja rejestruje wybrana przez was domene wy wysylacie mi link do ktorego domena ma sie odsyłac wklejam i wchodzac na www/waszanazwa.pl wasza strona sie włączy:)

Domena za 5zł na rok czasu :D

 

 

Kontakt:

gg:888585

Email: olpenek@interia.pl

 

ok to ja poproszę ;) - wszystie jednoliterowki dwuliterowki + internet,pl i wiadomości,pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może się mylę ale chyba chodziło o łączną wartość 20 k. za wszystkie 60 ofert co dawałoby średnią na poziomie 333 zł za jedną.

Jeżeli podobne propozycje są np. za ofertynieruchomosci.pl ( + IDN ), to też bym je odrzucał.

 

Dokładnie.

Heden, nie przeczytałeś ze zrozumieniem.

Nie obraź się ale Ciebie o to nie podejrzewałem - uznaję to za "wypadek" przy pracy :D

 

Najwyższą jaką odrzuciłem była na 2000 + VAT (moje oczekiwanie było na poziomie 11.000 + VAT), reszta to takie kilkuset złotowe do max 1000 (nawet na niektóre po 10-20 zł mi proponowano ;) a miałem większe oczekiwania) i nie wspominałem o prośbach o podanie cen, na które już nie otrzymałem odp.

Pewnie pospadali z krzeseł ale nie podejmowali negocjacji.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

przepraszam musiałem :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=803410902

 

 

Witam na mojej aukcji.

 

Dziś mam do zaoferowania domenę: fotogarf.com.pl

Idealną np dla FOTOGRAFA itd.

 

Bez ceny minimalnej, za ile wylicytujesz - za tyle sprzedam :))

 

Po wygraniu aukcji, nowy właściciel otrzyma wszelkie dane do domeny, oraz zostanie ona na niego przepisana.

 

:P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

seksFotka.pl - 102.201,69 zł zysku w tym roku. (numer 793658283)

 

http://www.allegro.pl/item793658283_seksfo...w_tym_roku.html

 

Witam. Mam do zaoferowania znany, lubiany i co za tym idzie dochodowy serwis z ogłoszeniami towarzyskimi seksFotka.pl. Całkowity ruch na stronie generowany jest dzięki Google AdWords, a więc aby wyjąć trzeba włożyć (min. 3.000 zł/mc), ale to nie powinno być problemem ponieważ serwis w roku 2008 zarobił na czysto 85.909,07 zł a w tym roku do września zarobił 102.201,69 zł (jeśli się nie pomyliłem, ale zawsze można samemu przeliczyć). ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/show_item.php?item=802142597

 

 

 

nie albo jest już późno albo ja przestałem rozumieć o co chodzi :)

 

Dziękujemy za zgłoszenie. Oferta zostanie sprawdzona tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jeśli zasady zostały naruszone, podejmiemy stosowne działania.

 

Coraz gorzej z tymi aukcjami na allegro...

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites
niezły typ sprzedaje domenę za półroczne z niej dochody :)

Powinien zmienić nick na DomenowyFilantrop :)

A gdzie jest tak napisane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie jest tak napisane?

 

Faktycznie nie zauważyłem ze 50k jest poniżej minimum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lech Kaczyński licytuje pióro, które nie chciało Traktatu z Lizbony

 

Tylko do 23.00 można kupić pióro Lecha Kaczyńskiego, które nie chciało podpisać Traktatu Lizbońskiego. Pieniądze z aukcji na Allegro mają być przeznaczone na pomoc dzieciom z porażeniem mózgowym - podopiecznym Fundacji TVN - "nie jesteś sam".

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...o_Traktatu.html

 

 

http://www.allegro.pl/item797306309_pioro_...go.html#gallery

 

PS Zauważcie, kto na pierwszym miejscu licytuje i jest zdeterminowany kupić pióro Kaczki. Palikot? :)

 

palikot.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nasza-kasa.pl już 8000zł i ciągle nie osiągnęła min. :)

 

http://allegro.pl/item789812249_domena_z_r...za_kasa_pl.html

...

 

Mam wrażenie, że chyba licytujący nie przeliterowali nazwy domeny i myślą "nasza-klasa.pl" ale mogę się mylić :)

 

 

...

wiecejseksu.pl, co jest w tej domenie że tylu licytujących?

 

http://allegro.pl/item799825175_hit_idealn...ejseksu_pl.html

 

 

Po prostu ma w sobie WIĘCEJ SEKSu ;)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba pierwszy raz widzę na Allegro ofertę sprzedaży domeny jednoznakowej.

 

A były już takie fałszywki, np. były "sprzedawane" 6.pl, 9.pl, s.pl, x.pl

Ale były też prawdziwe aukcje (choć żadna nie zakończyła się sprzedażą na allegro): 1.pl, r.pl i t.pl

Jedna tylko zakończyła się sprzedażą: 2.pl za nieco ponad 12 000 (ale dawno temu!), w zasadzie było tylko jedno przebicie ponad wywoławczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×